Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

zuzkatko
30. mar 2012

@mamartinka mi skoro cvrkolooo 😀 😀 😀 😀

mamartinka
30. mar 2012

@zuzkatko s coho?

zuzkatko
30. mar 2012

@mamartinka ked sa Jula strepala s tej stoličky 😀 😀

nadhera
1. apr 2012

@zuzkatko
@mamartinka
aj mne sa zdalo,ze pad nebol planovany , ale vyslo im to . super 😀 😀 😀

mamartinka
2. apr 2012
lussy23
2. apr 2012

Ja som tam pyca nevidela.

lenocka23
2. apr 2012

@lussy23 ku koncu akoze vyzreboval Janku v tej sutazi co prave realne ide na joj-ke, 10000€ kazdy vecer... Pyco oznamil mena Jana N... a ona chudinka s telefonom v ruke cela pototo ze vyhrala... no a bola to ina Jana N z Bratislavy... 🙂 😀

anelehka
3. apr 2012

ahoj,vcera Dudko zahlasil,ze je koniec aprila 😒 a baby ja ked vidim toho totalne primitivneho Spajzu,tak by som ho vyhodila z okna,on rozbije blbemu Kubovi manzelstvo a nema hanbu v tele nasackovat sa mu do domu 😠 a ten Jurij-krpaty,hra sa na velkeho mafiana a nechapem,ze co z neho teraz robia takeho trtka,sak Viktoria by mohla byt jeho mama 😝 a velmi sa mi nepaci,ze Dusan klame o Zuze,to akoze,co je za zenu,ma decko,chrape s akoze byvalym aj s tym vytrasenym Patom????Hnala by som ju od mojho syna a nie zasa klamat Soni,trapne...no a Karol,Danica,Angie a Kordiak mi uz idu na nervy,tie ich vecne problemy,kam na dovo,s kym,za kolko,bla,bla,bla.... 😢stale cakam nieco zaujimave,ale furt riesia to iste 🙄

janka.janegova
3. apr 2012

@anelehka no pesne, začína byť ten dej o ničo , ako obohraté platne...

mamartinka
3. apr 2012
lussy23
3. apr 2012

@lenocka23 to sa aj dala čakať, keď som bola prilepená na koni🙂

mamartinka
4. apr 2012
mamartinka
4. apr 2012

Baby neviete co to vcera mala Sona v mobile za zvonenie?Kde by sa to dalo stiahnut neviete niektora?Velmi pekne zvonenie.A vcera bola Monca dobra.Zlatkovi ved vsetci v Panelaku vieme ze si gej 😀

joannas
4. apr 2012

@mamartinka ahoj,tí stale niečo vinajdes,nevieš mi vinajst kedy chody seriál láska v istanbule? Minuli tiden to šlo na joj plus,ale už niejde,ale program tv max to stale píše že to chodí na joj plus

mamartinka
4. apr 2012

@joannas Laska v Istambule?To tusim chodi na Doma nie?

mamartinka
4. apr 2012

Laska v Istambule v sobotu 07.04 skoro rano 05.40. Nedela 08.04 o 05.25 skoro rano.Asi to len cez vykendy chodi.A na buduci vykend to ide potom len sobotu o 6.00

joannas
4. apr 2012

@mamartinka ďakujem,takže pozerať nebudem 🙄 lebo ja tak skoro vstávať nebudem kvôli tv

mamartinka
5. apr 2012

Dudko vcera nemal chybku ked Milanko nahanal po Panelaku kde Lukiho necha.Ako zacal spievat Dudko 😀 A ten Karci riadny blbcek z neho.

janka.janegova
5. apr 2012

@mamartinka no pre mňa je KArol akože herec roka, to málokto dokáže takého debila hrať ako on, ved on vyzerá ako by bol taký v skutočnosti...Niekedy mám problém uveriť tomu že je normálny...

