Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lucka1987
31. jan 2012

@sari24 to citove rozpolopzenie myslela isto koli tomu ze prisla o to svoje nie? my sme sa snazili skoro dva roky a o jedno babo sme tiez prisli a poviem ti ze ja som sa na druhe babo nedokazala ani pozriet a nieto este si ho vziat na ruky... taky zvlastny stav za ktory som sa hanbila

lussy23
31. jan 2012

Baby čítala som zbežne obsah na ďalšie dni a na Valentína požiada Michal Ivanu o ruku a ten Rijin frajer ukradne Lauru.

sari24
31. jan 2012

@lucka1987 áno, rozumiem, že vtedy sú ženy asi viac citlivejšie a ak niečo take prežijú, tak to aj tak prežívajú, preto som aj poznamenala, že na jednej strane sa mi zdajú Soničkine reakcie prehnané, ale na strane druhej asi to tak je, len ja sama neviem aké, deti ešte nemám 😉

@lussy23 Tak to ma veľmi zaujíma, čo to má znamenať zo strany Michala 😝

Inak sa mi páčilo ako Dudko hľadal malého Sebastiána a okrem vaničky pozrel aj do tej tašky, čo visí na kočíku 😀

zuzka062
31. jan 2012

Neviete co je ta Patova Zuzka zac?Je mi divne ze sa s nim strtava len doobeda!

lenka3007
31. jan 2012

@zuzka062 ja si myslim, ze je vydata, ked ani cez vikend nema cas...

jasminet
31. jan 2012

@lenka3007 tiez to tak nejak vidim s tou patovou krasavicou 😉 a asi aj matka od deti

sari24
31. jan 2012

tiež mi dačo na tej Zuzke nehraje, veď aj staršia je, no uvidíme čo z toho vznikne 😝

lubenka131
1. feb 2012

A ja samozrejme že som išla spať po druhej reklame-decká mi kašlú soplia tak som to išla predspat a prd som zas videla a ani dnes neuvidím ráno ideme k dr budete ochotná niektorá mi zhruba zhrnúť o čom to bolo?ten koniec?videla som ako janka zobrala malého z kočíka hore,že ivana ponúkli akciu ale ona ju posunie babam a viac si nepamätám ☹

lucka1987
1. feb 2012

@lussy23 co? spajza poziada ivanu o ruku??? a on to akoze chce ako robit s tou betkou.. si mysli ze mu nato ivana nikdy nepride a on bude viest dvojity zivot? no to fakt nechapem... 😕

nicky655
1. feb 2012

booze,mne uz je z toho spajzu a maslaka na vracanie 😠 😠 😠 😠 v pohode podvadzaju manzelky a su schopni sa im s kludom pozerat do oci a tvaritsa akomilujuci manzelia,rpip.partneri 😠 😠

mariana0915
1. feb 2012

@lubenka131 ešte opakuju okolo 13.00 na joj plus 🙂

mariana0915
1. feb 2012

ahojte babulky 🙂
možem sa pridak k vam do diskusie ?????
akože špajza to je Michal? 😀

zuzana581
1. feb 2012

Mne vadí velmi aj pani Janka. Ktorý normálny človek zoberie cudzie dieťa z kočíka a nestará sa o to, či ho ten, čo ho tam nechal nebude hladať. No a Bajza, to je tiež magor. A Betka keď porodí (v skutočnosti), tak bude aj ďalej hrať? Možno ju plánujú zrušiť ako postavu. Myslím si.

nicky655
1. feb 2012

@zuzana581 tak ta janka je cim dalej tym lepsia.
ktovie ako s betkou,vedaj ta sestra klairka,porodila,a domň mesiaca uz hrala v panelaku.

jasminet
1. feb 2012

@zuzana581 ja by som tu babu jagu pani janku zaskrtila. to co uz kde sme, ze berie cudzie decko a odnasa si ho domov?? keby 5 min pockala pri kociku, nie, ona to zdrapne a leti do brlohu 😠 😠 😠 na tupelovom mieste by som jej tak vycistila zaludok

anelehka
1. feb 2012

ahojky,presne tej vsetecnej pani Janke,by som dala,keby mi to urobila,no a vsimli ste si,ako chcel Dudko toho maleho zobrat von obleceneho??Ved mal holu nozku...a pripada mi,ze si ho Dudko zobral pre seba,Sona akoze nic moc zaujem....no a nasa vzorka dochodcov,sila ake dary dostava pan Emil,pred mesiacom kreslo za 2000eur,teraz udica,nevyzerala,ze ju kupila na blsaku,ved je dama a musi mu kupit este nieco ine,ked to nasiel o den skorej,trapne,v tom panelaku maju nejaku dobru energiu,nikomu tam nechybaju peniaze,no a nevyzeraju,ze by sa v robote pretrhli...a Maslak je trapny,ze si tu stetulu nosi domov,som zvedava,kedy to praskne,a nechapem Spajzu,preco tu Betu oblbuje,ja by som jej na rovinu povedala,ze vedela,ze si ju nemieni zobrat,ani sa rozist s Ivanou,tak co teraz vyskakuje,vedela,co je Spajza zac a ze ma 4 deti,krava... 😝

