Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
22. okt 2010

Dnesny diel (Zrada)Mário Ružovič sa prišiel Ivane ospravedlniť. Slováková má dobre premyslený plán pomsty. Karol sa rozhodol, že ide spať k Dušanovi.

vodnarky
22. okt 2010

@atinka22 -tak to som zvedava aj ja,ako to dopadne s chudakom Emilom,koli tej Slovakovej.. 😠 ...a tak sa pred tym tesil,taky bol spokojnucky.... 🙂

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jankamamka
22. okt 2010

@dominika1988 uvidi,ale obrysy.Daj tam riadnu bodku z toho laku. 😀 😀 😀 😀 sme my ,ale mrchy 😝 😝 😝 tak,ale nech nepachaju "babky"nos kam nemaju 😀 😀 😀

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzkat1
23. okt 2010

@atinka22 my mame taku susedu ako janka, ked chceme nieco vediet tak ona ma vsetky info🙂 ale je to strasne zlata teta🙂

zuzkat1
23. okt 2010

@majulcek to oni len tak cca ratali ze to teda museli predat pod 10tisic kedze on dostal 1000

zuzkat1
23. okt 2010

@anelehka mne sa ruzovic paci...nie ako chlap (nie je skaredy ale ani nie je huuu aky krasny... normalny chlap) ale ako postava...myslim ze ivana robi dobre ze ho uz nevyhadzuje (jasne za predpokladu ze s nim nechce uzavriet manzelstvo🙂) po kubovi si zasluzi nejaky dobry ulet🙂

didiana333
23. okt 2010

Nejak sa to celééé motááá...ten Maslák je už ako "mafián" velmi trápny...akože by mal byť kápo,ale je to len taký trtko,čo za každou suknou behá.Sklamaná som z neho.
No a Ďusi...to je des...by som chcela vidieť chlapa,ktorý si nechá priniesť takú spálnu,ktoru nemá ako zaplatiť...to je až nereálne.
Pani Janka konečne zabodovala,keď zneistila tu študentku... 😀
No a Švehlová sa teda vyfarbuje 😅 vyzerá ako prezretá pedofilka.... 😀

zuzkat1
23. okt 2010

@didiana333 preco pedofilka? vsak je plnolety🙂 no a ano maslak je trapny.. najma odkedy je s tou trapnou dominikou... ta strapni kazdeho kto okolo nej co len prejde... podla mna je ale uplne najtrapnejsi milan... toho by uz mali niekam poslat.... a dusi?😀 to je jakub 2🙂

didiana333
23. okt 2010

@zuzkat1 Možno keby bol ten Mário o niečo starší,ale ved 22 rokov rozdiel,to sa mi zdá vááááážne na takomto garde vela..... 😉 (Inak,aj ja som mala mladšieho,ale nie o 22!!!!!rokov 😀 len o sedem..... 😉 )

zuzkat1
23. okt 2010

@didiana333 ja jej to doprajem po tom jakubovi si zasluzi nieco na odreagovanie... vidis a pre niekoho je aj 7 vela🙂 a mam kamosku ktorej sa zda 4 rocny rozdiel medzi mnou a mm vela (on je starsi) vraj o com sa preboha bavime😀

s.i.m.k.a1
23. okt 2010

@zuzkat1 heh no medzi mnou a mm je 13 rokov rozdiel a klape nam to perfektne 😉 nieco na tom bude, ze na veku nezalezi. ja mam pocit, ze on je rozumovo mladsi a ja starsia tak sa to nejako vykompenzovava 😀 podla mna je to zlate, ze Ivana ma takeho "zajka" aspon na chvilku, ozivil ten panelak 🙂 Dufam, ze Lucia vyhodi tu hnusnu novu barmanku, ani na meno jej neviem prist. Strasne ju neznasam, wrrrr. Ale uz sa tesim na pondelok 🙂

labelo
23. okt 2010

nechápem:
prečo teraz začal robiť Filip také haló,ved vedel,ked začal s Mariou bývať,že bola na žurke a to dieťa nie je jeho a súhlasil s tým a teraz mu to strašne začalo vadiť...
a Svehlová-neviem,ktorá normálna matka by nechala malé dieťa samo doma a išla si sadnúť do baru 😖 a to robí dosť často a ten sprostý Jakub ide kupovať od Agáty další priestor na byt,ja by som Ivanku pekne krásne z toho bytu vyhodila,ved to je jeho byt

najlepší je Dudko, tie jeho hlášky nemajú chybu, tak sa vždy narehocem 😀 včera Karolovi:"Sonička spravila špecialitu,takže sa doblveš a doserieš do dvoch sekún a v tvojom stave sa ti nič lepšieho nemôže prihodiť" 😀

