Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lussy23
27. jan 2012

ahojte. ja som vám vravela, že tam ten Sebastián už bude 😀 Inak ak sa nemýlim, písali, že má pol roka a on bol v perinke 😲 Alebo polročné deti ešte bývajú v perinke?

sirene
28. jan 2012

@lenka3007 hej , presne ta to je, dakujem moc 🙂

jasminet
28. jan 2012

ale dievcata, co ste sa tak pustili do tej betky? 😕 ved sa sprava ako typicka milenka (zena), ziadna nepozera ci ublizi rodinke milenca, detom, zene... kazda chce mat otca svojho dietata pre seba. vy by ste robili nieco ine na jej mieste? ustupili by ste, ze misko, ked ta ivka omrzi, tak ta cakam s otvorenou narucou?? 😀 pochybujem...

lubenka131
28. jan 2012

Baby ja som štvrtkovú časť prespala a ani v piatok ráno som nevidela.aký sebastian? 😲 neviem vôbec o čom je reč,a to som si myslela že ked aj zmeškam nejakú časť nevadí veď je to ako telenovela a kukaj ho som mimo obraz ☹ tiež mám na betku taký názor ako @jasminet veď vedela do čoho ide a tiež myslím že 9 z 10 tich mileniek nerieši ako to budú mať chlap doma inak by sa tymi milenkami asi nestali.,ja som len zvedavá ako to spravia ked v skutočnosti rodí za 2 mesiace či jej akože nastane predčasný pôrod alebo ako to uhraju 😕

a otázka po mimo baby dá sa stiahnuť niekde ten film love?pred vianocami som skúšala z uložto.cz a stiahlo mi to nejakú kravinu 😕

nadhera
28. jan 2012

@lenka3007 film sa vola Nedodrzany slub, mam ho stiahnuty, uz len sa k nemu dostat a viem , ze si tam mladeho vychvaluju.

labelo
28. jan 2012

nesuhlasim s nazormi,že Paťo je trtko a škaredý,každy sme nejaký pre mna je sympatak a v dvojici s Dudkom nemajú chybu 😀 najzabavnejsie postavy s Panelaku

