Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

moonlightka
10. nov 2011

@trdielko149 super sa mi paci tvoje odhodlanie...ja si myslim ze nakoniec by ta mohli aj angazovat na pisanie scenarov...aspon by v tom bol poriadok...a Andy by si oddychol 😉 asi je uz prepracovany 😀

cilicka22
10. nov 2011

panelák je si jediný seriál ktorý si možem v pokoji pozrieť, vyložiť nohy a oddychovať ked moj malý anjelik už spinká 🙂

trdielko149
10. nov 2011

@moonlightka moj prispevok tam nevydrzal ani minutu hned po par sekundach mi zahadne zmizol 😠 ja by som scenare nepisala ale Andymu by som velice rada radila nech sa laskavo drzi veci ktore tam uz odzneli ..to im tak ublizi ked sa obcas pozru do starych scenarov?? .. napriklad Miška v auguste oslavovala narodky ...hlavne ze ked mali sud rozvodovy Zuzana a Mišo tak datum odznel nejaky december ... ja si neviem zmenit datum narodenia myslim ze ani vy ostatne 😝

trdielko149
10. nov 2011

nejako som predsa len ten moj prispevok niekde vynuurila ... 😀
https://www.facebook.com/panelaktvjoj/posts/101...

barushkaaam
10. nov 2011

@trdielko149 ta mala od Kordiaka je v skutocnosti Maslakova dcera????cozeee?? zase mi nieco uniklo 🙂 uz nestiham sledovat v poslednej dobe 😀

moonlightka
10. nov 2011

@trdielko149 pekne si im to napisala 😉

labelo
10. nov 2011

barushkaaam
malá tuším Vivien sa volala je serialová dcera od Masláka,mal ju s Karin Hajdu 😉 tiež som to nepochopila pečo zháňa dediča,ked už má dceru,oni si fakt nepamätajú čo boli v dávnych dieloch 😀

http://panelakwebsk.blogspot.com/2008/04/s-exmi...

labelo
10. nov 2011
adelaida33
10. nov 2011

dievčatá, ešte som chcela, že ja nechápem, ako mohla včera betka zavesiť pri pohľade na dr. matuša, že sa práve zamilovala, ked on tam tak trošku trápne vystupoval s tou gitarou... a ešte trápnejšie mi prišlo, ako tam jeho hranie uviedli...

lubenka131
10. nov 2011

Babyyy všimli ste si sonino brucho?to čo jeee? 😀😀😀😀😀😀a ťa pichlová neni tehotná aj naozaj?sak je v tvári nejaka tučná 😀

majina.b
10. nov 2011

@lubenka131 pichlova ma tiež napadlo či nie je v skutočnosti , moj tip - je

ma77
10. nov 2011

@lubenka131 Hej všimla som si nejak jej to bruško zle vypchali 😀 😀 😀

jasminet
11. nov 2011

@lubenka131 to sonine brucho bolo priiiiserne, to uz jej naozaj mohli lepsie ten vankus upevnit. uz minule to vyzeralo hrozne, ale na vcerajsok sa to nechyta... 😅
maslak asi potrebuje dedica s relativne serioznou zenou, aspon tak sa mi zdalo, ze to kedysi prezentoval. ze daniela je stetka a tu do spolocnosti nemoze zobrat 😉

anelehka
11. nov 2011

ahojky,suhlasim s vami,ze to Sonine brucho-hruuuuza,inak dr.Matus,dievcata mne je taky nesympaticky,az nechutny,tie vlasy,spev,nula bodov,zlaty dr.Fabry 😀 som zvedava,ako sa Jozko umyje,bez vody,Janku trafi slak od jedu... 😵

lubenka131
11. nov 2011

A čo budete dnes pozer ked nedávajú panelák?:-\

dadka212
11. nov 2011

@lubenka131 x-factor 😎

lubenka131
11. nov 2011

@dadka212 asi tiež 🙂

trdielko149
11. nov 2011

@lubenka131 u mna vedie jednoznacne X factor som si to zamilovala normalne 😀
@barushkaaam veru uniklo ti to ale to bolo hadam ani nie v minulej serii ale este v tej predtym ked sa to zistilo tusim 😉
Dr.Matúš (ako herec realny neviem ako v skutocnosti vola) je naozaj dobry herec chodievam do divadla videla som ho nazivo daavno a pacil sa mi takze mne sa paci aj v Panelaku ..tiez som zazila Didi Morovu wow to je fakt kus dobrej herecky ktora sa pre to povolanie narodila ...to len tak ... 😀

didiana333
11. nov 2011

@trdielko149 pekne si im to nandaláááááá...parááda...ja už velmi panelák ani nekukám,len vás tu rada čítam a aspon sa dozviem,že čo je nové....Inak,som naposledy kukala,jak Dominika si asi prišla po veci...to je čo za kozu,že by odišla od Masláááka??? to nechápem.... 😅

barushkaaam
11. nov 2011

@trdielko149 fiiiiiha to som nevedela, to je teda riadne zamotane 😀

adelaida33
11. nov 2011

tak soničkino bruško bolo síce veľkosťou fajn, ale tá dolná časť bruška bola evidentne nešikovne zamaskovaná... skôr vyzeralo jej podbruško ako teraz moje po pôrode 😅 ovisnutý vankúšik 😝 😝 😝
a pichlová ozaj akoby pribrala, celá bola nejaká "väčšia" 😨 , žeby bola herečka tehu?
jožko sa ale fest namydlil, by ma tiež "šiblo o zem" z takého hosťa 😲 😝 😅

jajka78
11. nov 2011

pichlova je v reale tehotna, bolo to niekdepisane

adelaida33
11. nov 2011

@jajka78 heeej 🙂 🙂 🙂 , jéééj, ďakujem.

adelaida33
11. nov 2011

škoda, že nechodí panelák aj v piatok 😒 . stále na to zabudnem a vyčkávam celkom zbytočne...

nelicefo
11. nov 2011

@lubenka131 u nas idu tanecky 😅 🙂 🙂 🙂 ja to proste milujem 😵 aj dcera tancuje spolocenske 🙂
A zajtra mala bude blaznit pri X-factore-repriza 😅 😀

sofinka18
11. nov 2011

sledujem 🙂 niekedy aj vecer aj rano reprizu , mi to vyhrava pri praci.. mna by potesil panelak aj cez vikend 🙂 ale nie som zavisla 😀

lubenka131
11. nov 2011

@nelicefo mňa to lets dance nejak nebaví.čo sa stalo marcinovi?odstupil ci co?ja som dnes nejako nevnímal žiadny program,ale už sa teším na zajtra na reprízu farmár a v nedeľu na zita na krku,a večer talent 😉
@adelaida33 presne ako píšeš,zle má brucho