Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
27. aug 2012

Z Facbooku. Jesené diely oživí aj herečka Betka Stanková, ktorá sa na obrazovku vráti po krátkej materskej dovolenke. Tvorcovia zakomponovali Betkino tehotenstvo aj do deja, a tak budeme v novej sérii sledovať, ako sa vráti z materskej a opať sa bude u...chádzať o prácu na klinike.

PS: Ale vieme že Maslák nebudete chciet aby sa vrátila Betka ale aby ostala Nataly a Betka sa tam nevrátila !
Uvidíme ako sa to vyrieši len dúfam že Betka bude hrat dalej v paneláku a že hlavne NEODÍDE 🙂 Podla mna je Betka lepšia než Nataly na klinike

mamartinka
27. aug 2012

Keď sa Andymu Krausovi podarilo zlákať do Paneláku Zuzanu Fialovú,hneď bolo jasné že nedostane vedlajšiu postavičku ale jednu z hlavných. Z atraktívnej novej lekárky sa vykluje odmeraná potvora so záhadnou minulostou.Tvorcovia ani nemusia p...re ňu hladať nového partnera. ,,Ona sama sii ho cielavedome vyhliadne a uloví,'' vystvetluje Kraus. Pozor si na ňu musia dávať Michal Bajza a Jakub Švehla, ktorí majú slabost pre pekné ženy. Lenže čo povie na novú konkurenciu Ivanka ? Bude to riadny súboj...Som sám zvedavý ktorá vyhrá :D smeje sa Andy kraus.

mamartinka
27. aug 2012

Dnes v Eurotelevízii bolo napísané že Milan neumrie ale že sa záhadne stratí a Andy Kraus povedal že mu nechal ešte zadné dvierka pretože keby sa chcel vrátit tak že ho vráti ale ešte nevie ako lebo že to by bolo už tažšie.

mamartinka
27. aug 2012

Tak ako dievcata.Paci sa Panelak?Ako sa vam paci postava Terezky?Uz sa aj rozpravat naucila.Zlata je teraz.A Domca z bruskom.

alenka600
27. aug 2012

@mamartinka Ja som dufala, ze tej Dominike sa Malsak este nejak pomsti, nie ze sa tam bude vyskierat stastne rozvedena. Mne sa jej postava nepacila, straaasne premudrena bola

mamartinka
27. aug 2012

Ten Malachovsky s tym druhym nemaju chyby 😀 😀 Ale bol Dudko rad ked sa mu dcerenka narodila.

ralka
27. aug 2012

ahojte baby zmeskala som prvi diel panelaka neviete ci ho zajtra rano reprizuju

mamartinka
27. aug 2012

@ralka tento tyzden neopakuju.Az od buduceho tyzdna ale da sa pozret aj v archive joj.Mozno uz tam aj je.Skus kuk.

ralka
27. aug 2012

@mamartinka uz je tam diki moc este by som sa spytala nevies ako sa da odtial stiahnut na usb kluc?

mamartinka
27. aug 2012

@ralka Tak to uz neviem 🙂 😉

lussy23
27. aug 2012

mne pripáda tá terezka úplne iná. Iné vlásky, aj je väčšia, aj v tváričke je iná.

a to tá iveta tak rýchlo porodila:? kedy otehotnela?

andrejka1974
27. aug 2012

mne sa to dnes pacilo ale ta Terezka je naozaj ina ako keby to ani ona nebola

monika15
28. aug 2012

@mamartinka
@andrejka1974
@lussy23
Ta mala je terezka ? neblaznite baby !!! 🙂)))
Dominika je v skutocnosti tehotna ci len akoze?

micak
28. aug 2012

@monika15 ja myslim, ze Dominika nie je v skutocnosti tehotna. aspon podla toho, ze to brucho vyzeralo take "umele" a nejake velke na 2-3mesiac..🙂
a Terezka je nova 🙂

radkatalajkova
28. aug 2012

juj babenky moje, kukám tú včerajšiu časť a že sa mi veriť nechce, že tá Terezka cez tie prázdniny tak vyrástla 🙂 veď som ju ani nepoznala 🙂 a tak maslák je konečne rozvedený , to musí byť radosti 🙂ale marcel je stále rovnaký feši 😉 ale mám dosť z tých feďových nohavíc a topánok .ale ten karol si myslím že to urobil z trucu

radkatalajkova
28. aug 2012

baby ako sorry za tie moje rozsiahle komentáre, ale teda viete jako to je, musíme všetko okomentovať 🙂

radkatalajkova
28. aug 2012

ale jedno ostalo stále rovnaké - a to že paťko je stále taký debilko

radkatalajkova
28. aug 2012

@micak aha a až teraz som si prečítala tvoj komentár že terezka je nová ale aj sa mi trošku podobá 🙂

radkatalajkova
28. aug 2012

@lussy23 ja som sa tiež čudovala, že jak rýchlo stihla porodiť, mi to nejako nesedí 🙂

radkatalajkova
28. aug 2012

@micak hej hej, práve som to videla a naozaj že vyzerá jak umelé, že ani jej pupok neni vidno 🙂

monika15
28. aug 2012

@radkatalajkova neboj komentuje 🙂)))) aj ja lubim 🙂
Podla mna Karol dobre urobil ja Angie velmi nemusim :(((((((((((
neviem preco je taka bleeee ale karol to taky trulo lubim 🙂))))) hehe

radkatalajkova
28. aug 2012

hej, šak som sledovala, že Karol stále taký domotaný jak furt 🙂 😝 a Angie, no neviem, dakedy mi tam pasuje a dakedy nie, jak všetko vyzvedá stále a tie jej ksichtíky , no nič moc 🙂

mamartinka
28. aug 2012

@monika15 ano je to Terezka.

mamartinka
28. aug 2012
monika15
28. aug 2012

@mamartinka
to fakt !!!! za 2 mesiace tak sa zmenila... hmmmm

kacickah
28. aug 2012

ja so sa včera skoro poštala ked prišli ku Kordiakovy robošy no ja som nemohla a ganbana stále taká ista fuftla ako pred tým