Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lussy23
31. máj 2011

@mamartinka - to bolo skvelé 😀

lolitka25
31. máj 2011

Mne by tam tie deti strasne chybali keby tam neboli - Miska je skvela, troska drza a rozmaznana,ale skvela a zlata herecka.
Mne ako osoba nevyhovuje Angie- stale riesi to iste a tvari sa ako keby jej cely svet ublizil... Bez nej by sa mi panelak pacil viac 🙂
Podla mna Milan so Silviou boli v poho - tiez ma prekvapilo, ze ake problemy maju... ale co uz, spoko 🙂

mamartinka
31. máj 2011

Dnes v promi novinach Maslovic.Jan Kolenik.

mamartinka
31. máj 2011

Baby a vlastne ta Sonicka co teraz?Je po zakroku a pojdu nato umele ci ako?

eva7780
1. jún 2011

konečne došlo aj na Angie, čo čaká že Kordiak je dá stratenú tržbu??? Lucia dokedy bude tolerovať jej odchody z roboty??????Akoby to bolo bežné,veru neviem,či by si každý mohol len tak dobehnúť,asi by bol UP ešte viac plný

nicky655
1. jún 2011

@eva7780 aj tej angie zmenili charakter postavy- na zaciatku relativne ok, a teraz na striedacku kordiak s maslakom. a ani jej nevadilo ze maslak chodi s jej sestrou 🙂

a co ma pri tej postave dost zarazalo bolo,ked sla hadam dva mesiace po porode do prace,a pritom ho mala komplikovany 😒

zuzkat1
1. jún 2011

ja to tej angie z celeho srdca prajem aby sa tie peniaze nenasli a mala poriadne velky problem... tak jej treba, fakt ma to velmi tesi...

@nicky655 angie nikdy nebola OK... od prveho zaberu na nu mi bolo jasne ze je to tava

dominika1988
1. jún 2011

mam navrh, co keby sa angie dala dokopy s patrikom a odstahovali by sa na honolulu? to su dve taaaaaaaaaaak zbytocne postavy a tak vedia liezt na nervy, az to pekne nie je

atinka22
1. jún 2011

Mňa včera tak napadlo.
Ráno prídu do kuchyne Miška aj Terezka - tí dvaja trapáci (Ivana a Michal) sa im tešia - že dobré ránko, akoby ich videli prvýkrát od rána - a pritom sú obidve dievčatká kompletne umyté, oblečené a učesané. To sú také samostatné? 😨
Angie - beštia jedna - tú už neriešim, lebo by ma asi porazilo - ako sa trasie za Milankom, celá šťastná, že si ju niekto (KONEČNE) všíma, pritom ho bez problémov vymenila za Masláka, keď utekal pred políciou.
A Milan ma tiež totálne sklamal - vymení Silviu za takú......... 😝 A pritom práve Silvia sa oňho najviac starala. Blbec jeden. Ale čo - je to chlap. 😠

lussy23
1. jún 2011

@lolitka25 - Súhlasím 🙂

lussy23
1. jún 2011

@atinka22 - veď aj mne to bolo zvláštne. Teda Miška ešte hej, tá sa už asi oblečie a umyje sama, ale Terezka? 😨 No možno jej Miška pomáha. 🙂

eva7780
2. jún 2011

Angie je riadna krava 🤐

lolitka25
2. jún 2011

🙂

atinka22
3. jún 2011

Bóže ako celý svet zbožňuje Angie, všetci sa pre ňu skladajú. Chúďatko maličké stratilo peniažky. Najlepší bol Imro - 1 euro 😀 . Som zvedavá, čo urobí s tými peniazmi, ktoré sa pre ňu vyzbierali, keď sa teraz tie čo stratila našli. Ešte keby si tak zobrala od Karola, to by bolo!

ma77
3. jún 2011

ahojte inač všimli ste si v stredu bolo že pani Janka prišla zo zumby a bola oblečena elegantne a doteraz chodila v šušťakoch 😀 😀 😀 a tiež sa mi nezda aby každy den chodila na zumbu a ešte v jej veku ved ja chodim 2krat do tyždna a mam dosť 😀 😀 😀 a to si neviem predstaviť každy den ale ma vydrž 😀 😀 😀

dadka212
3. jún 2011

ja keď som videla tú Angienu odutú papulu, tak ma išlo poraziť, chúďa celý svet je proti nej, no mohli by ju už niekam vyšmariť...a to čo predvádza s Milanom, on je tiež riadny idioti, sa na neho vysrala vtedy keď ju potreboval a teraz bude zas z krásky hotový 😖 a Silviu čo sa o neho najviac starala a naozaj ho má rada asi odkopne...
...ešte by ma zaujímalo kde nabrali tržbu 1000eur 😕 ten bar je permanentne prázdny, možno 2 stoly sú obsadené to by si každý musel kúpiť flašu whiskey 😝

Kubo bol dobrý keď zabudol na meniny Oxanine že CHUPS 😀

sisaha
3. jún 2011

@dadka212 🙂 ja som si zas vsimla, ze oxana nie vzdy povie ch, tak teraz jej to normalne počítam, kolkokrat sa pomyli 🙂

ma77
3. jún 2011

a Ivanka riadna ťapa ma nas... včera minule sa vyhražala že neda Terezku Kubovi lebo chudatko miška dostala po zadočku a včera ked nemala komu nechať deti tak už bol Kubo dobry a zas Angie mala pravdu s Imrom že Lucia mu všetko toleruje a tiež nechapem tržbu 1000e v takom malom bariku 😉

ivanka85
3. jún 2011

@sisaha ona sama povedala, ze ch hovori len niekedy, lebo je to vraj sexi alebo nieco podobne, to uz davnejsie Kubovi povedala

eva7780
3. jún 2011

možno to nemali tržbu len za jeden den 😉

lussy23
3. jún 2011

Mám Mišku, rada, ale včera bola teda drzá. veď Oxana jej dala po zadku, nie Jakub.
Mne to Oxanine ch lezie na nervy.

mamartinka
3. jún 2011

Najlepsi bol Jakub Oxanke.Ty mas meniny?Chups. 😀

sisaha
3. jún 2011

@ivanka85 aha, tak to mi ušlo 🙂

labelo
3. jún 2011

tá scena s Angie a stratenými peniazmi tiež bola akási mimo,ved ked odchádzala z baru a peniaze jej vypadli,tak to mohlo trvať čo prišla do auta velmi malú chvílu/predpokladám,že parkovala pred panelákom/ a to by si určite všimla Paťa ako ide do paneláku,či? 😉
lebo ked išla z auta skontrolovať či jej tie peniaze nevypadli vo vnutri,tak si medzi tým Paťo zobral a toto všetko muselo trvať malú chvílu,tak mi je divné,že sa nestretli

zuzkat1
3. jún 2011

@labelo ved ona este hrozne dlho traposila v aute a potom pri aute...
inak sklamanie prevelike ze jej tie peniaze vratili☹ hold sprosti maju stastie 🙄

zuzkat1
3. jún 2011

@ma77 no ze neda kubovi k oxane, ale kubo k nej prist moze bez oxany

ma77
3. jún 2011

@zuzkat1 jaj ja som to tak pochopila že vôbec nebude davať Kubovi Terezku 😉