Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

monaart
10. nov 2010

Pani Janka na motocykli s Patrikom.... 😉
to bolo vydarené...

mamartinka
10. nov 2010

Baby inak dzem a marmelada to nieje to iste?Ked sa Noro pital Sofie s cim chce rozok.

weiya
10. nov 2010
mamartinka
10. nov 2010

weiya aha.Ja som myslela ze je to to iste.Dakujem 🙂

weiya
10. nov 2010

@mamartinka ja som vedela,ze tam je nejaky rozdiel,len som presne nevedela v com..tak som si to vygooglila 😀

dsnadja
10. nov 2010

podla mna sa to tak Noro pytal schválne 😀 ...levár,džem,marmeláda.....asi mali len to doma a preto sa tak pytal aby si mala mohla vybrať až z 3 veci 😀

lussy23
10. nov 2010

Včera som nevidela. Čo povedal doktor Milanovmu otcovi?

murinka
10. nov 2010

ta maria je svihnuta-dieta do domova 😖

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jazminn
10. nov 2010

Vieš, akých šťastných by urobila možno niejakých bezdetných manželov, keby dieťatko dala na adopciu, keď jej tak prekáža?

heleniatko
10. nov 2010

to je neskutocne, ta Maria sa zblaznila alebo je psychopatka... mimochodom, ved ma aj svojich rodicov! a to k tomu babatku nic neciti?

adrioska
10. nov 2010

Tiez si myslim, ze sa Maria zblaznila...To uz aku hovadinu zas ti scenaristi vymysleli? Ved uz to dietatko ma nejaky mesiac a to by ho len tak dala do domova? Riadne pritiahnute za vlasy...ma to totalne nastvalo... 😠 😠 😠

pepi_petra
11. nov 2010

Caute...neda mi to sa nepridat k vcerajsiem dielu!!! 😠 😠 😠 To ako co ma byt?Maria sa stara o svoje dieta a proste si povie nechcem ho a ide do decaku?Kokso...a Ako sa Maslak pelesi v Milanovom byte je nechutne!I Je to cele postavene na hlavu!!!
A sopliak Patko ,nech ide makat a nech si potom kupi aj vilu! 😠 Borec!

perla200
11. nov 2010

a nechutný bol aj Noro podla mna ked povedal agate - že môže byt rada že neni s milanom inak by mala doma tri deti a bola by sama - ved ona tusím to Milanove dieťa potratila tak dávno nie?
a angie je strasne trápna - s tým že nenalieval vrahom.....

atinka22
11. nov 2010

Baby, súhlasím so všetkým, čo ste napísali. Márii totálne preskočilo, to čo má byť za riešenie. 😖 Chápem, že to dieťa asi veľmi nechcela, keď bolo počaté tak ako bolo, ale to si mala rozmyslieť skôr. Chudák Bajza, čo si ešte v najbližšej dobe vypočuje? Maslák - totálny odpad, Dominika - totálna krava. 😠 Paťo a Ďusko si môžu podať ruky - obaja sú neschopní ťuťkovia. Ivanka sa zasa vyznamenala - Nika odišla naprázdno, a aké mala plány. Ale je to od Ivany fakt hnusné. Dúfam, že sa jej to vypomstí.
A čo poviete na tú novú kolegynku? Šibnutá, že? 😅

zuzkat1
11. nov 2010

baby ta nika je ina koza... za 5 minut roboty by ake prachy chcela ... podla mna ta 100vka co jej ivana nukala bola za tych par klikov na kompe akurat dost... inak nika je od zaciatku taka vychcana mrcha 😝 take typy ako je ona neznasam... dominika nechapem co si nenajde dakeho mnicha...ked si zacne s nikym ako je maslak tak asi jej musi byt jasne ze tam su ine pravidla hry ...
no a maria nemam slov, ked dieta nechcela tak nechapem co nesla na potrat... ako detsky domov tak to je hroza a nechapem ze uz ho ma par mesiacov a nema k nemu ziadny vztah 🙄

zuzkat1
11. nov 2010

@perla200 agata nepotratila milanove dieta... pokial viem bola dobrovolne na potrate este predtym ako spoznala milana

jazminn
11. nov 2010

Agáta bola tehotná ešte s Karolom a otec ju donútil ísť na potrat. To bolo ešte v dobe keď starý Fodrás bol veľký podnikateľ a autorita v rodine.

januarova
11. nov 2010

teda z tej Marii som bola aj ja v soku 😲 a inak dobre blby namet, lebo ved to u nas nie je len tak ze nechcem decko dam ho do decaku, ked sa uz raz o neho staram. beztrestne sa to da, len hned po porode. inak je to opustenie dietata a je za to basa. 😔
a ten zabrzdeny Patko 😠 , takeho syna mat, tak ho poslem do roboty a nie ze mu skolu a byt platim. aby zistil ze peniaze neoberam na strome
a vadi mi teda ze uz aj z imriska cjhcu spravit nevernika 😨

zuzkat1
11. nov 2010

@januarova kazdy chlap je nevernik...preco by mal byt imro vynimka?

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzkat1
11. nov 2010

@majdzy666 moj ma este tiez nepodviedol...ale casom to pride 😉
vlastne mozno podviedol ale dobre to taji...

lussy23
11. nov 2010

@atinka22 - Aká nová kolegyna?

mamartinka
11. nov 2010

@lussy23 Pichlova namiesto Alice bude robit v stvrtky.Ked ona bude chodit na tie chemoterapie.

lussy23
11. nov 2010

@mamartinka - aha, ďakujem.
Síce som včera nepozerala, ale Mária urobila strašn vec, keď dala dieťa do domova ☹ Nechápem prečo. keby bola chudobná, alebo mala vážnu chorobu, a nemala dať dieťa komu do opatery nepoviem nič, ale takto?

tatiana1985
11. nov 2010

@pepi_petra co si napisala 🙂 🙂 ...uplny suhlas 😠 😠
uz nevedia ako ten panelak pokrutit-dokrutit-zamotat 😖 😖 uz to je ...!!! 😒 😒

zuzkat1
12. nov 2010

@lussy23 este nedala...len to spomenula ako riesenie.. 😝 aspon som nepostrehla ze by ho uz dala

monaart
12. nov 2010

Nova kolegyňa ....psychologička 😉 Alicka zapilila....A..vas manzel je Pichla,Pichal,Pich????ci ako?chichi... 😅
ostala dobre vyjavena ze to za kozu to asi zastupuje....no ale Alica sama o sebe je pripad.
Maslak+Dominika-fuj.kamos na urovni.... 😖a Dominika si stale mysli ze akoze "vsetko sa mu nahodou deje" ako jej nahudie.... 😠na doktorku trosku pristupena.. 🙄