Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

egyptanka
12. okt 2010

Babule no mobil Maslakovi nemohla pozicat Dominika, lebo ked sa pytal Maslak do telefonu ci nadiktuje telefonne cislo tak ho nemusel diktovat, lebo ho mali v systeme. 😉 ... a urcite nemali v systeme Dominikine cislo 🙂

gabikasz
12. okt 2010

V systeme sa myslí v zmluve,čo je v systeme.Do poistných zmluv sa píše,ale aj leasingovej mohol mať tel.číslo. 🙂

yennn
12. okt 2010

ale aj tak je to trapne, lebo aj ked ho maju v systeme, tak zvyknu si cislo overit ci maju aktualne 🙂

egyptanka
12. okt 2010

@yennn suhlasim, ano vzdy sa pre istotu overuje ci je cislo aktualne ... ved teraz si kazdy meni tel. cislo ako spodne pradlo 🙂

s.i.m.k.a1
13. okt 2010

a ako mu zavolali na jeho cislo, ked mu mobil ukradli?? ze kedy tam budu a kde presne? je to nejake divne, reziser si chyby asi neuvedomuje.

zuzkat1
13. okt 2010

@s.i.m.k.a1 vsak mozno volali tej "skvelej" dominike na mobil🙂 aha teraz pozeram co tu pisete🙂 ze nemal jej mobil

veronicka25
13. okt 2010

baby 😀 taki podnikatelia typu maslak nemaju iba jeden mobil, ani by som sa necudovala, keby mal aspon 3 😕

afrika
13. okt 2010

ahojte 🙂 . taká som rada, že je aj táto téma. nie vždy stíhnem pozrieť večer panelák, ale vždy si prečítam tieto názory a je to, ako-keby som to pozerala 😉 . mám tiež podobné názory. ten seriál mám rada, ale je tam niekedy až príliš veľa zákrutok

salma22
13. okt 2010

konecne sa kubo prebral drzim mu palce s oxanou su pekny par a svehlova potrebuje chlapa ktory by ju drzal na kratko a asi uz aj pri jej dverach zazvonil 😀 paci sa mi martina angiena sestra 🙂 a hadam sa to vyriesi s mariou a filipom oni patria do vzatahov ktore su 😵 su zlaty

gabikasz
13. okt 2010

ako tak rozmýšľam Kraus mal spraviť reklamu v serialy pre Volkswagen finanačné služby,akí sú perfektní,len ten dialog Maslaka s callcentrom nedomyslel,nepovedal Maslák ,že mu ukradli mobil na jeho číslo darmo volajú.

atinka22
13. okt 2010

Som veľmi zvedavá, či pán Emil pôjde učiť na fakultu, či nie. Mohli by z toho byť celkom pekné zápletky alebo aspoň dobré hlášky jeho "beštie". 🙂 Švehlovej by som želala nejakého poriadneho magora, nech sa konečne preberie. Keby jej párkrát sturhol asi by si nabudúce rozmyslela, či chce chlapa, ktorý by ju držal nakrátko.
Veľmi sa mi páči Norisová alias Katka. Hrá takú malinkú krehunkú "tupaňu" ale myslím, že ešte odhlí oceľové jadro. 😉

lussy23
13. okt 2010

čo je zo Zuzkou? Už tu dávno nepísala obsah?

vodnarky
13. okt 2010

baby,myslim ze vtedy v tej Viedni tu Domoniku iba natiahol a sposobil si to sam...ved ona sama mu tiez povedala,ze nabuduce,ked bude chciet s nou stravit noc,tak si nemusi zato rozbijat auto.... 😉
a inak Martinka aka riesitelka..nie?dosla jak velka voda....to som zvedava,co jej Maslak odpovie na tu Domoniku...a vobec..teraz obe sestry chcu jedneho chlapa!!!!???... 😅 ...

yennn
13. okt 2010

a vsimli ste si niekto, ze Martinke spod parochne bolo vidno angiine vlasy? 😎

yennn
13. okt 2010

A este nechapem, preco vsetci vsetko riesia za barom. Preco nemozu ist do boxu a v sukromi sa porozpravat. To je absolutne nerealne

yennn
13. okt 2010

Heheh, tak tentokrat cinegemu vtip fakt vysiel (taka zurka ze bud rad ze nejsi pes ) 😀 😀 😀

sanym
13. okt 2010

Kočky, nedáte niektorá včerajšie zhrnutie prosím. Včera som nepozerala a v archíve mi to nechce spustiť.

egyptanka
13. okt 2010

no odkedy mala zaspava po 20 tak nemam cas ani pozerat, zaspi, potom rychlo navarit na druhy den, tak niekedy pozriem len polku reprizovanej casti rano pri upratovani.

vodnarky
13. okt 2010

@yennn -vsimla som si.... 😅 ........................... 😀

atinka22
14. okt 2010

Včera Švehlová robila doma psychologičku tomu mladému Máriovi, ten ju dosť okato a trápne balil. Jakub sa chce silou mocou presťahovať do paneláka, tam, kde mala Agáta obchod. Všetci ho od toho odhovárajú. Dudko mu má urobiť projekt na byt.Pán Emil ide učiť na fakultu, prosí toho druhého profesora (Hlaváček), aby poslal nejakú šerednú študentku za ním, aby ukázal pani Janke, že sa nemá čoho obávať. Egon balí okrem Oxany už aj Niku. Tá si to rozdá s Karolom na pracovisku. Šimáčkovej dcéru dávajú Michalovi ako sestričku. Fábry ho upozorňuje, že ak jej ublíži, tak ho vrchná povesí za gule. Ďusko sa sťažuje Soničke, že nemá prachy, a že Katke nahovoril, že je veľmi prachatý. Tá si objednala spálňu za 30 000 eur (!). Chudáčikovi neostáva nič iné len zobrať úver a splácať celý život. Agátke prikvitne domov kto iný než Tibike. Chce späť buď prachy alebo drogy, inak sa ani nepohne z bytu. Neverí
agáte, že marišku vyhodila. Nakoniec si Noro privedie domov dcéru a Kubo ide oficiálne predstaviť Oxanu Ivanke. Nechápem prečo.

mamartinka
14. okt 2010

Ale chuti Dudkovi a Patovi Zuzkine jedlo 😀 😀

lussy23
14. okt 2010

@atinka22 - ďakuejm z areprodukciu. Zaujímavý diel.

lussy23
14. okt 2010

@atinka22 - ďakuejm z areprodukciu. Zaujímavý diel.

mamartinka
14. okt 2010

Ja teraz pozeram akurat vcerajsi diel na joj plus kto nevidel vcera 🙂

lenka3007
14. okt 2010

ahojte baby... Prosim vás, kto ju Katka? my sme momentálne na obmedzenom nete,lebo tu v norsku mi TV JOJ vyhodnotí ako HACKERSKU stránku, tak som panelák nevidela 2 týždne.. Ale som rda že možem čítať aspoň vás...

eva7780
14. okt 2010

Svehlová nie je detská psychologička?? 😕 do vcera som si to myslela 😨