Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lenka3007
12. dec 2013

@sari24 no ale to uz bude trapne, ked bude spavat zas Maslak s nejakou druhou... Mozno bude spavat s otcom Natalie... 😀 😀 Ked uz kazdy s kazdym, tak poriadne 😀

majina.b
12. dec 2013

16 /12 - Fábry si príde vybiť zlosť a Michala nezmláti len preto, že sú nablízku deti. Paťo s Romanou sa udobria, dokonca si ráno spolu nakúpia a urobia raňajky. Paťo akceptuje Duškovo rozhodnutie a súhlasí, aby sa k nim Eva nasťahovala. Paťo sa ospravedlní aj Eve, že bol na ňu hnusný a Dušan sa zase ospravedlní Paťovi za facku, čo mu vyťal. Egon si myslí, že Jakub s Ivanou sa opäť dali dokopy, keď vidí Ivanu vychádzať zo sprchy s uterákom na hlave. To je jasný dôkaz, že spolu niečo mali. Kubo sa mu to snaží vyhovoriť. Ale prečo sa potom Kubo s Ivanou stretávajú a trávia spolu čas len-tak podaromnici, ba dokonca bez sexu? Stano so Simonou sa balia na dovolenku do Thajska a tešia sa, že tentoraz im mamička Vianoce neskazí. Chlapík, ktorého Karol zbil na vianočných trhoch za to, že babičke predal šatku za 500 eur, sa pomstil. Poslal kontrolu, a tá Karolovi s Danicou stánok zatvorila. A je po kšefte... Baška príde k Michalovi uplakaná, niečo sa stalo!Fábry si príde vybiť zlosť na Michalovi a nakoniec ho nezmláti len preto, že pri ich hádke sú aj Miška s Baškou. Fábry chce vedieť, prečo o jeho nevere Michal nabonzoval Ivane. Čím dlhšie o tom Michal vedel, tým mu bolo z Fábryho ale aj zo samého seba zle.Egon si myslí, že Jakub s Ivanou sa opäť dali dokopy, keďže vidí Ivanu, ako vychádza zo sprchy s uterákom na hlave. To je jasný dôkaz, že spolu niečo mali. Kubo sa mu to snaží vyhovoriť. Ivana sa nakoniec zoberie a od Kuba odíde. Egon vlastne prišiel oslavovať úspech, že na trh uviedli nový produkt "čilemonas". Egon aj tak dobre nechápe, prečo sa Kubo s Ivanou stretávajú. To sa obaja cítia tak blbo, že pre nich je lepšie tráviť čas spolu, vo vzájomnej spoločnosti, hoci aj bez sexu?Janka našla šatku, ktorú jeje doniesol Gejza, ale myslí si, že to je šatka nejakej ženy, s ktorou Emil niečo mal. Janka má svoju teóriu, že ju Emil zrejme podviedol a šatku si tam zabudla dotyčná žena. Vyhodí teda Emila zo spálne do obývačky. Na druhý deň chce Emil, aby mu Gejza robil alibi. Gejza hovorí, že to je šatka od jeho ženy, ktorá také šatky vyrába, a táto mala byť vianočný darček pre Janku. Janka tomu nakoniec uverí, že Emil s Gejzom to nemysleli zle.Karola zobrali policajti, lebo sa na trhoch pobil so stánkarom, ktorý mal predať babičke šatku za 500 eur. Rozkopal mu stánok. Nemá pri sebe doklady a má mu ich priniesť Danica. Danica ide teda prosiť Nataly, aby zavolala Maslákovi, snáď mu pomôže dostať sa z toho prúseru. Po tomto incidente má Karol zakázaný vstup na vianočné trhy, takže ich cieľová suma v decembri je ohrozená, keďže nebude môcť viac predávať cigánsku.Linda sa na Slovensku trocha nudí. Rada by si našla objekt na pobavenie priamo v Paneláku, ale nikto schopný tam veru nie je.Paťo s Romanou sa udobrili, dokonca boli ráno nakúpiť a urobili raňajky. Paťo akceptuje Duškovo rozhodnutie a súhlasí, aby sa k nim Eva nasťahovala. Vidieť, že Romana má na Paťa veľký vplyv. Paťo sa ospravedlní aj Eve, že bol na ňu hnusný a Dušan sa zase ospravedlní Paťovi za tú facku, čo mu dal.Cinege si robí zoznam, komu a aké vianočné darčeky bude treba kúpiť. Renči by chcela kabelku a Inči zase niečo pekné. Cinege si myslí, že človek by sa mal z každého darčeka tešiť. Renči s Inči si nedávajú darčeky, celé roky sa ignorujú.Kubo s Ivanou a Terkou sú spolu na nákupe v Bille, ukecaná Terka povie Lenke, že teraz spolu trávia čas ako rodinka, aj na Vianoce budú spolu. Lenke sa to nepočúva veľmi dobre.Stano so Simonou sa balia na dovolenku do Thajska. Medzi rečou spomenú mamičku, ktorá sa vraj cíti veľmi zle, ale to je v tomto období bežné, to jej zámienka, aby nemusla byť doma sama na Vianoce a dovalila sa k nim. Ale to sú potom pre každého pokazené Vianoce.Imre s Gejzom prídu k Duškovi vyskúšať diskohada. Dušan ale nechce, aby z jeho elektriny bol napojený diskohad. Tak ho aspoň vyskúšajú, či svieti. Vyhodia ističe v celom byte.Ivana povie Kubovi, že už nikdy nebude spať u neho, lebo má pocit, že sa to medzi nimi ubralo zlým smerom. Lúčia sa objatím, a v tom sa v byte zjaví Hoffa.Chlapík, ktorého Karol zbil na trhoch kvôli šatke, poslal na ich stánok kontrolu, a tá im stánok zatvorila. Je po kšefte.Baška príde uplakaná k Michalovi, niečo sa stalo.

