Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

silvia1983
26. jún 2012

...ze nekukaj na mna ako pero z gauca 😀 😀

mamartinka
26. jún 2012

@radkatalajkova presne.Bude mat Dudko dobru a prijemnu dovolenku len co je pravda 😀 😀

radkatalajkova
26. jún 2012

@mamartinka No tak to áno, ešte jak sa zatváril 😝

radkatalajkova
26. jún 2012

@silvia1983 Ja nemôžem z tých jeho hlášok 🙂 Alebo jak povedal a ty čo si priletel na popolníku?

mamartinka
26. jún 2012

Zajtra pride za Dominikou Cameron.Som zvedava co za herca to zas bude.

lenka3007
27. jún 2012

koksoooooooo baby ja by som tomu Paťovi už hubu rozkopala, jak zagánil na Miu ked prisiel domov... Rozmaznany zasran... 😠 😠 😠

mamartinka
27. jún 2012

V Pondelok joj plus 20.00 Panelak 2 casti z 2010 roku.

mamartinka
27. jún 2012
silvia1983
27. jún 2012

Cameron 😖

joannas
27. jún 2012

@mamartinka nepozerala sy bez servitki v piatok ?nevieš kto vihral?

mamartinka
27. jún 2012

@joannas Roman Olach vyhral 😉

mamartinka
27. jún 2012

@joannas inak pozeram ze pises do nespravnej temy.

joannas
27. jún 2012

@mamartinka viem že do nesprávnej ale videla som teba a viem že to pozeraš tak som sa tá pitala,ja som to nevidela lebo nám nešiel satelit,v pc neviem kde sa to pozerá

erni
28. jún 2012

@radkatalajkova inak ta Mirka to je priam medicinsky zazrak,ked niekto po tolkych rokoch opat chodi 😕
a pohlad na Bozidaru v plavkach vzhladom na vek by ma neprekvapil, mnohe mlade baby vyzeraju horsie 😕
@mamartinka takze kocky tento tyzden koncime? kordiak sa zabije az v septembri?

radkatalajkova
28. jún 2012

@erni veď nad tým som sa j ja čudovala, ale vieš, tuším bola niekde preč, neviem či aj nie v amerike alebo kde to .

erni
28. jún 2012

@radkatalajkova ano v USA, ale keby to tak fungovalo aj v skutocnosti, ani medicina v amerike zial prerusenu miechu "opravit " nevie....inak by uz aj Marika Gombitova chodila

zuzkatko
28. jún 2012

@erni trochu mimo témy ale ked si spomenula Mariku tak ona mala nádej chodiť len kariera bola vtedy prednejšia a potom už bolo neskoro aspoň tak som to čítala

mamartinka
28. jún 2012

Dnesny posledny video diel a obsah http://panelak.joj.sk/panelak-novinky/urobme-si...

mamartinka
28. jún 2012

@erni ano.Dnes ide posledny diel Panelaka.A kto chce od pondelka 20.00 na joj plus 2 casti z 2010 roku 😉

trdielko149
28. jún 2012

dievcence opat idem otravovat tu krasnu melodiu pustili vo vcerajsej casti znovu ked sa Fabry bozkaval s Klarikou prosim vas naozaj neviete co to bolo?? alebo aspon kde by som to nasla?? 😉
Fabry sa mi pacil taky jemny,pozorny ku Klarike ... taktiez kvitujem ze konecne tu Petru recepcnu dali do vztahu a paci sa mi ze s Alexom 🙂 Maslak sa mi prestal pacit ako sa sprava ku Dominike ked ju pod krk chytil FUJ! nenavidim nasilie (zial osobne viem)...
Dudko perlil ach som sa dobre nasmiala pri rannej kavicke 😀 a este jedna vec baby ta mala Miška si podla mna to ze jej prislo zle ako Ivana povedala sama privolala ja nechapem nie je to jej mama a ide jej diktovat??ved to je neslusne ..no nepacilo sa mi to ....

nadhera
28. jún 2012

@erni tiez cakam v kazdej casti, kedy sa zabije ...

nadhera
28. jún 2012

@mamartinka preco opakuju Panelak z 2010 ? sice vtedy som ho este nepozerala,ale zbytocne sa mi to bude pliest... v uputavke som pocula len dva diely, radost a tu mas....stare diely ☹

trdielko149
28. jún 2012

@nadhera podla mna by na JOJ plus mali opakovat cele leto po dve casti vecer uuuplne od zaciatku panelak 😉

nadhera
28. jún 2012

@trdielko149 ani neviem, ci ma to tesi...stare casti som nepozerala - ficala som na ruzovej ordinacii 😀 lenze casti neopakovali a pri troch smenach mi lepsie vyhovuje Panelak 😀 😀 😀 kazda cast ide 3x.

mamartinka
28. jún 2012

@nadhera To neviem preco tak dali.

kacickah
28. jún 2012

no jasom včera odpadla ked som videla súlož medzi Mončou a Fedora že klobúk dole 😀 Kokso to kde rozdávaju také prémie???ja som robila kade tade ale nikto mi nedal také prémie...Alica aká prišla ožratá chudák Egon..xexe Jula tá umňa boduje čo povie to stojí zato 😀 😀 😀Kubo by sa mohol už schopit.