Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lyongirl
23. feb 2010

ďakujem, som myslela, že sa nepriznal, lebo vyzerali byť v pohodičke, Soňa sa nehnevala?

emjee
23. feb 2010

ja tipujem sonicku tehulku

ale sak si napisme, ze este kto by teoretisch mohol byt tehu:
agatka
alica
angelika
angie (maslak po nej volako ide)
barca
betka
daniela
denisa
ivanka (s bajzom?)
julinka
nika
lucia
sona
zdena
nejaka ta sestricka, co tam vsetky bajzu nahanaju, alebo ta, co sa boji ist k porodu

vynechala som niekoho? okrem jarmilky a janky, tie sa mi na tehu nezdaju

majina.b
23. feb 2010

u jarmilky a janky už len adopcia na dialku, alebo pestunska starost.

emjee
23. feb 2010

este maria 😀

mamartinka
23. feb 2010

Sona vsetko uz tusila a vedela.Jarmilku inak bude neaky liecitel liecit.A jej stav sa zhorsi.

duska1122
24. feb 2010

no ak to bude sona , tak som zvedava ako sa s tym scenaristi vysporiadaju , lebo kedisi sona povedala lucii , ze nemoze mat deti. ale ved v panelaku sa casto deju zazraky. inak tusim tu fakt citaju komentare lebo akosi pribudli deti kociky dokonca pocut plac pri ranajkach co doteraz nebolo

monkula
24. feb 2010

no, zrazu všetky tipujete Soničku, čo? 😠 😠 😀 😀 ale ja som s tým prišla prvá...
duška, ak to sme chodia čítať, tak vedia, že zázraky sa občas dejú a dievčatá, čo NIDKY neotehotnejú sú dnes mamičkami...

marcca
24. feb 2010

ja tipujem tú sestričku, čo sa bojí k pôrodu 😉 ...aj včera bola niekde zašitá na toalete...takže si myslím, že jej býva zle a to je ten dôvod, prečo nechce k pôrodu...a nechce to povedať, lebo je nová, aby neprišla o miesto 😅 ...no dobre som to vymyslela 😀 😀 😝

pia22
24. feb 2010

Inak by som rada vedela ako sa Milan kazdy den moze starat o Lukaska, ked podla tvrdenia Angie Maslakovi len sedi pri PC a sanonoch😉 A kde to vlastne robi Ivana? Ja som myslela, ze v spec.-pedag. poradni a ich sef vcera rozpraval, ze su v skole, co sa mi teda fakt nezda😒

monkula
24. feb 2010

pia, ale veď v školách sú psycho poradne...

pia22
24. feb 2010

Ja viem, ved v jednej takej pracujem😀

monkula
24. feb 2010

tak čo s pýtaš? 😀 😀 😀

pia22
24. feb 2010

Ja len ze je tam na skolu dost ticho a dost malo ziakov. Teda ziadni😀

monkula
24. feb 2010

možno sú v nejakej prístavbe 😀 😀
neboj, zase si Tvoj postreh prečítajú a o dva týždne tam bude hurhaj... 😀

majina.b
24. feb 2010

no podľa mňa tam maju max. 3 pripady, na každu jeden 😀

viac ich bude až v septembri, až urobia nove priestori.

januarova
24. feb 2010

a este moze byt tehotna ta sestricka co spala s Bajzom. Ako sa vola?

lussy23
24. feb 2010

Ahojte. včera to bolo dobré 🙂 Blichárovci by mali začať vydávať Panelácky Denník. Tam by písali všetky tie ich pikošky 🙂
A veľmi sa mi páčilo, ako si Ivana vypočula odkaz od Michala a vzápäti sa tam ozvali tie sestričky.
A Imro s Pikoškami 🙂
O čo tej Angelike ide?

lussy23
24. feb 2010

A Terezka a Lukáško neplačú. Je to nahratý plač.

monkula
24. feb 2010

januarova : Kristína Turjanová, ale ako sa volá tam, to neviem, tuším Silvia, nie? 😕

pia22
24. feb 2010

Horsie je, ze ani sam Michal nevie, ako sa vola🙂

majina.b
24. feb 2010

mne sa včera zdala čudná reakcia Ivany na odkaz v mobile, ked začula sestričky. Čo očakávala?????

tinatulipanko
24. feb 2010

caute, aj ja som fanusik Panelaka 😀 , ale vcera som nestihala sledovat. Musim si pozret na nete .
😵 😵

babulka
24. feb 2010

Bude to Denisa, s Borisom si zacinaju prichadzat "na chut", sa mi zda 😀 😀 😀 Jedno "posmyknutie" a lesbicky par bude mat dieta...alebo ani nie posmyknutie, ale Denisa to urobi naschval 😀

duska1122
24. feb 2010

no babulka to mas 100 bodov lepsie to nevymyslia ani scenaristi. 😀

michaelak.
24. feb 2010

Ahojte !Ja som nasla,ze tehotna je Betka(ak to neni vymysel bulvaru). http://sarm.pluska.sk/sarm/domaci-soubiznis/teh...

mamartinka
24. feb 2010

michaelak taky link uz tu bol.Uz o tom vieme.Ale ja viem zasa ze Angelicka uz pojde coskoro pracovat a bude pracovat v noci.A Gynekologovia kde Michal robi budu mat medzi sebou neaky incident.

mirela
24. feb 2010

no ja si zase idem rypnut do Studenkovej, neviem ako sa v seriali vola, ale nepochopila som jej komedialnost, Kraus povedal, ze by mala mat komedialny charakter ta jej postava 😝 ... tak bud som brzda ja, alebo to este len pride, alebooo?

mirela
24. feb 2010

monkula - no nechcem ti brat ani radost, ani sa hadat, ale prvy tip na tehotenstvo Sonicky som mala ja, kukni na str. 257, je to pisane 10.2. o 9,05 hod. 😉