stastenka42
12. dec 2013

@majina.b uplne o nicom cely dej...ked neuvidis aj dva tyzdne o nic neprides lebo este stale to budu riesit..umele natahovanie deja....hrozne..

majina.b
12. dec 2013

tak so čitala obsah z 25 vianočný, ale 😒

eva7780
12. dec 2013

@majina.b co ,nic moc?

majina.b
12. dec 2013

@eva7780
Vianoce
24/12
Gejza a Imre si pripravili vianočné koledy a ráno s nimi obchádzajú celý panelák. U Duška si zarobia celých 10 eur... Hoffu zničí telefonát jej manžela zo Španielska, ktorý jej vynadá, že za ním neprišla na sviatky. Cinege má s Jogim vážnu reč, neželá si, aby chodil s Inči. Pani Jana si v hoteli pomýlila šampanské za 250 eur s uvítacím drinkom a v šoku začne ešte väčšmi hýriť. Jakub to s darčekmi tento rok mierne prehnal. Deťom nakúpil ako na tri Vianoce a Ingrid daroval drahý šperk. Maslák daroval Miške drahú značkovú kabelku. Ivana je nahnevaná, lebo kabelka je drahšia než všetky jej doplnky dohromady. Robotníci vykopnú dvere na Slušného prenajatom byte, pretože zlomili kľúč, a vystrašia ich čiesi nohy trčiace spod deky... Kam sa stratil Dunčo?
Telefonát od manžela zo Španielska Hoffu úplne rozhodil a Jakub ju teraz musí čičíkať...
Mama má pre Marcela vianočný darček, no prichádza práve, keď je na chodbe s Aničkou, čo ju znova rozzúri...
Soňa pozýva Erika do bytu, aby Dušanovi vysvetlil, ako to celé bolo, ale Duško má bojovnú náladu a Erik sa ho bojí. Navyše, Dušan chce od neho tri stovky za zničenú sedačku...
Pani Jana si pomýlila šampanské za 250 eur s uvítacím drinkom a v šoku volá Jakuba, čo s tým. Ten má práve starosť o Ingrid, a tak ju neuvážene odbije, nech vypije trebárs aj celú chladničku...
Gejza a Imre si pripravili vianočné koledy a ráno s nimi obchádzajú celý panelák. U Duška si zarobia celých 10 eur...
Jakub to s darčekmi tento rok mierne prehnal. Deťom nakúpil ako na tri Vianoce a Ingrid daroval drahý šperk...
Maslák dáva Miške drahú značkovú kabelku a ona mu zaň poďakuje rozpačitou pusou. Ivana je na neho nahnevaná, lebo kabelka, ktorú Miške daroval, je nielen nevhodný dar, ale je drahšia než všetky jej doplnky dohromady...
Pani Jana vzala Jakubovu radu doslova a užíva si všetky možné výhody, ktoré hotel ponúka, vrátane tých najvyberanejších jedál. Emil je zasa nešťastný, lebo na prechádzke sa mu stratil Dunčo a nikde ho nevie nájsť...
Cinege má s Jogim vážnu reč a vysvetľuje mu, že si neželá, aby chodil s Inči, lebo jeho dcéra má na viac. Jogi ho nepochopí, ale sľubuje mu, že Inči presvedčí, aby pri tyči už netancovala...
Robotníci potrebujú dokončiť čosi v Stanovom prenajatom byte a Imro im ide otvoriť s kľúčmi, ktoré mu pre tento prípad nechal pán Emil. Šikovný Imro však kľúčik zlomí a Gejza sa rozhodne vykopnúť dvere, inak nebudú prémie. Keď vojdú do bytu, uvidia akési nohy...
Anička nájde v paneláku na chodbe strateného Dunča.