mamartinka
23. okt 2010

Panelak 25.10 Pondelok(Zrada)Lucia plánuje vyhodiť jednu z barmaniek. Bartlet oznamuje Blichárovcom svoju teóriu o Slovákovej. Maslák upozorňuje Dušana, že zo strany Tonyho im hrozí nebezpečenstvo Panelak 26.10.Utorok(Rozky)Dominika Kočánková tuší, že Maslákovo podnikanie nie je v poriadku. Soňa chce od Dušana vysvetlenie ohľadom predaja falošných obrazov. Ďusi chce ísť na tanečné turné s Katkou. Panelak 27.10Streda(Podmienka)Miloš neberie Betkine upozornenia ohľadom Masláka vážne. Katka sa zoznamuje v bare s Jakubom. Agáta zvoní u Ivany, chce od nej posudok na malú Sofiu. Panelak 28.10. Stvrtok(Dohovor)Oxana je poriadne nabrúsená proti Ivane ale aj Agáte. Norovi prekáža Karolova prítomnosť v ich byte. Imro má opäť vážny problém... Panelak 29.10. Piatok(Svokra) Filip oznámi Márii, že medzi nimi je definitívny koniec. Ako zareaguje Mária? Mário Ružovič donesie Ivane raňajky, pre malú Terezku čokoládu. Panelak 01.11. Pondelok nejde. Panelak 02.11 Utorok(Dvere)Angie zaujíma, či je Karol s Nikou šťastný. Terezka ostala v byte, Ivana na chodbe. Jakub je Katke mimoriadne sympatický... Panelak 03.11 Streda(Audit)Filip má problém, nevie nájsť spôsob, ako vyhodiť Máriu z bytu. Mário Ružovič chce ísť s Ivanou na víkendový pobyt. Je Klárika tehotná? Panelak 04.11. Stvrtok(Hlupak)Norova exmanželka chce za dcéru peniaze. Julka vyčíta Maťovi jeho správanie voči deťom. Alica má dilemu, dobehla ju jej minulosť... Panelak 05.11. Piatok(Drzost)Julka s Maťom sú na návšteve u Ivany. Lucia dohovára Imrovi, ktorý sa rúti do záhuby... Angie dostáva ultimátum.

monkula
23. okt 2010

@jankamamka to si vážne urobila? 😀 a to si sa nebála, že Ťa uvidí? 😀 😀
@mamutka babky s ploskačkami ma dostali.... To som ešte nevidela... 😀 Ani keď som bývala v Bratislave..
Hoci naša susedka je tiež pravidelne naliata... 😀 😀 😅

atinka22
23. okt 2010

Júúúúúj, babenky, nepíšte, čo bude ďalej. Chcem sa nechať prekvapiť, radšej som príspevok mamartinky ani nedočítala. 🙂 Zbožňujem víkend, ale na pondelku je super aspoň to, že začína Panelák. 😅

lussy23
23. okt 2010

Ahojte. O čom to bolo včera? Som videla len koniec, lebo so piekla. Neviem, ako vám, ale mne sa ten Ružovič nepáči. proti postave nemám nič, ale mohli dať iného herca. veď vyzerá ako 30ročný a nieako 18ročný chlapec.

zuzkat1
23. okt 2010

@lussy23 ja som mala spoluziaka na gympli...mal 18 a vyzeral starsie ako ruzovic🙂 inak podla mna 18 nema ale asi ani viac ako 22-23 nie... myslim..

lussy23
23. okt 2010

@zuzkat1 - fuha, fakt môže 18ročný vyzeraž staršie? Som takého ešte nevidela.

zuzkat1
23. okt 2010

@lussy23 no dnesna mladez celkovo vyzera velmi staro..ved pozri tie baby co idu von zo strednych skol a vyzeraju starsie ako ich matky... a na chalanov plati to iste...

mamutka
23. okt 2010

@monkula no my byvame v casti BA, ktora je hodne prestarnuta, podla statistik, aj podla pohladu na ulice, hlavne v den akychkolvek volieb....no a pri mojom akcnom dietati sme travili aj 4 hod denne vonku, tak kedze len jedno dieta, mala som kopu casu pozorovat okolie, hlavne kym bol v kociku teda..........no a teda, najskor som bola soknuta, potom nastvana, na tie vecne lamentovacky o dochodkoch a pritom tu takto ziju no a napokon som vo faze trapneho pocitu, ze neviem co si mysliet a ako sa tvarit ked babicka proti mne, na pohlad milucka, ale strasne smrdi chlastom 😒

monkula
23. okt 2010

@mamutka rozmýšľam, čo to môže byť za časť, a vychádza m iz toho Dúbravka, alebo Lamač?

mamutka
24. okt 2010

@monkula 😀 veru tak 😀 je to Dubravka nasa krasna zelena 😀

monkula
24. okt 2010

@mamutka a práve tam som bývala ale babku s ploskačkou som nikdy nevidela 😀 😀 😀
Ale inak je Dúbravka krásna, chýba mi...

mamutka
24. okt 2010

@monkula casy sa menia 😅 ale tak mi vrta hlavou, ci to nerobia prevazne tie tunajsie v okoli nasej bytovky a prilahlych zakuti, to nie je fer 😅 ale mame aj oblubene babicky, pohodacky. 😎

jankamamka
25. okt 2010

@monkula 😀 😀 😀 nebala treba to robit potme a mas pokoj 😝