Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

linddi
11. sep 2008

Ahojte "paneláčky" 😅
Neviem, ale akosi mi tam vôbec nepasuje Agátina segra - Škrabáková. Vám?
Inak, keď tak premýšľam obe by som odtiaľ vyhodila 😀 😀 😀

sjuzocka
11. sep 2008

Ani mne, taka akoze drsnacka...
Inak ked sa panelak len chystal tak som myslela ze najnudnejsi budu emilko s jankou ale teraz sa na nich najviac bavim :D este je podareny imro a ta nova upratovacka, to su taki podla mojho gusta :P Karola by mohli viac prepracovat, zda sa mi taky nemastny neslany, az sa zacinam cudovat co na nom moze akoze angie vidiet.

berni
11. sep 2008

linddi no to ani mne tam velmi nepasuje, ani jej sestra, akoze teraz co riesia tam? 🙄

tamia
11. sep 2008

karol - to je niečo hrozné, aj angie mi začína liezť na nervy.... Nachápem ako sa tý dvaja mohli dať do kopy... som zvedavá či bude angie samá tolerancia aj keď budú traja...

tamia
11. sep 2008

čo to ako znamená kordiak - upratovačka 🙂 . som zvedavá ako to skončí... kordiak ju už dávno okukával 😅

berni
11. sep 2008

tamia nebudú traja ale štyria .... Angi je podla mna zlata a Karol nema chybu a cakaju dvojicky 😀

dominka11
11. sep 2008

lindi - súhlasím s tebou, ani mne tam nepasujú. Ja mám najradšej Ivanku, pomaly sa z nej stáva "normálna" baba, oproti začiatku 😀

claudinka
11. sep 2008

karol teda nula bodov.. nezaujimavy dilinko 🙂 a tiez nechapem, co na nom Angie vidi, som ani si nemyslela, ze sa daju dokopy.. sak to co bolo

a s tymi podarenymi sestrickami mate pravdu.. nemuseli byt tam vobec byt a asi by nikomu nechybali 😀

zuzitka
11. sep 2008

angie a karol necakaju dvojicky.......... ona to myslela tak, ze tam bude s nimi Dunco chvilu byvat........... nie? 😕

ja som nevedela, co to nosi kubo na hlave 😅 😅 😅
to ma kvoli tej havarke....... ????????????

berni
11. sep 2008

zuzitka ale cakaju vsak povedala, ze jej mama je z dvojiciek, ona je z dvojiciek a este hadaj kto bude mat dvojicky?tak to povedala....ak sa dobre pamatam, opravte ma baby ked to tak nie je.
a Kubko ma na hlave kvoli tej nehode.

a Karol je dobry, jak si vyklopkava prstami stale ja ho mam rada... 😀

sticker
11. sep 2008

Ahojte. Chcem sa len opýtať - Panelák už nebýva o ôsmej? 😕 Nemal byť najprv a až potom krimi? 😕 Moc ďakujem 🙂 😉

berni
11. sep 2008

sticker chodil od 20 00 hod. len dajak zmenili dneska budu davat o 21.20 hod.

sticker
11. sep 2008

😒 až tak neskoro? No, čo už...vďaka 🙂 😉

berni
11. sep 2008

tak to je aspon pozrieme ordinaciu a tak panelak a kedze mam dovolenku je to v pohode 😀

tamia
11. sep 2008

nečakajú dvojičky, to myslela psa dunča, že bude u nich kým si emil robí vodičák.

mne tam nejak tie sestry nevadia.

počuli, čítali sme, že richard už nebude hrať? vraj podpísal nejakú zmluvu s markízou a nestíha nahrávanie.

berni
11. sep 2008

hej? tak som to blbo pochopila

claudinka
11. sep 2008

berni ona si z neho vystrelila s michalom 😉

snad len dnes to tak dali.. sak to je otras cakat tak dlho na to.. to by bol velmi zly reklamny tah 😒

xena22
11. sep 2008

Baby inak Angie je tehotna aj v sukromnom zivote a neviete ako je to so svehlovou?Ta ma nejake divne brucho 😀 ona asi naozaj tehu nebude,co?

minkak
11. sep 2008

ahojte 🙂
xena22 ja som zrovna citala,ze angie tak skoro deti neplanuje,ze ma este cas 😉 a na panelaku.sk,ukazovali ako
tam ma podusku 😅 takze urcite ani jedna z nich nieje v skutocnosti tehu 😉

berni
11. sep 2008

claudinka heeeej? 😀 😀 😀 😀 sranda 😀 😀 😀

holky to fakt Angi caka aj v sukromnom zivote babo?

minkak
11. sep 2008

zuzitka tak vidim,ze uz si pozerala 😉 hej to ma kvoli havarke ,mal otras mozgu 😉

xena22
11. sep 2008

😀 tak to som sa teda sekla,ale pristane jej to tehotenstvo tej angie 😀

minkak
11. sep 2008

xena a kde si to citala?ale ano pristane jej to 😉 aj dnes bola taka zlata ked poziciavala tie veci a isla zamknut 😀

melory
11. sep 2008

ivanka ide nabuduce vyhadzovat svokru z bytu

mirka
11. sep 2008

Richard sa sťahuje do Prahy 😒 no škoda 😒 no Emil vyzeral dobre komicky v Karolovej mikine 😝 sexi dedo 😀

xena22
11. sep 2008

Minkak baby ma vyviedli z omylu,ze nie je naozaj tehu,,,,mna pomylil jeden dokument,kde vravela o svojom sukromi a o dovolenke a priatelovi a mala asi uz na sebe kostym s panelaku 😀 tak ma to zmiatlo 😀

minkak
11. sep 2008

xena ,tie baby co ta vyviedli z omylu to ako ja?lebo ak dobre citam len ja som na to reagovala 😉
to si asi pozerala magazin vsak 😉 no ved nevadi ,ale pristane jej to 😵

asitka
11. sep 2008

jaj dievčata, tak jak som kedysi tento seriál žrala...tak sa mi nejak prestáva páčiť....agátu mali odtiaľ dať úplne preč...škrabákovú keď vidím...tak mám chuť prepínať....šak nech to má nejakú poriadnu zápletku....bo ma to prestane baviť úplne...a to som niekedy....ešte som si aj nadštandardnú izbu v pôrodnici vybavila...aby som mohla panelák kukať 😀 (okrem iného) 😀

linddi
12. sep 2008

baby, ja vôbec nekukám, už asi týždeň 😖 . vždy si prečítam len vaše príspevky a vydedukujem, čo sa asi dialo 😅 a s tým presunom vysielacieho času 😕 ... o 21,00 som mrtvá, to už asi celkom dopanelákujem... 🙄

majka35
12. sep 2008

ja som už dopanelákovala ... 🙄