25/12 Celý panelák upratuje po štedrej večeri aj nočnom žúre v bare a všade sa rozbaľujú darčeky. U Jakuba zvonia v dobre nálade Egon, Jula a Alica, v ruke fľaša. Prišli popriať šťastné a veselé, osláviť s rodinou sviatky. Pre Ivanu sú naozaj ako rodina, a tak ich pozve k sebe. Kočeny vyzvedajú, ako je na tom Ivana s Jakubom, keď spí u neho, ale nie s ním. Radia jej, aby svoj byt prenajala, keď teraz býva u Kuba. Chcú sa baviť a Imre im prinesie petardy. U Cinegeho sa rozbaľujú darčeky, baby sa tešia z kabeliek, Cinege z telky a Jogi je smutný, lebo Inči sa neteší z výbavičky, čo jej kúpil pre bábätko. Imro s Angie po žúrke v bare upratujú, Imro zapojí aj baby z ForSomeOne a tie si pri zametaní spievajú. Janka stretne ráno Dušana, ktorý ide behať a veľmi sa na ňom baví. Veď kto to kedy videl, aby Jančo zdravo žil a športoval? Najkrajším darčekom pre Dušana je, že sa k nim na štedrý večer nedovalila Sonička a nepokazila im Vianoce. Romana, Paťo a Duško gratulujú Eve k meninám, lebo včera na to všetci akosi zabudli. Vrchná sa chce vybrať do Álp zachraňovať Bašku, aby nepodľahla smilníkovi Michalovi Bajzovi a neskončila s ním v posteli. Egon s Jakubom a Terezkou hrajú fľašu. Pri nej sa dozvedáme, že Egon je najviac hrdý na Čilemonas, Kubo nevie, kedy bude spať s Ivanou v jednej izbe a Terezka už dala frajerovi Maťkovi pusu.
Dlhá popiska
U Jakuba zvonia v dobre nálade Egon, Jula a Alica, v ruke fľaša. Prišli popriať Šťastné a Veselé, osláviť s rodinou sviatky. Ivana pozerá ako puk, že aká sú oni rodina. Ale má ich rada, a tak idú do bytu k Ivane, lebo Kubo s Terkou ešte spia. Egon zostáva u Jakuba.
U Dušana je strašný bordel, ale on ako nový človek si ide zabehať a zaúkoluje návštevu, Monču a Fedora, aby poupratovali. Fedor je ešte ráno poriadne opitý.
Danica sa nudí, prepína telku, lebo Karol sa prežral a je mu stále zle. Aby sa Danica nenudila, zavolal Lukyho a Vila, aby ju zobrali von vyvetrať, ale oni ho predsa nebudú poslúchať, aj tak je všetko pozatvárané.
U Cinegeho sa rozbaľujú darčeky, baby sa tešia z kabeliek, Cinege z telky a Jogi je smutný, lebo Inči sa neteší z výbavičky, čo jej kúpil pre bábätko. Je modrá a ešte ani nevedia, čo budú mať.
Imro s Angie po žúrke v bare upratujú, Imro zapojí do upratovania aj baby z ForSomeOne a tie si pri zametaní aj spievajú.
