Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

egyptanka
24. aug 2011

baby a preco vcera Janka hovorila o Schwarzovej ked sa pytala ci im uz Emil bol odniest tie peniaze? ... ved dve chore deti mala Švehlova. 😖 😲

sanym
24. aug 2011

@egyptanka Švehlová sa vrátila k svojmu dievčenskému priezvisku. 😉

eva7780
24. aug 2011

mne neskutočne lezie na nervy Maria 😝

egyptanka
24. aug 2011

@sanym jaaaaj diky, to som asi prepasla, ked som bola na dovolenke. Ale aj tak mi to pripada divne,ze ked nikoho volam roky ˇveholva tak ked si zmeni meno tak ho hned nepremenujem. 😖

jasminet
24. aug 2011

8 priestor je ten ex obchod, nie? aj na neho to rozratali... a mali vyzbierat 8x19 - 152€ lenze kazdy im dal 20€

labelo
24. aug 2011

no včera tá slávna Švarcová,jak hysterčila,že Terezka má teplotu a že nemože byť s ňou sama doma,že to nezvládne a revala tam jak malé decko,to čo je za matku,ktorá sa nevie sama postarať o choré dieťa????

lussy23
24. aug 2011

@dominika1988 - však som sa riadne čudovala ako ho oslovil. =D
A som zvedavá ako dopadne Lukáško. Som presne vedela, že ktorési z detí, zje tie granule. karol má prúser.

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lussy23
24. aug 2011

@labelo - presne, no tak veľa mamičiek zareaguje. No s mamičky, ktoré majú deti viac choré ako len horúčka a nehysterčia.
@jasminet - len stále mi nejde do hlavy, kto to zaplatil.A jeden byt sú predsa oni. A Emil tam bral stovku. 😖
@ dominika1988 - ja som sa tiež zľakla a to s tou semtrikou- nie je tu smajlík, ktorého by som použila - zo vtýčeným palcom.

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamartinka
24. aug 2011

No som zvedava aj ja ako Luki dopadne.Myslite ze aj nieco pojedol?Ten Karol je ale riadny trulo.Nechapem aj tak preco to nedal donutra tie granuly.Alebo par na chodbu par dovnutra.Strasneho trula z neho robia.A autodrahu poskladali na chodbe.Preco nie u Angie?Si mohly kluce vypitat jej ak nemali.A dnes bude mat Karci tusim monokel.Sonicka dnes bude tehu a Pato z Macou tiez budu cakat na neaky vysledok.Dnes ma byt dobra cast.Inak Kordiakovi kto nabytok poskladal.Maslak bol dobry ked hovoril v bare ze Noro z Karolom by teraz mali byt kdesi a oni hore sa hraju autodrahu. 😀

januarova
24. aug 2011

@dominika1988, ja som bola tiez vyvalena, ze zatracuje zabaly, ved decko sa nesprchuje v ladovej vode ako povedala Alica 😅, ja som svoje vzdy ked som nemohla zrazit horucku okupala vo vode o 2 st. chladnejsej ako bola teplota a to zabralo. No ale odbocujem od temy Panelak.
Mna tiez Ivana rozculuje, ona nezvladne 2 deti doma, kks a keby mala doma dvojicky babatka al. podobne 😠 tak co, najme si regiment opatrovateliek?

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
perla200
25. aug 2011

baby a bajza je nejaký chorý či čo? vyzerá hrozne:(

lussy23
25. aug 2011

Podľa mňa t o Ivana už preháňa.

mamartinka
25. aug 2011

@perla200 Nieje Bajza chory len nevyspaty uz dlho.Doma ma 2 male chore deti. http://panelak.blogspot.com/2011/08/panelak-ras...

mamartinka
26. aug 2011

Ivana Michala vyhodi?To som zvedava na tu cast.

eva7780
26. aug 2011

Michala mi je teraz aj lúto,má toho vela v praci ,dosť,že takmer každe rano meška,a Ivana mu nepridáva 😝 ale úplatky by mohol brať aj trochu v súkromi,nech ho každy nevidi 😝
Klarika nebýva s Fabrym???

eva7780
26. aug 2011

@mamartinka asi preto,ze jej nebude pomáhať s detmi

mamartinka
26. aug 2011

@eva7780 Veru ma toho Michal dost.Inak Dudko je teraz dobry.A som zvedava ci si Karol zacne nieco z Mirkou a ci Oxana bude robit tu prevadzkarku v bare.

mamartinka
26. aug 2011

Panelak Pondelok-29.08(Diskreditácia) Mirka zvažuje ponuku na bývanie. Emil sa dozvie, že je zdiskreditovaný. Milan Kordiak nechce Oxanu. Michal Bajza rýchlo odchádza na kliniku. Soňa chce vedieť, prečo Iveta plakala. Utorok-30.08(Návrat deratizéra) Milan a Angie sú tesne pred bozkom. Ivana chce kúpiť agentúru. Deratizér Jahelka sa vracia! Michal Bajza vyhovára Ivane firmu. Milan pripravuje Angie na príchod novej čašníčky. Streda-31.08(Ivetino priznanie) Soňa začína vyšetrovanie. Iveta to nevydrží a prizná sa. Rázus chce, aby Líška zbavil Michala Bajzu primariátu. Mia sa zastane Michala. Kordiak sa nechce baviť o Angie. Stvrtok -01.09(Rezignacia) Noro prezradil Karola a Mirku. Michal sám odstúpi z pozície primára. Kordiak a Maslák brífujú Oxanu. Emil dráždi Janku dostihmi. Marcela sa cíti trápne kvôli veľkým prsiam. Líška prijme Michalovu rezignáciu.

lussy23
27. aug 2011

V obsahu na nejakú septembrovú časť, som čítala, že Liška vysvetľuje prečo Filip a nie Fabry. Takže som zvedavá,. primár bude teda asi Filip , no môže to byť aj naopak.

ssllaavvkkaa
27. aug 2011

@mamartinka nejak zabudli na toho barmana, co tam dala Ivana, - neviem meno, ale tusim niekde tancoval

lubikan
27. aug 2011

@ssllaavvkkaa no..predsa The Pastels.... 🙂 ..no veru,co sa s nim stalo..mna by len zaujimalo,kedy si ja mozem kazdy rok komplet vymenit obyvacku aj s kuchynskou linkou 😀

mamartinka
27. aug 2011

@ssllaavvkkaa co hral tusim toho Vysvadera?