Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
17. nov 2008

panelak na tento tyzden Pondelok-U Bajzovcou sa komplikuje situacia.nastava choroba.Ostane jarmila v panelaku?Nadpis-Ach tie zeny. UTOROK--Benjamin.Betka opet zvadza karola.Blicharovci maju noveho najomnika.Jana ziada disciplinu. STREDA--ZMLUVA O STAHOVANI. Karol sa stahuje z bytu.Kto ho prychily?Svehlovci podpisuju zmluvu o stahovani.Jarmila ma vsak jednu podmienku.STVRTOK--HODINOVA VYPOVED:Karol sa objavi v tatrach.Ako zareaguje Angie?Ivana posiela jarmilu do nemocnice.Katkin osud je specateny.PIATOK:SPOVED--Betka nadalej picha do osieho hniezda.Zachova sa konecne Karol ako chlap?Nastal den stahovania.Jarmila vie,ako sa pomstit Ivane. tak toto tento tyzden v panelaku.

slaviq81
17. nov 2008

Co to Blicharovcov napadlo s tym najomnikom? Zeby aj ich zasiahla financna kriza? 😀

asitka
17. nov 2008

slaviq....oni tuším chystajú miestečko pre to šteniatko...čo sa možno narodí po dunčovom šantení 😀

minkak
18. nov 2008

uuu-kde ste? 😀
tu sa uz nepozera?ani vcera ani dnes? 😕 ani magazin 😕
ja som dnes este nevidela idem na to 😅

mamartinka
18. nov 2008

kde je uzavreta umlcana tema panelak.uz sa panelak nepozera?no dnes to bolo docela ok.u bajzovcou su kiahne,betka zvadzala karola az v spalni,a najlepsie dnes na tom bol emilko z jankou.doniesol domou steniatko Benjamina.ze janka zoznamte sa to je benjamin.a ona nanho pozrela,tesi ma nitsnajderova.isla som sa usulat.potom ked emilovi rozkusal papuce,janka ze zavrela som ich do skrine rozhorcena bola a emil ze ved boli aj tak stare,a janka sa rozplakala ze to bol tvoj darcek k vianociam.tak tolko dnes.a u svehlovcou sa podpisuju zmluvy.

mamartinka
18. nov 2008

zabudla som.kordiakovi prisla do baru pipenka z inzeratu.

zuzitka
18. nov 2008

presne, to sa aj mne pacilo, jak sa Nitschneiderova zoznamovala s benjaminkom 😀 😀

janka2121
19. nov 2008

ahojte

ja sem nechodím ale rada vás čítam tak ak môžem...

nejako to tu posledné dni viazne. normálne som sa tešila že idem prečítať čo vy tu a nikde nikto 😕 😕 😕

pár mojich postrehov : Bajzovci no comment - tí nech sa už ale veľmi rýchlo dajú naspäť do poriadku, vôbec ma to nebaví každý diel pozerať ako po sebe bezdôvodne skáču a vôbec oni sa k sebe ako seriáloví manželia hodia tak hádam nebude rozvod. tie karty začali sľubne posledne

Blichárovci - no Emil je 100-bodový. s tým šteniatkom teraz a Nitschneiderová papuče v skrini posledne rozhryzené ako Emilov darček na Vianoce som skoro cvrkla 😀 😀 😀

ináč mi tam tá nová šéfka dáko nejde a Betka to je agent provokatér som zvedavá ako to dopadne.

Ináč nikdy sme neboli s manželom takí seriáloví ale teraz jak nás toto chytilo 😅

monkula
19. nov 2008

Ale Betka na tom musí byť neskutočneúboho, keď sa pchá K. do postele

janka2121
19. nov 2008

Betka je sama o sebe dajaká divná už len preto že je tam podnájomníčka a všade sa pchá všetko chce vedieť a do všetkého sa stará samozrejme aj do ženatého chlapa 😠

zuzitka
19. nov 2008

Betka je hrozny clovek.... by som ju tak zbila jak hada 😝 😝
prave vcera som to hovorila mojmu chlapovi, ze ked uz chce Karola zbalit, tak ho ma najprv nejak spracovat a nie sa tak nehorazne vtierat..... 🤐 no nie? takto jej karol nepodlahne..... he he
a jak furt mudruje..... mat taku podnajomnicku, tak leti von oknom 😅

bajzovci .... aj mne sa zda, ze uz po sebe bliakaju bez priciny... prehnane je to 😒

kordiak sa neda nakoniec dohromady s luciou??? 😵

janka2121
19. nov 2008

zuzitka dobrý dotaz na Kordiaka a Luciu dáko to tam iskrí.

