Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
6. apr 2010

maryah co je v panelaku?Ako ta Ivana z Bajzom dopadli?Pozeram ordinaciu.Inak teraz ta Janka z Emilom nemaju chybu.Inak neviem ako vy ale vsimam ze na joj uz niesu take cierne pasy.Zda sa mi to akesi inaksie?Vy ste to tam niektora nemali?

zuziiiicek17
6. apr 2010

AAAa Ivanka chytila nervy ,lebo jej nedal Michal za pravdu....

maryah
6. apr 2010

nivná ivanka, začína mi liezť na nervy... teraz jej michal dobre povedal 😀 , že už nikdy nenajde muža, ktorý ju bude milovať tak ako jakub... s tým ho dostala... a čo vôbec čakala...

maryah
6. apr 2010

mamartinka, teraz riešia milanovho lupiča... a michal odpísal ivanku... ináč nič

egyptanka
6. apr 2010

Janco ako upratuje 🙂

mamartinka
6. apr 2010

A Janca chytla upratovacia mania.Dobry teraz je.

maryah
6. apr 2010

no mňa porazí 😀 😀 😀 jančo upratuje alicin bordel 😀 😀 😀 ... a ona nič, ty kokšo, ja by som sa hanbila ako pes... hovorí jej ako má upratovať... to snáď nie 😀 😀 😀

maryah
6. apr 2010

akčný vyhadzovač fodrás 😀 😀 😀
zdena ako valí po nemecky 😲 😲 😲 ... nemčúrovi ide len o to aby si vrzol 😀 😀 😀 , chúďa, aká je zrazu vytočená.. inokedy by jej to vyhovovalo 😀 😀 😀

maryah
6. apr 2010

😲 😲 😲 😲 😲 nooo, tak to bolo drsné keď sa ivana opýtala či ju michal posiela do riti... a on povedal, že áno 😲 ... fúha, to je drsné

mamartinka
6. apr 2010

Bajza poslal Ivanu do riti?A kto bol ten zlodej?Aj nieco zobral?

mamartinka
6. apr 2010

Ako to vyzera?

vodnarky
6. apr 2010

dobre urobil.. 😝 uz mi pripada,ze nevie co chce.. 😠

mamartinka
6. apr 2010

Maria sa chce vyspat z Filipom?

mamartinka
6. apr 2010

Tak kto dnesny diel zhrnie?Ako to skoncilo?Karol uz sa vratil s Angie a Milanom?

lucia78lucia
6. apr 2010

Dušan upratoval u Alici 🙂 , Emilko s Fodrászom chytili zlodeja 🙂 Angie s Milanom sa vrátili... aj Karol, aj Noro... Bajza poslal Ivanu do riti 😀 a to doslovne. Mária niečo skúšala na Michala, ale asi zostane s Filipom, takže ak je v skutočnosti tehotná, tak seriálové bábätko bude mať Filip, to bude ešte zaujímavé s ním 😀 ...študentkám sa nedaria plán... atď, ale vidím, že tu už niečo popísali aj ostatné (hore príspevky)...

siouxsie
7. apr 2010

Zdena sa ako nasrala, ze ju chcel nemec na izbu... vraj ona si za sex nedala nikdy platit... to by bolo pod jej uroven 😝
to zadrzanie zlodeja Fodrasom, to bol poriadny trapas... akcna scena by mala vyzerat trochu inak... mohli si dat na nej viac zalezat 😒
Noro sa teda stahuje k Agate... budeme ju asi vidat odteraz castejsie... zeby dalsi cmuckavy parik?
Michal odmieta jednu za druhou... aky charakter!
co to chcel dat Maslak na rozlucku Martine? zeby snubny prsten?

mamartinka
7. apr 2010

lucia78lucia dakujem 😉

vodnarky
7. apr 2010

no to je fakt...s tym fodrasom to bol teda trapas..ze aka akia.. 😅

lussy23
7. apr 2010

Michal dobre povedal Ivane. Nech len nevymýšľa. škoda, s Máriou by mu to slušilo. 😉 Uvidíme ako to dopadne.
Inak všimli ste si, že niektoré scény ani nevidíme a hovoria o nich? Napríklad neukázali, ako Denisa odišla a V Piatok sa o to mrozprávali v bare.
A to naozaj existuje spevák Makano?

salonka77
7. apr 2010

Vcera sa mi Panelacik pacil, dobra cast, ta lupez, navrat Nora k Agate, Karol opat v deji, Milanko s Angie a Lukaskom po dovolenke. Zaujimave... Len som bola rada, ze konecne odisla Martina, lebo to bolo len o bozkavani a sexe s Maslakom.../Aaaach, ten Janko Kolenik je taaak sexi a pritazlivy chlap... oooops, toto sem asi nepatri/ .... 😀 A dobre bolo, ze sestricka Maria s doktorom Malym, bola som prekvapena, to som fakt necakala, asi bude aj s nim serialovo tehotna, kedze aj v skutocnosti je tehulka 😉 Zdena bola fajna, zrazu sa robila velka svatica v hoteli, asi zabudla, ze spavala s frajerovym otcom... Nika nema ziadne lekarne a to sa mi pacilo, ze aj v seriali je spravodlivost - Kubko jej dal pracu a ona ho nechutne okradala o peniaze. Dobre sa nam to tu vyvija. 😉

mamartinka
7. apr 2010

Som zvedava na Alicu a akciu zet 😀 Ci jej to pride Julka a Ivana upratat.A ako prebehne to umele Alicine tehu.A to akoze Fodrasz bude u Agaty byvat aj nadalej ked tam bude Noricko?

egyptanka
7. apr 2010

no najlepsie bolo, ze sa Marinka s Maslakom lucili vraj na Schwechate a v pozadi bola tabula s napisom Odlety ... cize natacali to na BA letisku 😉

maryah
7. apr 2010

mamartinka, aj ja som na to zvedavá 😀
egypťaka, tak to som si nevšimla 😀 😀 😀

egyptanka
7. apr 2010

a odkial viete, ze Alica bude tehu?

honey023
7. apr 2010

Alica je tehotná, to je kde písané?

mamartinka
7. apr 2010

Dievcata nieje tehu Alica.Len bude tuzit po umelom oplodneni.Panelak 19.04 Pondelok(Tenky Lad)Ivana sa rozhodla urobit zasadny krok vo svojom zivote.Alica tuzi po umelom oplodneni.Vyhodi Patrick dievcata z bytu? Tak toto je ten diel o Alici.

egyptanka
7. apr 2010

och ta Ivana ... oziera sa v bare a dieta same doma ... ☹

majina.b
7. apr 2010

no Martina /sestra/ 2 týž. v kuse so žuvačkou v hube

Agáta v tých istých nohaviciach celu seriu

majina.b
7. apr 2010

ivana v bare, jakub u michala, terezka ???? michal opäť alkohol na pracovisku