Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lussy23
18. okt 2009

ukmina - ale o petre sa tam písalo aj predtým, že Michal pre Petru veľa znamená.... 😔
Ešte k môjmu príspevku nie alebo, myslela som ale.

claudinka
18. okt 2009

Ten primar je nesympaticky 😠

lucia78lucia
18. okt 2009

Aha, jasné... primár hral v jojkárskom Ako som prežil toho, čo znásilňoval jeho nevlastnú dcéru... a ja, že z kade mi je povedomý 🙂 No tu tiež hrá takého čudáka 😀 , ale dobrý je a má veľmi príjemný hlas 😉

hasleerka
18. okt 2009

no hlas má príjemný len má chudák zlé úlohy a potom je nesympatický ... a žeby napätie medzi Máriou a Michalom, čoby sestrička chcela aby aj ju pretiahol???

honey023
19. okt 2009

Takže je to podľa vás chyba... ale možno nečakane príde navštíviť Petra Michala... však uvidíme. Ale Petru by tam mohli šupnúť, že by prišla na návštevu do ich nového domu, nech prihára Michalovi pod riťkou 😀 (ona vie o ňom veľa), ale Zuzanu by asi neprekvapilo už nič.

duska1122
19. okt 2009

mne sa nepaci ako sa postava michala vyvinula predtym sa mi zdal sympatickejsi ale teraz uplny slizon. ale aj zuzana sa uplne zmenila nez aka bola na zaciatku,

ukmima
19. okt 2009

ja si tiez myslim, ze asi sa zas daju Petru...a som zvedava, naco sa zas trepe Angie do Spanielska, taktiez ci sa nastahuje naspat do bytu...a kto dal Barce preplesk, ze ma modrinu...

ukmima
19. okt 2009

Panelacky, zanedlho zaciname....

eva7780
19. okt 2009

Bajzovi prajem,nech ho načapá Ninin manžel

ukmima
19. okt 2009

Bajza je uz prilis doma u niny...

vladkaz1
19. okt 2009

tej bajza je uplny hnusak sa mi tak zhnusil aspon keby tam dali nejakeho vymodeneho fesaka nie hentakeho 😝 ble a dobre mu dnes uz zuzana povedala ze u nich nich nefunguje len na oko ... hnusak 😠 a ta Nina nema ani trocha hrdosti v sebe ci co? chudera 😝

hasleerka
19. okt 2009

všetky tie postavy sú dáke divné ... no uznajte, vy by ste dali ročné dieťa strážiť niakemu cudziemu dievčaťu a odišli by ste na víkend do Paríža????

honey023
19. okt 2009

Zo Zdeny je riadna gazdiná 😀 nejako ju to začalo baviť. Angelika riadny byt vybrala, fakt ako to povedala Lucia - podáš niekomu prst a on ti zoberie celú ruku 😉 ... na zajtra sa teším ako budú Blichárovci meniť obývačku, to bude rošambo.
Inak keď sa baby rozprávali o Barčinom frajerovi, tak Zdenka povedala, že aspoň vlasy by mohol mať či niečo také a hneď na to bol záber na otca Angie a jeho vyholenú hlavu 🙂 , to sa im podarilo.

hasleerka
19. okt 2009

honey no presne tak , ja prvý moment že to s ním, ale vzápatí mi došlo, že ved to je jej ujo 😉

duska1122
20. okt 2009

mozno je nepokrvny, ale aj tak to by boli riadny humusaci brrrr

hasleerka
20. okt 2009

vídíš duska to je tiež možné, takto som to veru nebrala ... ale zase on už s tou milenkou vraj skončil???

zuzitka
20. okt 2009

a on by jej dával prachy na nájomné? čo on sa topí v prachoch? 😀

wild.horses
20. okt 2009

uplne znechutenie co spravili z bajzu 😲

laurinkadanielka
20. okt 2009

aj mne sa zhnusil ten bajza 😠 a davaju priklad detom ked sa stale hadaju

mirela
20. okt 2009

ja som Bajzu nikdy nejako extra nemusela, ved na zaciatku serialu bola Zuzana x-rokov doma na MD, Miska nebola nejaka malinka a nevedel prezit, ze aj jeho zienka domaca sa trochu potrebuje realizovat, ze potrebuje aj ine prostredie 😒, bol proti Agate a to ju ani nepoznal a potom mal tu Michaelu, no neskôr Ivanu - co trva dodnes ... teraz je to uz vrchol, ale jeho postava bola od zaciatku pre mna nic moc 😝

duska1122
20. okt 2009

podla mna to nebude barca, lebo niekedy hu spomenu v rozhovore doma a on sa nijak netvari normalne o nej hovori, napr ze ona angie nezazaluje ved je rodina.

penny13
20. okt 2009

Haslerka.- ale to je susedka to je rozdiel.

labelo
20. okt 2009

jedna vec sa mi zda riadne pritiahnuta za vlasy,ci by hociktory podnikatel nechal zamestnanu vo firme uctovnicku, o ktorej vie,ze mu tuneluje firemne peniaze a nie malo a este sa bal jej zastrasovania,ved taky mafian ako Milanko ma vsetkych pod palcom ,ved staci zavolat Maslakovi ,brebehla u nho aj danova kontrola a stale tam tu Martinku drzi a cohosi sa boji... 😉

ukmima
20. okt 2009

pozerate???

eva7780
20. okt 2009

tá trubka by mala karolovi zavolať a nie rozmýšlať čo sa asi stalo,alebo stane 😝 mala si vypočuť imra,možno by ju prekvapil 😀

mikalove
20. okt 2009

ja pozerám 😉 ivana sa ťažko dá nahovoriť na dieťa... a z niny a michala mi je na grc

ukmima
20. okt 2009

som zvedava kedy ju Milan "pretiahne", Ivanu si neviem predstavit mat druhe dieta, vsak Terezku si nevsima...mat take kludne a tiche dieta...kolko ma asi teraz Terezka???

mikalove
20. okt 2009

okolo vianoc sa narodila,nie?

ukmima
20. okt 2009

mikalove- surfujes skoro ako ja..vzorky, panelak..a pod..
Tak by uz mala mat zhruba 10 mesiacov...tak by uz mala lozit, a vsak v jasliach nieje do vecera???ani ju nekupu, ani nechovaju, ani neplace....Kraus by mal zapracovat a dat viac reality do zivota manzelov s detmi...mal by dojst k nam, to by bol scenar.. 😀

zuzana355
20. okt 2009

to ako Michal teraz koho miluje ja už som z toho paf 😕 🙄