idem kúpať dieťa a potom hor sa kukať ďalší diel

zuzitka
19. nov 2008

a uz aj ta kubkova mamicka to zbytocne natahuje s tym stahovanim...... ze? 😝

minkak
19. nov 2008

zuzitka presne aj ja mam ten pocit,ze kordiak a lucia..... 😉
kubkova mamicka je spekulantka 😖 ved aspon mohla byt s tym ...jemine ako sa vola ten sef...hmmm? 😅
no nespomeniem si? 😅

slaviq81
19. nov 2008

Ano, ano... Kordiak a Lucia...ano...dobry parik 😉
a to steniatko, na zjedenie

janka2121
19. nov 2008

no tak po tomto vyzerá že Kordiak a barmanka tá no aj som meno zabudla 😕 či teda som to ako pochopila? 😕

Bajzovci 😝

Karolko asi pôjde s pravdou von a či čo? 😕 nejaké je to už až priveľmi zauzlené

Kubkova mamička žeby dáka vážnejšia choroba keď povedala že už dlho nebude? teda ako do letných prázdnin sa hádam všetko dozvieme 😅 😀

zuzitka
19. nov 2008

minkak ... pastier 😀

zuzitka
19. nov 2008

naco prisla Katka za Kordiakom??? 😕

minkak
19. nov 2008

je pastier 😀 dakujem zuzitka 😉
ja som dnes este nevidela pozeram modre z neba....tak ja az za chvilocku budem v obraze 😅

leva
19. nov 2008

Najskor asi kvoli praci dosla za nim,tak ma napadlo.

zuzitka
19. nov 2008

a Katka uz nepracuje v bare??? mi to nejak uslo.... 😅

claudinka
20. nov 2008

zuzitka to praveze ani neukazali, naposledy tusim bolo to, ako Lucia vysvetlovala Kordiakovi tie dvojite ucty v knihe..

no a ta Kubkova mama - uz jej mam dost.. s pastierom to bol asi len sex na jednu noc 😀 alebo neviem, preco robi take caviky - tak sa to pise? 😀

no a asi som nepostrehla, preco je Angie taka na Karola? vsak sa nepohadali, nie? a ta betka, no zabila by som ju..

cikyta
20. nov 2008

Minkak-áno.Ja som písala ohladom tej škodovečky Krausovi,ale tváril sa,že nič nedostal.Možno odpovedá len na čo chce 😒
Zuzitka-Myslím,že Katku Lucia vyhodila a prišla sa sťažovať Kordiakovi.Uvidíme dnes.

minkak
20. nov 2008

cikyta,tak ty si to bola?no asi musis chvilocku pockat to asi natacaju dopredu 😉
asitka tak este chvilocku vydrz 🙂
no tiez nemam jasno co ta katka....
ale to s tymi zmluvami vcera to teda bolo.... 🤐 a este to ivanine gesto....ako to vyhodila z okna 🤐

ale karolko bol dobry ako zdrhol aj s tou kefkou a este aj pastou 😅 a kordiak mu,ale daval 😀

slnieckova
20. nov 2008

Karol ma u mna sto bodov za spravanie 😀

Baby, nepostrehla som, co vyviedol... co to chce manzelke povedat?

cikyta
20. nov 2008

Myslím,že Karol sa chce Endží priznať o tom boskávaní-až nato,že neviem načo,ked Betka sa nanho prisala a ono to ved nebolo žiadne dobrovolné boskávanie!

slnieckova
20. nov 2008

ahaaa....

minkak
20. nov 2008

cikyta podla mna preto,lebo jej chce aj povedat co robi...,ze ho vydiera....,ze bolo nieco viac 😉
nech jej to len povie a nech ju konecne vyhodia ved co je vela to je moc 😀

monkula
20. nov 2008

no, len aby mu Angie uverila 😕

slnieckova
20. nov 2008

monkula ked on je taky tutko, ze jemu sa ani neda neverit 😀