Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

nataliac
15. apr 2013

To len mne pripada tak alebo aj vam, ze ta mimi je ako z inej planety? Myslim herecky...podla mna tak zle hraje, nepresvedcivo a ten text...akoby recitovala basnicku. Podla mna hraje horsie ako Partlova a to uz je co povedat... 😒

lenka3007
16. apr 2013

😀 😀 😀 😀 pozeram vcerajsiu cast 🙂 Hofa Kubkovi :" Ty si sprznil pani Janku" 😀 😀 😀 😀 😀
@nataliac mne sa tak zdala Dominika, taka naucena, recitovala...

zuzky1104
16. apr 2013

@lenka3007 😀 😀 😀 😀 ze sprznil pani Janku 😀 😀 😀 suproveeee

lenka3007
17. apr 2013

@mamartinka tak tu, ako sa smeje je ovela sympatickejsia ako stale oduta v panelaku... darmo, smiech je najkrajsi make up...

sari24
17. apr 2013

Karol s Danicou inak kam odišli? Lebo viem, že sa tam už neobjavujú, len neviem kam ich poslali scenáristi

mamartinka
17. apr 2013

Silvinka http://www.cas.sk/clanok/248365/kristina-turjan... ta uz moze hrat v Panelaku aj Burlivom vine a Kordiak v dvoch serialoch nemohol?

mamartinka
17. apr 2013

Poznavate ho?

lenka3007
17. apr 2013

@mamartinka ale Silvinka nie je z hlavnych postav a uz ju tam velmi vidiet nie je, ale Kordiak bol hlavna postava... Mohol by sa vratit...

daniela1185
17. apr 2013

@nataliac - nezdá sa ti to aj mne strašne vadí ako hrá buď to nie je herečka alebo je strašne slabá. A mne ide neskutočne na nervy Anička..... na Maslákovom mieste by som ju tak vyhodila ako sa opováži zobrať pre brata desať tisíc eur. Prišla tam ako posledná sedliačka hrala sa na svätú a po dvoch mesiacoch je z nej zlodejka, to sa rychlo priučila. Nemám rada tú jej postavu... Taká o ničom len aby tam bola.

daniela1185
17. apr 2013

@luna22 aj ja sa na to teším už by jej mal konečne niekto zatvoriť tú hnusnú papulu...

luciferkax
17. apr 2013

@nataliac ani mne sa nepáči jej herecký výkon, celkovo na mna pôsobí divne. navyše, mala byť &"nesmierne krásna" a mne sa akosi nezdá

meryenes
17. apr 2013

ahojte, ja niekedy náhodne pozerátm staršie časti, chcem sa spýtať majiteľ sexshopu z druhej série a Gejza, to je ten istý herec?

petruldo
18. apr 2013

@luciferkax ja si nesmiernu krásu predstavujem ináč, a herecký výkon teda úplná slabota. obyčajná tuctová holka ktorej neverím ani tie červené vlasy

lenka3007
18. apr 2013

@mamartinka ale ved Angie nebyva u mamy ale ma dom, tusim Maslak jej dal prachy nan, nie?

mamartinka
18. apr 2013

Mizu zas odide od Ivany kolky uz krat.Ze sa ma Ivana nieco dozvediet.Asi o Alzbetke ale to by ho ona mala vyhodit a nie on sam odist.
@lenka3007 ja myslim ze byva u mamy.Neviem ako to je.

monika15
18. apr 2013

@mamartinka no bol dost taky bleeeee ked sa dal dokopy s angie.......
boze aj tu angie by mohli dac prec.... 🙂)) hihihh

bubbles
18. apr 2013

@mamartinka aj ja mam ten dojem, ze je angie u matky.. pomaha jej so synom.. ale ozaj jej maslak vybavoval, dom, dokonca sa ria bola vadit, ze budu susedky.. a teraz ked s nou chcela hovorit, musela prist do baru, takze..?? nemaju to dotiahnute, asi dufali, ze si to nevsimneme :D