Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

dossy
14. okt 2014

@mamartinka kubo odchadza ?? kedy ?

lolitka25
14. okt 2014

Kocky to len ja mam pocit, ze uz nebudem panelak pozerat lebo ide dolu vodou? Uplnym klincom pre mna bolo, ze Kubko odchadza... jeden z mala najlepsich hercov... Emilko lebo musi a on lebo su v jojke blbci... Ale postavu vecne odutej Angie nezrusia...pritom sa roky herecky ani serialovo nevyvija...nechapem. preco nezrusia bajzu s baskou, bar ale rusia to co je super. Este nech odstrania Inci, Egona a majstrov z lestenia a nebudem pozerat ani popri domacich pracach... Teda uz prestanem hned ked zrusia Kuba, neverim, ze to bude zaujimave a dobre....
Aky mate nazor vy? To len ja som taka poburena?

daniela1185
14. okt 2014

@lolitka25
Ano Lolitka ja mám tiež taký dojem, už nepozerám panelák len ozaj vtedy keď to mám zapnuté a náhodou mi to ide ako kulisa alebo ukážky z Paneláku ktoré vysielajú po reklamách. Škoda je to už o ničom mali by to skončiť. Mne ide neskutočne na nervy malá Terezka odutá hnusná riadi celú rodinu. To sú aký rodičia čo jej toto dovolia. Takú by som jej vyťala že by hneď vedela kde má miesto mohli by ju dať odtial preč je to neskutočne nesympatické dievčatko. Celá jej chorá mamička Ivanka. Sociálka by jej ju mala odobrať. Tiež Ako spomínaš Baška spravili z nej nejakú super ženu, úspešnú pritom pred rokom došla do rodiny Bajzu ako nejaká študentka a dnes je z nej podnikateľka, hovorkyňa, zvodkyňa a ja neviem čo ešte no hnus. Už ozaj nevedia čo by tam zakomponovali za chvílu z toho vznikne scifi....

eva7780
15. okt 2014

Som zvedavá ako sa "zbavia Kuba"😳 , mm zahlasil ze on by si to radsej hodil, ako vecne pocuvat krik Svehlovej

daniela1185
16. okt 2014

@eva7780 normálny človek by Švehlovej vyťal takú po papuli že by si ju už viac neotvorila. Ja ani neviem či existuje niečo takéto v reálnom svete čo si toto môže dovoliť. Už by jej ozaj mohol niekto zatvoriť tú hnusnú chrápu. Vtedy si ten diel pozriem ozaj aj celý ale inak je to už ozaj o ničom. Jaj a k tej Baške niečo tak nechutné som tiež dávno nezažila mladá stará. Dajte ju preč nech tam už neobsmrda. A mali by vysvetliť aj malej Miške teda už nie takej malej že nie každá ktorú oprie jej ocinko je jej matka. Chúďa dieťa vlastne v tom seriály sú všetky deti chúdence bez rodiny , rozmaznané, katastrofa.

dossy
18. okt 2014

@lolitka25 mne strasne leze na nervy ta baska.. jaj ja si nemozem pomoct :( je strasne pribrzdena .. to jej vyjadrovanie a to moralizovanie a ona robi opak bajzovi .. a kukam to lebo je tom oj relax a zijem v zahranici .. a jojka sa da pozerat zadarmo :D

sendy182
22. okt 2014

@mamartinka ahojte.....Agátka sa nám vracia do seriálu...... 🙂 🙂 🙂 🙂 .......

sendy182
22. okt 2014

@dossy aj mne...veď to nie je normálne....hovorkyňa. až nič nestíha.....na hlavu postavené, aj iné postavy... 😀 😀 😀 😀 😀

eva7780
22. okt 2014

v panelaku tusim uz nie je jedine harmonicke manzelstvo 😕 ktovie ako to bude s Denisou a francuzom 😀 😀

eva7780
24. okt 2014

Dunčo si tuším "odskočil"do inej telky 😃ak som ho dobre spoznala v seriály Doktori

mamartinka
25. okt 2014

Caute,caute.Pozeram ze nic moc tu nove.Hlasim sa po mensej odmlke a idem pridat neake obsahy.

