Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

ennynka
9. nov 2013

@vejula Denisa 😀

ssisska
9. nov 2013

Ten Pato a Romana mi pridu ako take telce ,co behaju za tym Dudkom ,uplne neschpni,nesamostatni,zavisli od rodicov ako sproste telce!

ennynka
9. nov 2013

Vies ake ja mam predstavy?ani najlepsie pecko sa tomu nevyrovna...co ja by som ti postvaral?ja by som ti rozbil kachle...nemozes ma nechat len tak vsak mi bok vyvali... 😀 umrela som 😀

naty97
11. nov 2013

v jakých sérii hrála Elena Podzámská??? děkuji 🙂

majina.b
11. nov 2013

@naty97 - 4 seria

ennynka
11. nov 2013

@naty97
@majina.b ona hrala v Panelaku?to ani neviem...a koho stvarnovala?

majina.b
11. nov 2013
ennynka
11. nov 2013

@majina.b no tak ja som toto isto nevidela...nekukam od prvej serie,az neviem kedy som zacala ale uz par rokov kukam...

ennynka
11. nov 2013

@majina.b a teraz chodi ktora seria?

ssisska
11. nov 2013

Podla mna je Kraus nervak,niekto ho kde -kam z hercov podrazi,zradi alebo prejde do ineho serialu a Krausovi rupnu nervy a tak sa pomsti🙂)) To je taktika:((!

majina.b
11. nov 2013

@ennynka
neviem aka je seria?? idem vygoogliť
http://panelak.blogspot.sk/

majina.b
11. nov 2013

ešte otázka - Anna Sakmárová Anna "Anička" Maslovičová - kedy ju zrušili?
ja som jarnu seriu nevidela vôbec
tato jesenná sa mi páči, Len mi tam vadi malý Max, ako vždy Angi, a Danica ani nie

majina.b
11. nov 2013

@ennynka čas 18,12 hod

ennynka
11. nov 2013

@majina.b Anicku naposledy davali na zac.tejto serie jak bola s Maslakom na tej dovolenke pri mori a bol tam aj ten jeho kamarat Tibike a on ju nahovoril aby zacala fotit ako modelka tak odvtedy foti a je z nej modelecka 🙂

majina.b
11. nov 2013
https://www.youtube.com/watch?v=Y9h2ArwojEE


mne sa páči pieseň, ak klip, Anna je tak OK

@ennynka

kika423
11. nov 2013

Inak keď spomínate tú Aničku - až teraz som si uvedomila že mi tam ani nechýba, resp. som si ani nevšimla že tam už nie je 🙂

monline
11. nov 2013

http://www.sms.cz/serial/panelak/serie
tu si môžete pozrieť o čom boli jednotlivé série..a aj obsahy

sendy182
12. nov 2013

@mamartinka ahoj ja nemôžem z Masláka......absolútne nie je môj typ 😉 😉 😉 ......a vlasne ani týto novodobí herci......a herečky..... 😉 😉 😉

sendy182
12. nov 2013

ináč čo si myslíte dokedy budú riešiť tú V Á Z U 😀 😀 😀 .........už je to trápne....apelujem na Fábryho ako konečne nakričal na Ivanu.....zaslúžene 😉 😉 😉 také action to bolo 😀 😀 😀 .....danica by už mohla prestať revať.....a romana to je nová psyhologička....by som chcela vidieť svokra čo by sa tak "radil" s nevestou 😉 😉 😉

eva7780
12. nov 2013

@sendy182 vázu asi dovtedy,kym ju konecne nepredaju,potom budu riesit dlhooooooo kto kolko dostane za predaj+este nejake zvady kvoli tomu, ze ten dostal malo,ten vobec atd..Ja by som za taky skvost nedala ani 20 € 😝

sona_v
12. nov 2013

Mne dnes ťuklo" kde som už Simonu videla...doobedu reprizovali vcerajsiu cast Panelaku, a hned za tym davali Pod povrchom-povedali by ste že je to Veronika???/ mala tam dieta s Adamom Vrbom-"Fabrym", ktore dali na adopciu/...inak, mne prislo pod povrchom ovela lepsie ako panelak, skoda ze to malo tak malo casti...aj ked mozno by sa to pokazilo po tolkych castiach ako panelak 😅

sendy182
12. nov 2013

@sona_v áno ja som ju hneď v paneláku objavila 🙂 🙂 🙂 .ináč tých hercov je tam viac 😉 😉 😉 pod povrchom som zbožňovala a tešila sa naň.....dej oveľa rýchlejší dobré obsadenie..... 😉 😉 😉

sendy182
13. nov 2013

@mamartinka ahojček ti 🙂 kdeže si nám bola. 😉 ...nevieš kedy sa vráti Soňa?

mamartinka
14. nov 2013

@sendy182 mas postu. 😉