Blichárovci tiež upratujú po rozbaľovaní darčekov, Emil prace papiere, ale Janka ich chce odložiť na budúci rok, treba šetriť. Janka stretne ráno Dušana, ktorý ide behať a náramne sa na ňom baví, lebo jej to nesedí, že Jančo zdravo žije. Celý čas sa na ňom uchechtáva... Janka je nahnevaná na Emila, že s ňou nebol na polnočnej omši. Emilko sa bál, že keď pôjde neskoro spať, vráti sa mu jetlag. Janka mu vyčíta, že by mal viac žiť, robiť si nové zážitky, že sa správa ako starý chlap.
Kočeny vyzvedajú, ako je Ivana na tom s Jakubom, spí u neho, ale nie s ním. Radia jej, aby prenajala svoj byt, keď teraz býva u Kuba. Peniaze by sa jej hodili. Kočeny sa chcú baviť, ale nie je ešte ani desať hodín doobeda, muziku nemôžu púšťať, petardy tiež nie, lebo nevedia žiadne u Ivany nájsť. Ivana volá Imremu, ten jej celý natešený donesie celý balík petárd. Alica je šťastná a Imre tiež, že mohol urobiť Thunderke radosť.
Monča zvozí Fedora, že jej včera urobil hanbu, ani novej švagrovej nezablahoželal k meninám a ešte aj odpadol pri dverách na chodbe.
Romana, Paťo a vlastne aj Duško gratulujú Eve k meninám, lebo včera na to všetci akosi zabudli. A sú radi, že sa tam nedovalila Sonička, to bol darček pre Dušana.
Dušan je po rannom behu unavený, a ešte horšie sa cíti, keď vidí fotky, čo mu poslala Iveta. Obe jeho dcéry sú ďaleko od neho, hrajú sa s hračkami, ktoré im Dušan poslal a on nemôže byť s nimi, je mu z toho smutno.
Baška sa cíti na dovolenke zbytočná, lebo Miška má lyžiarskeho inštruktora, čo tam vlastne má robiť? Baška má obavy, že ľudia budú mať reči, že tam spolu spali. Prečo radšej Michal nezobral na lyžovačku Betku? Baške vyšiel zo zamilovaných lístočkov Michal Bajza. Povedala o tom aj Vrchnej do telefónu, keď s ňou volala, ale Baške sa vybil mobil, a Vrchná si myslí, že jej zložila. Z tej informácie o Michalovi je mimo. Alarmuje Cinegeho, idú do Álp zachrániť Bašku, aby sa nevyspala s Bajzom.
Egon s Jakubom a Terezkou hrajú fľašu. Pri nej sa dozvedáme, že Egon je najviac hrdý na Čilemonas, Kubo nevie kedy bude spať s Ivanou v jednej izbe a Terezka už dala frajerovi Maťkovi pusu.
Janka sa chcela ospravedlniť Hoffovi s výberom darčeka, ale ten je rád, lebo má naozaj rád barokovú architektúru a nikto o tom nevedel, čuduje sa, ako sa to Janka dozvedela.