erni
1. feb 2012

Caute zienky, ja som vcera tiez moc nekukala,lebo som dala prednost mestu tienov,ale nejake to bolo slabe..no po pravde,lubi sa mi tam jeden herec 😀 a hra tam aj "Karol" z panelaku a to mi je take divne vidiet ho normalneho 😀
veru Janka musi mat paradny dôchodok,nie ako bezny slovak 300 eur a fakt by ma nenapalo brat cudze dieta z kocika,ale Karol bol dobry,ze asi siel do baru 😀 ....teda tiez som prekvapena,ze ju poziada o ruku? ze aka zapletka...@anelehka oblbuje preto,ze je to chlap,tusim jedine Jakub nepodvadzal svoju zenu
@mariana0915 vitaj 🙂
@zuzana581 tiez myslim,ze Betka aspon na cas skonci,ak nie uplne...ale uprimne povedane tieto herecky,nechapem,ze po sestonedeli sa uz trepu do roboty...naco chceli to dieta? ja si neviem predstavit odist od takeho maleho cloveka, pre ktoreho je ta mama vsetko...ale asi to beru tak ,ze zide z oci zide z mysle....

mariana0915
1. feb 2012

@anelehka no ved to, že žiadny fusak žiadne nič, len nožka hola,bože vidno ,že to neni skutočnosť ☹ ☹
niekedy mam taky pocit ,že nejak to neni domyslene 😔 😔 😔

mariana0915
1. feb 2012

@erni jjj presne jedine Jakub 😠 😠 😠

jasminet
1. feb 2012

@mariana0915 ale to babo bolo v nejakom overalku zabalene tusim, take hunate volaco a deka. ale teda pod overalom hola noha, ale asi ho otuzuju 😀

sari24
1. feb 2012

ono sa mi zdá, že Sebastiánko mal normálne dupačky na sebe, ale jak ho prebalovali, tak mu ich dole rozopli a potom ho už nejak naspäť neobliekli 😅. Ale ak to je akože január vonku..teda už február a mal len dupačky a pod nimi nič..dosť na ľahko oblečený bol 😝

strapco13
1. feb 2012

a vsimli ste si ze sebastianko babo je dievcatko? 😀 😀

lenka3007
1. feb 2012

@strapco13 nie, ako si si vsimla? musim kuknut v archive

mariana0915
1. feb 2012

@strapco13 mne sa zdala že jak emil pozeral tak tak mal pišurika či?????

mariana0915
1. feb 2012

@lenka3007 teraz ide na joj plus 😝

mariana0915
1. feb 2012

@strapco13 teraz som pozerala nalepena na tv a mal tam pišurika 😀

lenka3007
1. feb 2012

@mariana0915 no ja mam obsadeny TV, tak si to pustim k obedu 😉

strapco13
1. feb 2012

ked ho Emil rozbaloloval..ked siel ukazat duncovi, ze kolko nalozil..to bola jasna cikulka..prvykrat som myslela, ze som zle videla..ale pri opakovani /speci kvoli tomu som pozerala/ tak to bolo jasne :D
asi nemali ine babatko poruke
inak take haluze ako su v panelaku som uz davno nevidela...a total mimo reality 😖

mamartinka
1. feb 2012

@sari24 to som aj ja pozerala ako bol Sebastian obleceny.Skoro nic na sebe a v Januari.Inak Dudko z hlaskami nema chybu.Kazdy den neaky hlod.A Miska aka urazena.Ze daj Gargamelovi podbradnik.Ako to tam slahla.Jej zabudol som na vyprdkanie kvapky 😀 😀

zuzkat1
1. feb 2012

@mamartinka @sari24 ved bol dobre obleceny ved mal overal nad tym.. moja sa narodila v januari a presne tak chodila von... body nad tym dupacky tenke a uz len zimny overal a sup do kocika...
inak mne ide maximalne na nervy sona..mne keby muz doniesol domov mimino tak som stastna a ona ze umh a co teraz... no koza... a ten pristup ze ona sa pekne vyspinkala ved to nie je jej decko tak co sa bude namahat... fuj hanby jej...

@strapco13 to su uplne detaily ktore si malokto vsimne..ja nad tym serialom vobec nerozmyslam, nie je to dokument - vnimam to ako oddych po celom dni...ked by som chcela rozmyslat pustim si ta3 alebo discovery🙂