Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

martinka1981
30. mar 2013

@mamartinka no a ja už som a desila čo bude s Maslakom 😀 ale vedela som že nebude len tak 😎

monika15
31. mar 2013

natali sa vrati k nemu... co to za somarinu....

preco neostane s farkasovu vsak caka ju dieta no neviem ... na hlavu

labelo
31. mar 2013

@monika15
šak mu farkašová povedala,že aby natali zavolal spat a ona bude čakat až príde jej čas 🙂

monika15
31. mar 2013

@labelo no neviem... potom na cosa vrati natali nblee 🙂))

labelo
31. mar 2013

neviem či sa vrati to len farkasova povedla maslakovi,aby ju zavolal naspat,ale ked bude blbá tak sa vráti 😀 ale je pisane,že natali padne do oka Fabrymu,tak uvidime 🙂

sari24
31. mar 2013

@labelo a kde sa to píše, že Nataly sa zapáči Fábrymu? Takže Marko Igonda sa vracia na scénu? Môže byť 😀

nataliac
31. mar 2013

19.4. Nataly potrebuje vediet, prečo maslák chce, aby sa k nemu vrátila. Jeho dôvody sú vraj veľmi prosté - veľmi mu chýbala. Nataly sa napokon podvolí a dá mu k meninám darček....takze usudzujem, ze sa k nemu vrati

mamartinka
31. mar 2013

@sari24 Piatok 05.04(Fábry sa vracia) Pokojnú atmosféru na klinike naruší príchod doktora Fábryho. Teší sa Liška aj sestričky. Vrchná je doma a hromží, že sa jej neujdú darčeky, ktoré Fábry priniesol.Ci sa Nataly zapaci Fabrimu to neviem uz.Snad nataliac bude vediet.

hasleerka
31. mar 2013

no ja sa divím maslákovi žeby vymenil natali za kristínu ... ja ju moc nemusím ... a ten koniec ako tam nabehla agentka anička, to akože čo bolo ????

mamartinka
31. mar 2013

@hasleerka to sa Maslakovi snivalo o Anicke.

hasleerka
31. mar 2013

@mamartinka jáj no ved mi to bolo riadne strelené ...

sari24
31. mar 2013

ale myslíte, že aj keď to bol sen, tak aj tak naozaj je Anička nejaka špiónka? Či po tom sne bude všetko v poriadku tak ako predtým? Ale Marcel má veselo, raz sa mu snívalo s Milanom..teraz s Aničkou..aspoň sa nenudí 😀

erni
1. apr 2013

jaj, preco tam davaju taketo cudne zapletky, zase to bude kazdy s kazdym 😝 , co nenechali Fabryho na pokoji a Nataly este nevie,ze caka dieta s inou ze?lebo inak by sa k nemu asi nevratila, teda keby mala rozum 😀

hasleerka
1. apr 2013

@erni ba natali vie že marcel čaká dieťa s kristínou, on jej to povedal a ona vtedy aj napriek tomu chcela uňho zostať

mamartinka
1. apr 2013
eva7780
1. apr 2013

zmeskala som koniec,Ivana vie že má Betka z Bajzjom dieťa ?alebo spominala Matúša?

mamartinka
1. apr 2013

@eva7780 No to aj mne akosi uniklo.Som to dobre nezaregistrovala.Neviem ci spominala Mizu ci Matusa.Ale zasa odkial by vedela o Michalovej a Betkinej dcere neviem.By ju mohli aj ukazat niekedy.

monline
1. apr 2013

@eva7780 @mamartinka ja som to pochopila tak, že Ivana povedala, že oni -betka a matúš- majú niečo spoločné, a síce dieťa, čiže podľa mňa to stále netuší a nevie a myslím, že sa to tak skoro ešte ani nedozvie (inak by sa to ukázalo v mamartinkinom prehľade, nie? 🙂)

mamartinka
2. apr 2013

@monline teraz som si to este pozrela raz a je to tak ako pises.

mamartinka
2. apr 2013
mamartinka
2. apr 2013