mamartinka
6. apr 2012

Pondelok 09.04(Šibačka) V paneláku vypukne šibačkový ošiaľ. Aj na klinike sa šibe hlava-nehlava, až kým nedôjde k hmotným škodám. Priamy zásah vedrom vody schytá aj Maslák, ktorý chcel pred šibačkovým bláznením ujsť aj s Dominikou do Viedne na relaxačný pobyt. Dôchodcov Emila a Bartelta zaskočí láska z mladosti, ktorá sa nečakane vynorí po rokoch. Emil chce na Evičku navždy zabudnúť, Bartelt ju stále miluje. Dominika sa zdôverí Silvii o svojich problémoch s Marcelom a prezradí jej, že je tehotná. Lenže otcom nie je jej manžel! Utorok 10.04(Dominikino tajomstvo) Dominika sa zdôverí Silvii o svojich problémoch s Marcelom a prezradí jej, že je tehotná. Lenže otcom nie je jej manžel! Prizná sa Maslákovi, alebo si vybaví „krytie“, že otehotnela s ním? Veď Marcel tak veľmi chce svojho potomka... Jančovci rozoberajú, aké dôsledky by Paťovi prinieslo súžitie so Zuzkou, budúcnosť však nevyzerá ružovo. Kvôli údajnej facke Ivany chovancovi sa do ústavu chystá kontrola z ministerstva. Ivana je zničená a vybíja si zlosť. Potrestali ju zákazom činnosti psychologičky, kým sa všetko riadne nevyšetrí. Zatiaľ, čo si balí veci, prichádza otecko dotknutého chlapca, pán Urban. Streda 11.04(Mama)Jančovci nasadia špičkové informačno-technické prostriedky, aby vyšetrili, či malý Sebastián už skutočne vyriekol svoj prvé slovo „mama“, alebo sa im to len zdalo. Do kolégia expertov na výskum odpočutej nahrávky priberú aj bláznivú Monču a zmanipulovaného Fedora, ktorý aj tak všetko dopletie. V hre je aj falošná nahrávka! Maslák a Domča znova zapracovali na svojom potomkovi, hoci Dominika je už tehotná s iným mužom. Alica láme Egona, aby kúpil kaštieľ a zrekonštruoval ho na luxusný hotel. Pán Urban, otec chovanca, ktorého Ivana údajne vyfackala, sa jej prišiel domov ospravedlniť, lebo synček sa mu priznal, že si to celé vymyslel. Situácia sa vyvinie zaujímavo. Zatiaľ čo pán Urban ostal v byte baliť Ivanu, synátor šiel čakať na otca do panelákového baru. Stvrtok 12.04(Krst a suši) Po krste Sebastiána a Patrika zorganizoval Dušan hostinu v suši bare. Podaktorí pozvaní sú v šoku. Viktória dokonca zamdlie, ale stane sa tak až pri čítaní súpisu majetkov svojho nastavajúceho manžela Jurija. Ivana je šokovaná priamočiarym sexuálnym návrhom otecka problémového žiaka. Mirka v bare obletuje Ivaninho žiaka, ale nemá šancu. Pani Janka chce prestavať nábytok podľa zásad feng-šuej, aby zamedzila prúdeniu negatívnej energie v ich byte. Nesmierne žiarli, že ju nikto nepozval na hostinu – ani Jančovci po krste Sebastiána a Patrika do suši baru, ba ani Kordiak s Angie k ich svadobnému stolu. Maslák si chce dať pauzu s milenkou a Cinegeho dcéra znervúzňuje vrchnú sestru, lebo sa odmieta od nich odsťahovať. Angie je nervózna, lebo Karol ešte stále nepriviezol Lukyho. Karol volá, že mali haváriu, ich hovor sa však náhle preruší.

mamartinka
6. apr 2012

Pondelok 16.04(Monca na suchu) V paneláku vrcholí oslava Sebastiánových krstín, Imro v bare nalieva prezlečený za Frankensteina. Pani Janku nepozvali, ale aj tak Jančovcom prináša dary – malú bibliu pre nevinné krstňa a veľku bibliu pre hriešneho otecka Dušana. Jurij a Maslák ratujú Viktóriu, ktorá zamdlela, keď na papieri uvidela sumu, čo jej chcú poslať na účet. Viktória to pochopila ako svadobný dar. Imro dobrosrdečne varuje Jurija, nech na jeho svokru nič neprepisuje, lebo tá mu všetok majetok prehajdáka. Mončine obchody krachujú, hrozia finančné suchoty. Paťko privádza domov Zuzku aj s malou, lebo ostali na dlažbe. Danica vnukne Karolovi vynikajúci nápad. Chce, aby sa z Angie dohodli na striedavej starostlivosti o malého Lukáša. Utorok 17.04(Miska zasahuje) Malá intrigánka Miška tasí všetky svoje detské zbrane, len aby mohla prespať u Ivany. Prehovorí Egona, aby Michalovi zaklamal, že na ňu nemá čas. Keď si zariadi u Ivany nocľah, celkom si ju podmaní a omotá. Monča s Fedorom sú zavalení hrncami, obchody krachujú. Paťo doviedol domov Zuzku s dcérou, ktoré sa ocitli na ulici. Na kolenách prosí Soňu, aby ich nevyhadzovala. Ale ako sa v malom byte pomestia šiesti? Monča sa vracia domov vo chvíli, keď sa Fedor chystá vymasírovať jej polonahú kolegyňu, a to, čo uvidí, ju nepoteší.Karol s Danicou chcú zariadiť striedavú starostlivosť o Lukáša, čo Angie s Milanom nesmierne vytočí. Streda 18.04(Rozdeleny Lukas) Karol prichádza za Angie s papiermi kvôli striedavej výchove Lukáša a chce, aby ich ihneď podpísala. Milan s Karolom aj jeho papiermi urobí krátky proces a poradí mu, aby si s Danicou spravili vlastné dieťa. Miškina snaha obmäkčiť Ivanu vychádza navnivoč. Ivana jej ocka už nemiluje, návrat k nej je nemožný. Michal urobí posledný zúfalý pokus. Ako dopadne frontálny útok na Ivanine materské city? Neústupná Soňa považuje Zuzku za podvodníčku, ktorá chce Paťa iba zneužiť. Paťo požiada o pomoc Masláka... Emil chystá ďalší útek z domu a v bare s Imrom plánujú presun záhradnej techniky k Barteltovmu zrubu. Stvrtok 19.04(Vecni rivali) Danica s Karolom chcú ísť za svedkov na svadbu svojich večných rivalov Angie a Milana. Jakub chce ukázať Silviu mamičke, ale jej sa cesta do Nemecka očividne nepozdáva. Fedor a Monča sa topia v zásobách nepredajných hrncov, ktoré im zapratali väčšinu bytu, keď rodinné podnikanie skrachovalo. Janka šípi, že Emil ukul s Barteltom niečo nekalé a dobrobí ho výsluchu. Maslák vybavuje flek pre Zuzku v bare. Bude s tým Denisa súhlasiť? Nečudo, že Cinegeho dcéra Inči vo svojom novom príbytu ochorela, je to len šopa bez vody a elektriny. Ale ochorela aj Zuzkina dcéra, ktorá dostala vysokú teplotu a podobné príznaky má aj Sebastián. U Jančovcov to vyzerá na ovčie kiahne.