Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
1. okt 2012

@slagy Utorok 09.10 az porodi 😉

mamartinka
1. okt 2012
slagy
1. okt 2012

@mamartinka dik, som sa uz lakla, ze mi daco uslo 😀

mamartinka
1. okt 2012

Spomen certa pridu 2 lave ruky 😀 😀 Kapem.

mamartinka
1. okt 2012

Sity hladny neveri 😀 😀 😀 2 prsia na trojku 😀 A Angie Sefka 😀

nataliac
1. okt 2012

síce to bude až o dva týždne, ale....K Maslákovi prichádza Dominika a hneď ako vojde, spýta sa jej, kde nechala malého Číňanka...takže nakoniec sme asi masláka podcenili a vedel že to dieťa nie je jeho? 😀

alenka600
2. okt 2012

Ja som hrozne dufala, ze to bude jasny Cinanko 😀 😀 😀 😀 😀
A ta hystericka a labilna Angie mi hrozne lezie na nervy, juj keby ju tak vykopli!!!! Dufam, ze ostane u maminy na dlho predlho

mamartinka
2. okt 2012
mysiatko
2. okt 2012

dievčata to naozaj Kordiaka uz v panelaku neuvidime? ☹ ☹ ☹ alebo ho len na nejaky cas stiahli?

sari24
2. okt 2012

@mysiatko Sama neviem, ale sa hovorí, že Kraus mu nechal otvorené zadne dvierka, tipujem, že zas len na istý čas 😉

Baby ja som nemohla včera z toho ako Alica kričala na Egona a akonáhle si do ruky zobral chlieb a začal ho jesť tak mu tresla po ruke a chlieb vyletel a spadol dozadu na digestor 😀 😀 To bola jedna super scéna 😀

A to nedobre, že Milan odišiel, lebo teraz vkuse musíme pozerať na večne smutnú Angie 😅

mamartinka
2. okt 2012

@sari24 Pozerala som vcera ale teda o tej Alici co pises som si nevsimla alebo to tam nebolo.Kde si to tam videla.Ja teda nie.Asi som slepa.

sari24
2. okt 2012

@mamartinka To je scéna, keď sa hádali resp. ona kričala naňho v kuchyni a bavili sa o jej autogramiáde, že kde sa bude konať. No a vtedy vybuchla, lebo ona nechce, aby svoje knihy podpisovala v nejakej krčme 😀 Ak si to pozrieš cez archív jojky tak celé sa to začína v 33:28 minúte..ta scéna 😝

mamartinka
2. okt 2012

A kde sa stratil Sebastianko.

sari24
2. okt 2012

@mamartinka ani mi nenapadlo, že on tam nie je 😕 to len teraz ho istotne neukázali, možno v tých scénach akože spinkal 😝

mamartinka
2. okt 2012

http://panelak.blogspot.ie/2012/10/foto-dna-ako... Co poviete.Nebude to nakoniec ta doktorka Hofa Kubkova sestra?Neviem,Neviem.

mamartinka
2. okt 2012

@sari24 Ci ho tam uz Sebka nedaju az zacne chodit.Teraz ma Dudko Lili nastarost.

mamartinka
2. okt 2012

Kokordiak 😀 A toho Sebastianka neni.Ved s nimi aj ranajkoval a stolicku tam mal pri nich a uz ani stolicky neni.Urcite ho dali bokom teraz a nasadia ho az bude uz vecsi a zacne chodit.

anavila
2. okt 2012

akoze nevidela som dnes komplet celu časť, ale ten sex Ivany s Michalom to čo bolo? a jaky flak mala na riti na šatach, ste si všimli?

anavila
2. okt 2012

a neviete mi povedat, ako asi meskaju o kolko častí reprízy, co chodia cez den za normlanymi castami vecer? nejaky mam z toho hokej

erni
3. okt 2012

@anavila ano Ivana mala na zadku flaky, a Bajza ,ked sa postavil zo zeme, tak mal uz zapnute gate ale hlavne,ze si obliekal tricko...to bol asi nejaky iny sex 😀

hajdylca
3. okt 2012

ahojte, Ivana mala flaky od kavy, lebo museli sceny viac krat opakovat http://www.cas.sk/clanok/233585/exmilenci-svehl...

mamartinka
4. okt 2012
slagy
5. okt 2012

Inak, uz mi leze na nervy Sona s tou svojou dr.lou povahou 😲 , ako fiurt skace do Dudka s Lili, Ivetou a tak,...furt neni dobre 😎 . Ako keby bola v prechode mi pripada