Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lila794
22. máj 2010

Ahojte, uz som tu 100rokov nebola, nestiham, ale pocitvo pozeram!!!!

Martinka, Davidkovu opatrovatelku hra Ludka Trenklerova, moja kamoska z "mládí", zlatá baba v skutocnosti. Je mi to take smiesne pozerat ju 😀

To naozaj je Noro manzelom Marie???

Ivana je krava poriadna, uuuuplne bez chrbtovej kosti!!!

dadka212
22. máj 2010

Noro - Milan Ondrík má dieťa so "sestričkou Michaelou" to bola Bajzova sestrička čo s ním otehotnela a pri autonehode potom zomrela
http://nitra24.sk/news.php?extend.51879

majina.b
22. máj 2010

Zuzana Moravcova / Milan Ondrík * Noro / zdr.sestra Michaela/
p://plus7dni.pluska.sk/plus7dni/zaujalo-nas/2010/04/panelakove-dieta.html

mamartinka
22. máj 2010

@lila794 Dakujem.

mamartinka
22. máj 2010

Panelak 24.05 Pondelok(Huste Reci)Ivana vycita Jakubovi,ze je na nu prilis makky.Nika sa stretava s Jakubom,chce telefonne cislo doktora Bajzu. Panelak 25.05.Utorok(Zatah) V paneláku sa strhla bitka! Lucka to so svojim frajerom myslí smrteľne vážne. Filipova mama je zásadne proti tomu, aby jej syn býval s Máriou. Panelak 26.05.Streda(Frajer)Ivana oznamuje Jakubovi, že o Michalovi už nechce ani počuť. Medzi Jarmilou a Agátou to začína poriadne iskriť. Panelak 27.05.Stvrtok(Potvora)Svehlovci využívajú plodné dni. Agátin otec sa chce opäť nasťahovať k dcére. Angie prišla k rodičom po cestovný pas. Panelak 28.05.Piatok(Rodinne Puta)Angie chce ísť za Milanom Kordiakom, u Masláka zisťuje, kde ho nájde. Dušan Jančo je na výsluchu na kriminálke, dostáva sa do úzkych.

mamartinka
22. máj 2010

Panelak Pondelok 31.05(Utek)Lucia je zúfalá, všetku zlosť si vylieva na Borisovi. Ivana s Jakubom pracujú na dieťati. Syn Blichárovcov požiadal rodičov o pomoc. Panelak Utorok 01.06(Vzrusenie) Pani Jarmilu určite uniesli a od Jakuba pýtajú výkupné... Patrik prezradí Dušanovi tajomstvo. Imro má veľký problém. Panelak 02.06 Streda(Milenci) Lucia má obavy, aby neprišla o dcéru. Ivana pochopí, že Michal spával s ňou aj so Silviou. Alica navrhla Ivane spoločnú dovolenku. Panelak 03.06 Stvrtok(Vyhrazky) Michal sa Jakubovi opäť ospravedlňuje. Angelika doma objaví zásoby jedla. Imro sa obáva, že bude na dovolenke hladovať. Panelak 04.06 Piatok(Ekonomka) Egon má pre Alicu super nápad... Nika a Agáta dostávajú ponuku na prácu. Jančovci budú dovolenkovať vo Francúzsku.

sonulienkas
22. máj 2010

Tv- program.sk?

lussy23
23. máj 2010

Aha, takže Noro má dieťa so sestričkou Michaelou. Milan Ondrík. nehral on aj v Kutilovi?

sonulienkas
23. máj 2010

Hral tam Ananása sa mi zdá.

lussy23
24. máj 2010

Jaj. Sa mi zdal odnikiaľ známy. Chichi, v Kutilovi hral priateľa ,,dcery" Viki Rákovej a tu hrá zase Vikinho priateľa. 😀

laurinkadanielka
24. máj 2010

v kutilovi nehral noro nika s nim chodila volal sa albert a ten hral v kutilovi 😉

mamartinka
24. máj 2010

lussy23 ma pravdu.Hral Noro aj v Kutilovi.Sa mi zda ze bud Ananasa alebo Melonika.

laurinkadanielka
24. máj 2010

no možno hral ale melona hral neviem ako sa vola ten herac ale je to ten čo hral v panelaku alberta

laurinkadanielka
24. máj 2010

že herac 😀 😀 😀 oprava herec 😉

mamartinka
24. máj 2010

Tak potom to bol ten ananas.Ale urcite tam hral.

laurinkadanielka
24. máj 2010

ano bude to tak 🙂

dadka212
24. máj 2010

V kutyilovi hrali obaja frajerov Emeše aj Noro ten iba pár dielov na začiatku a potom Albert ten už bol aj manželom Emeše...

mmart
24. máj 2010

Ahojte, teraz ma napadlo, uplne odveci 😀

http://www.adusa.estranky.sk/clanky/herci/peter...
Vedeli ste ze Peter Oszlik (ten, co hra brata Agaty Fodraszovej) je priatel Kristiny Turjanovej (sestricka Silvia)

salma22
24. máj 2010

co to videli v tych fotkach studenkovej? hm cakala som ze to ukazu a nic 😀 he he.....mohli by sa rozviest svehlovci tam uz nieje o com 😒 ......agata preco neriesi ze ci je zenaty ci nie ten jej fesak nechapem .....mna by to zaujimalo....

sonulienkas
24. máj 2010

Tá Ivna Svehlová mi poriadne lezie na nervy-a ten trpák Kubko jej odpustí a ona uteka za Michalom, no otras 😒

mamartinka
24. máj 2010

Kto ma rad Kubka moze sa ho nanieco spitat http://www.cas.sk/clanok/165977/herec-vladimir-...

lenka3007
24. máj 2010

mamartinka Dnes o 21:30..(písala). Ved je ešte len 20:27....

majina.b
24. máj 2010

lenka3007 a ty 22:27 😀 😀 😀

lenka3007
24. máj 2010

Prečo nepovedia Angie kde je milan, a ako to že ked to Maslák vie, prečo nepovie Milanovi, čo s Angie robí jeho otec...Hehe že Imriškova svokra si vystači s koňakovým pohárom...

honey023
24. máj 2010

fúúú, vy ste toho tu popísali za tých pár dní... nestíham písať, ani čítať 😉 ale píšte toho veľa naďalej 🙂

murinka
24. máj 2010

pan emil bol zlaty ako prisiel vylucovacou metodou na to ze tie salky ktore angie dostala su imriskove od blicharovcov 😀

pipera
24. máj 2010

nevidela so kusok, kde je milan? povedali?

eva7780
24. máj 2010

Nika sa už odstahovala s Anginho bytu,ci nie???? 😕

majina.b
24. máj 2010

býva naspäť v byte , ale sama