mamartinka
28. jan 2012

Obsah na tyzden Pondelok 30.01(Pokazená spiatočka) Dušan priviedol z detského domova na skúšku polročného Sebastiána. Stane sa novým prírastkom rodiny Jančovcov? Jej členovia už nakupujú výbavičku aj detskú postieľku, ale čaká ich ešte súboj so sociálnou pracovníčkou. Pokazená spiatočka v Karolovom aute spôsobí Fedorovi a Maslákovi veľkú hanbu pred obchodnými partnermi. Fedor zrejme bude musieť vypadnúť z Bratislavy a ujsť čo najďalej. - pre svoju vlastnú bezpečnosť. Viktória je nová šéfka Makana. Maslák sa baví, Noro a Karol sú zúfalí. Viktória začína úradovať, chlapci makajú. Janka pristihne Emila, ako aj napriek prísnemu zákazu kutral po byte - a objavil jej utajovaný darček. Dominika ide na ďaleký východ, Imro vymýšľa sviatok. Angie uvažuje o svadbe, Monča potrebuje auto na rozvoz tovaru a Terezka si zraní ruku. Michal sa s Ivanou a deťmi znova chystajú na hory. Čo na to Betka? Utorok 31.01(Sebastian) Pani Janka nájde opustené dieťa! Dušanovi však jedno chýba. Kde je Sebastián? Jana zháňa u Ivany plienky. Jančovci čakajú na rozhodnutie úradov, či si budú môcť ponechať malého Sebastiána.
Len čo Dominika odišla do Číny, už ju Maslák podvádza s Nataly.
Páni profesori Blichár a Bartelt chcú ísť cez víkend chytať ryby, ale pani Janke sa to nepáči. Keď sa dvaja páni v rokoch vyberú loviť ryby "na dierky" v ľade jazierka, to predsa neveští nič dobré.
Milan s Maslákom sa bavia na Fedorovi, ktorý pre škandál s pokazenou spiatočkou na Karolovom aute musí odísť z Bratislavy - pre vlastnú bezpečnosť. Bude dílerka Monča predávať hrnce aj doma na východe?
Viktória, nová šéfka Makana, je bývalá učiteľka a svojich zamestnancov Nora a Karola známkuje ako žiakov na gymnáziu. Maslák sa baví.
Nevyspytateľný ruský mafián Jurij spozná Viktóriu. Bude to pre ňu nebezpečné?
Miška Bajzová sa chváli svojím vysvedčením. Milan má pre Angie prekvapko.
Kým Angie s Mirkou v bare riešia, či Zlatko je gej, ten sa medzitým zvíta so svojím starým dobrým známym z vysokej školy - fešákom hádzanárom Jedľou. Streda 01.02(Je Zlatko Gay) Kým Mirka s Denisou klebetia o Zlatkovej orientácii, barman im predstaví svojho kamaráta z vysokej školy, fešáka hádzanára Jedľu a pozve ho do svojho bytu. Pred rybačkou na zamrznutom jazierku Emil dostal od Bartelta sekerku na ľad. Pani Janke sa nepáči, že dvaja páni v rokoch idú loviť ryby "na dierky". Veď už len ten názov neveští nič dobré... Milan kúpil svadobnú cestu na lodi, lenže Angie nemôže na loď ani len vstúpiť. Michal si zmýli deň odchodu na lyžovačku a má problém aj so psom. Kam dajú Harryho? Malá Miška žiarli na Dušana, že má malého Sebastiána. Maslák vyplaší Fedora, že musí odísť z Bratislavy, ale Monča chce zostať, keď kšefty idú. Dušan s Patrikom kúpu Sebastiána. Malý Gargamel dá Jančovcom poriadne zabrať. Sonička má iné starosti, musí sa venovať práci a odchádza z bytu. Jana sa chystá štrikovať svetrík. Paťo a Zuzka si rozumejú aj bez sexu. Egon má pre Alicu kamaráta. Dušan sa zbavuje príbuzných z východu. Doktor Matúš pozve Kláriku na večeru. Vysvitne, že viacero žien chce od neho dieťa. Ale doktor Matúš nechce byť otcom! Stvrtok 02.02(Agent Provokater) Karol naletí agentovi finančnej polície a predá mu firemné víno bez DPH a účtenky. Keď Maslák skypuje s milovanou manželkou Dominikou, ktorá je v ďalekej Číne, jeho milenka Nataly mu predvádza dráždivý striptíz tesne za kamerou na monitore. Sexi potvora testuje, či sa nevernému manželovi podarí udržať zrak na monitore, alebo sa priamo pred manželkou prezradí pohľadom očí na jej vnady. Soňa nevníma Sebastiána ako svojho syna. Stále ho vidí ako cudzie dieťa z domova, ktoré má vlastnú matku. V bare Imro organizuje oslavu pre nového obyvateľa paneláka.

erni
30. jan 2012

ja tiez suhlasim s @jasminet ved kazda zena a duplom tehotna chce mat pri sebe otca svoho dietata @lubenka131 ja si myslim,ze Michal neodide od Ivany a Betka bude na neho nastvata a nebude tam chvilu hrat,kym v skutocnosti porodi...a toho Sebastiana to mysleli to dieta v zavinovacke? Kraus asi nevie ako vyzera polrocne dieta,alebo to bol nejaky nedonosenec 🙂 som zvedava na dnes, dokonca som necitala ani opis deja od @mamartinka 🙂

lubenka131
30. jan 2012

@erni no dnes som to pozerala a máš pravdu to bolo bábätko v perínke a teda ked to ma mať pol roka no hm 😲 je evidentne že Kraus už na ten seriál serie a už neviem čo by ako zaplietol -môj názor..no a s tou Betkou to má niečo do seba možno to veru aj bude ako hovoríš,ktovie možno si pán režisér prečíta tento náš príspevok a zoberie si s toho niečo 😀 😀
inak na dnes sa teším aj ja a ja príspevky čo bude dopredu nečítam bo mňa by to potom nebavilo

