Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

dossy
29. sep 2014

@mamartinka riadna fotomontaz :D
ked ma fialova hentake ruky tak ja som hvizda :D

dossy
29. sep 2014

@mamartinka ty si friska martinka .. daj daco do buducnosti ... :D kukas aj tu dr. EMa ? je to dobre ..? ja viem aj osobne veci o niektorych hercoch.. lebo poznam ludi co poznaju ludi .. ale ak chces tak dam ti do spravy ..to len tak pre zaujimavost a zvedavost ..

mamartinka
29. sep 2014

@dossy tu Emu pozeram len sem tam.A chodi to neskoro a vecsinou pri tom zaspim uz.Ak chces kludne napis spravu.

victory1
29. sep 2014

@mamartinka Nemozem si pomoct, Fialova na mna posobi strasne umelo, neprirodzene...skratka ten typ herecky, ktora nech hra cokolvek, tak to, co hra, jej proste neuverim...

mamartinka
29. sep 2014

Dudko vetchy starec 😀 Ach Romana 😀

sari24
29. sep 2014

@victory1 niečo ako Studenková 😀

victory1
30. sep 2014

@sari24 No, tak nejak...Studenkova je extremne sebavedoma a extremne afektovana. Obidve spaja to, ze maju vyraz "mrtvej ryby"...herec proste musi vediet hrat aj ocami, aby mu to divak uveril.... 😝

sari24
1. okt 2014

Čo sa stalo medzi Julou a Zdeňkom?

mamartinka
2. okt 2014

@sari24 pohadali sa koli obkladackam do kupelne.

mamartinka
2. okt 2014
dossy
2. okt 2014

ja si nemozem pomoct .. urcite je ta baska fajn baba ale ako postava basky v panelaku je to pribrzdena moralistka... keby jej hento bajza urobi tak sa velice urazi ... a to jej pomale premyslanie .. fuuu ☹

mamartinka
4. okt 2014

Pondelok 13.10(Výhodný prenájom) Terezka sa dozvie meno človeka, ktorý pre ňu pripravoval hádanky a daroval jej vtáka. Súhlasí Egon s tým, aby sa Jakub nasťahoval do bytu, ktorý vlastnia spoločne? Inči a Renči sú na nože kvôli svojim deťom. Utorok 14.10(Byť dedkom je úžasné) Monika má vážny problém. Viola chce svoje peniaze späť. Jakub oznamuje Ivane, že sa sťahuje do susedstva. Denisa si určuje pravidlá, ktoré budú platiť v jej manželstve s Frederikom. Cinege si nemyslí, že byť dedkom je úžasné. Streda 15.10(Nechutná hra) Cinege príde domov s novým imidžom. Romana a Emil Blichár dostanú pracovnú ponuku zo zahraničia. Michal chce svoj vzťah s Baškou posunúť ďalej. Stvrtok 16.10(Krízová situácia) Jakub zistí, že Goran strávil noc u Ivany. Pani Janka je zo svojej rodiny rozčarovaná. Zradil ju syn aj manžel. Viola stojí pred nečakanou výzvou.