mamartinka
25. okt 2014

Pondelok 27.10( Kto z koho) Ingrid sa dozvedá, čí popol je uložený v urne. Kto bude paňou v Dušanovom byte? Lara alebo Magda? Cinege má vážny problém. Mamičky nechcú platiť za jeho služby peniazmi. Utorok 28.10(Chlapská debata) Egon má vážny problém, podá si ho Luky. Poskytne Angie alibi Maslákovi, alebo mu konečne povie, čo si o ňom myslí? Goran má na Jakuba nezvyčajnú požiadavku. Viola a Monika sú na nože. Streda 29.10(Nový plán) Jedno z Terezkiných zvieratiek je mŕtve. Pani Janka sa stretáva s Lackom, svoj život bez Emila nezvláda. Frederikov otec chce spoznať budúcu nevestu. Renči vie, ako by sa otec mohol zbaviť sexuchtivých mamičiek. Stvrtok 30.10(Je po svadbe) Frederikov otec zažil v bare šok. Magda a Dušan sa posunuli vo svojom vzťahu ďalej. Čo sa medzi nimi stalo? Marcel pozýva pani Janu k nemu na návštevu, potrebuje sa s ňou porozprávať. Prespí Nitschneiderová u Marcela?

mamartinka
25. okt 2014

Pondelok 03.11(Ťažká noc) Pani Janka je nezvestná, nedvíha mobil, Lacko sa chystá vykopnúť jej dvere. Marcel má vážny problém, navštívil ho policajt. Paťo s Romanou strávia noc v Magdinom dome. Utorok 04.11(Nahrávka) Eva potrebuje Dušanovu pomoc. Frederik porozpráva Denise zážitky zo svadobnej noci. Emil pripravil pre Janu veľké prekvapenie, nasťahuje sa k nej nájomníčka. Streda 05.11(Nebezpečná fuška) Medzi Jankou a Inéz to iskrí. Je Denisa latentná heterosexuálka? Na Renátkine meniny si spomenie jeden jediný človek. Magda sa rozhodla pomôcť Eve. Michal má pre Bašku prekvapenie. Stvrtok 06.11(Pomôžte mi, prosím!) Viola navrhuje Filipovi, aby za doterajším životom urobili hrubú čiaru. Navrhuje nový model spolužitia. Duch v Magdinom dome prehovoril. Je Paťov odchod do Holandska ohrozený?

mamartinka
25. okt 2014

@dossy ano odchadza do markizy burliveho vina.A kedy to neviem.

victory1
27. okt 2014

Citam, ze tu uz viacere hundrete na tieto nove casti...Mne osobne prestriedanie hercov nevadi, ale co mi vadi, ze sa akosi z Panelaku vytratil vtip, humorne scenky....straca to pre mna zmysel, ktory bol v tom, ze som si po praci oddychla a mohla som v pohode vypnut mozog......zrazu je vsetko vazne a natahuje sa to..zacina mi to pripominat telenovelu ... 😠

zuzkatko
28. okt 2014

baby zdá sa mi to alebo Federa hrá niekto iný , mne sa zdá že on už tam hral ale hral ho niekto iný

majina.b
28. okt 2014

@zuzkatko ano je to iný herec

majina.b
28. okt 2014
majina.b
28. okt 2014
eva7780
28. okt 2014

Dudka riadne obhanaju tie zenske 💁aky je strhany.…

ask
28. okt 2014

@eva7780 Uz nema ziadnu iskru, ked bol tym veselym mierne skodoradostnym hajzlikom este pri Sonicke, tak som sa na nom bavila, teraz ta jeho unavena tvar s ledva pootvorenymi ocami stratila vsetko caro:-/

mandragora22
28. okt 2014

ahojte, neviete, či sa dá niekde stiahnuť MP3 zo súčasnej novej zvučky? dík

mamartinka
29. okt 2014

Silvinka aj ked troska starsi clanok-http://www.pluska.sk/zena/celebrity/preco-krist...