@labelo mne sa patrik ako chlap nepáči vôbec ale s dudkom su perfektny a duplom ked niečo kuju proti Soničke 😀😀😀😀 dudka mam najradšej 🙂

sari24
30. jan 2012

Ja keby som bola na Betkinom mieste v role milenky (čo dúfam, že sa mi nikdy neprihodí, lebo situácia to nie je vôbec príjemná), tak ak by som videla tu neochotu zo strany Michala jednoducho by som prestala bojovať 😝 Lebo ak chlap ženu úprimne miluje tak si myslím, že niečo také ako treba na to čas neexistuje..buď s ňou chce byť alebo nechce, ale to je pravdupovediac už problém samotného Michala, ktorý sa do toho fajne namočil, lebo neuvažoval, čo bude potom robiť. V podstate je to jeden obyčajný sebec mysliaci len na svoje potreby, jeho dokonca ani nezaujíma, čo chce Betka, čo chce Miška nie to, čo by si priala Ivana..presne ako to v poslednej časti vystihol - bude sekať dobrotu 2-3 týždne a potom sa zas bude správať jak debil 😉 ..takže si myslím, že Betka uvažuje správne a ak sa odmietne rozhodnúť tak by ho mala nechať, čo z takého chlapa 😝

sari24
30. jan 2012

A ešte čo sa týka Betky..ono tie časti nakrúcaju v predstihu, takže podľa mňa tam bude ešte vo februári, potom nejaka zápletka príde a sa odmlči a potom tipujem, že už po reálnom pôrode keď bude nakrúcať jej vypchaju nejak bruško a jeden pôrod si ešte zahra 😀 ..aspoň tak to zvyknu robiť 😝

lussy23
30. jan 2012

@erni @lubenka131 vidím, že nie som jediná, ktorej s azdalo divné, že polročne bábo je napchaté v perinke.

lubenka131
30. jan 2012

@lussy23 myslím že normálne to určite neni

lubenka131
30. jan 2012

@lussy23 žiadne pol ročne decko tam nevydrží len tak nehybne ležať 😲 ja mám doma skoro 7 mesačného a ten by mi tam teda určite ani sekundu nevydržal

sari24
30. jan 2012

@lussy23 možno to len do popisu tak zadali, že polročný chlapček 😝 Alebo to hovorili aj, že prinesie polročné dieťatko? ...možno som prepočula

eva7780
30. jan 2012

.... ale aj tak je to riadne pritiahnuté za vlasy takto dať dieta do pest.starostlivosti 😝

lenka3007
30. jan 2012

moj muz zastal pred televizorom pocas ukazky a ironicky poznamenal "to a slovensku existuje už aj požičovňa detí? " No hold, asi ano, len tak si nosia tie deti ako topanky... 😒

lubenka131
30. jan 2012

Baby buď Kraus alebo niektorý z hercov toto musia čítať teraz soňa zahlásila že v ktorom ustave ho dajú dudkovi dieťa a vždy iné že ich nosí ako mačky 😀😀😀😀
a teda určite nemá pol roka 😲

kitty88
30. jan 2012

@lubenka131 tiez som si to hned pomyslela 😀

sari24
30. jan 2012

teraz akurát hovorili, že 4 mesiace 😝
Inak Sonička nie je trošku na hlavu? 😀 Jedno babätko si nevie zobrať na ruky, lebo by bola v citovom rozpoložení, mi to príde trošku prehnané..že až taká citlivá je, ale ktovie, možno naozaj to takto ženy vnímajú, netrúfam si tvrdiť, nemám ešte deti 🙂

lussy23
30. jan 2012

@lubenka131 veď ja som si to aj myslela, ale nebola som si istá, keďže nemám detičky.

mamartinka
31. jan 2012

Dnes Hadzanar Martin Stranovsky v Panelaku http://panelak.blogspot.com/2012/01/hadzanar-ma...

tinika
31. jan 2012

haha ako som laik v tejto oblasti, ale min. na to aby dieta z domova dali, musia mat obaja rodičia na to pripravu a ze by bez vedoma druheho ....

zuzkatko
31. jan 2012

ozaj ma napadlo že Milanko stále počúval len Duran a teraz bude Duran na SVK divím sa že to tam ešte nespomenul žeby chcel ísť 🙂

labelo
31. jan 2012

ja som vcera umierala s Dudkových hlasok-no asi sa posral Gargamel,Sonicka bez si tam varit to svoje lepidlo 😀