lenka3007
12. dec 2013

@majina.b ale ten vianocny diel uz bol minuly rok 😀 😀

majina.b
12. dec 2013

@lenka3007 no je to okopčené z tv programu na vianoce t.r., tak asi repríza , pravda je aj to že ani si nepamätám čo bolo v panelaku minuly rok

lenka3007
12. dec 2013

@majina.b ja viem, ze si to kopcila, mne stacila posledna veta, lebo Anicka tam uz dlho nie je a pamatam si, ze Jakub zaplatil blicharovcom vianoce v nejakom hoteli... aj to, ako Imre s Gejzom vykopli dvere na Slusnych byte a nasli tu figurinu 😀 Asi sa aj oni pomylili v programe 😉

majina.b
12. dec 2013

@lenka3007 ja som nad tým ani neuvažovala, prečitala , len mi mysľou prebehlo, Aničku angažovali na vianoce 😀

veroninna1
14. dec 2013

ako sa vola ta herecka co hra lindu? nataliinu kamosku. dakujem 🙂

sari24
15. dec 2013

@veroninna1 Andrea Lehotská 🙂

veroninna1
15. dec 2013

@sari24 dakujem 🙂

radkatalajkova
16. dec 2013

Baby, nejak si neviem vxbaviť Sašku z paneláku?
Že- Saška pred odletom do Thajska oznámi rodičom, že je tehotná! Prosín, ktorá to je? Ď 🙂
@veroninna1
@sari24

@lenka3007

veroninna1
16. dec 2013

@radkatalajkova nejedna sa o basku?

ianitka
16. dec 2013

@radkatalajkova no Slusnych dcera, ktoru Dusko zachranoval potom z toho bordelu

radkatalajkova
16. dec 2013

@veroninna1 tak presne toto isté napadlo aj mňa, či neprehodili písmenko 😀

radkatalajkova
16. dec 2013

@ianitka tak to je ona? no to ma vôbec nenapadlo, keď tam už tak často nieje , ďakujem veľmi pekne

sari24
16. dec 2013

@radkatalajkova áno áno to bude určite Saška, lebo Slušní teraz letia do Thajska 🙂

ma77
16. dec 2013

Ja nemôžem tu Nataly kamošku bože ale je otrasna 😀 horšia ako Angie a Danica urevana 😀 😀 😀 to je ta modelka čo žije v Taliansku ona bola moderatorka zo sajfom v hre cena je spravna už tam bola otrasna nedalo sa na nu kukat 😉

cikyta
17. dec 2013

@ma77 presne 😝 nechutná a slizká 😝 mizerná herečka IV cenovej skupiny.

sante81
17. dec 2013

@ma77 tu reláciu som videla len 1x asi10 minut, kde dotyčna herečko- moderátorka nemala podprsenku a to tam riesili na uvode tych 10min, chcelo sa mi vracat, tak som to radsej prepla.

eva7780
17. dec 2013

juj ta predavacka z Billy je protivna 😠

ma77
17. dec 2013

@eva7780 Presne nič nerobi len vyzveda čo sa deje baba zvedava 😀 😀 😀 miesto toho aby dokladala tovar 😀

radkatalajkova
18. dec 2013

@eva7780
@ma77 Mi hovorte niečo, keď ju vidím, tak sa mi nožík vo vačku otvára. by som ju akurát tak dakde kopla dobre

radkatalajkova
18. dec 2013

@ma77 a tá danica, to je tiež niečo také ehhhhm. keď ju vidím , hneď prepínam. Tak mi lezie na nervy

ma77
18. dec 2013

@radkatalajkova tak Danica mi ani tak nevadi iba ked začne revat 😀 😀 😀 ale Angie jak vyceri zuby katastrofa Linda no comment a ta Lenka vtierka neskutočna 😀

radkatalajkova
19. dec 2013

@ma77 no tá danica, čo predvádzb, katastrofa! A tá angie by si mohla dať strojek, kto sa má na ňu kukať. Včera som videla 1krát tú lindu a mám dosť. Inak silno rozmýšlam, odkial ju poznám. A lenka je ktorá?

ma77
19. dec 2013

@radkatalajkova Lenka je ta čo v Bille doklada tovar a stara sa do všetkych okolo 😀 😀 😀 a ta Linda bola moderatorka v hre cena je spravna aj so Sajfom to bola dvojka 😀 už tam sa nedalo na nu kukat to je nejaka modelka z Detvy a žije v taliansku 😉

hasleerka
19. dec 2013

mňa by len zaujímalo ako z toho malého priestoru urobili tú billu ... a lenka je veru otrasná ...
a ked som videla ivanu, to sa akože chce dať dokopy zase s michalom...