Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
29. dec 2012

Pondelok 14.01(Pán a pani Hoffstädtterovci) Jakub chce pokračovať v oslavách kolaudácie, ale Hoffa mu odporúča, aby sa radšej šiel liečiť. U Slušných sa odohráva scéna ako z akčného filmu. Zranený Imre leží na zemi, Stano volá záchranku a jeho syn Max beží po lekára do susedného domu. Pán Emil prichádza domov so „zaručenými“ správami od Imra, že v pobosorovanom byte po Angie niekomu odtrhlo ruku. Imro je presvedčený, že Angien byt je prekliaty a potreboval by odčarovať. Je to nebezpečný byt, ktorý ide po krku svojim obyvateľom! Anička sa preriekne pred Maslákom, že vie o Milanovi. Dušan objasňuje Stanovi zložité medziľudské vzťahy v rámci paneláka a Stano len sotva stíha pochopiť, kto, s kým, ako a kedy. Za Denisou do baru prichádza pani s dievčatkom tmavšej pleti a Denisa ju predstavuje ako ich možnú budúcu dcéru. Utorok 15.01(Skúška) Patrikova skúška dopadne katastrofálne, Soňa odhalí vinníka. S deckom za zadkom sa naozaj učiť nedá. Imre žiada od Jakuba odškodné za pracovný úraz. Mirka je v šoku, že Denisa si chce adoptovať dievčatko. Táto predstava ju očividne neláka. Mirka na rodinu ešte nie je pripravená a Denisa sa musí rozhodnúť či bude s ňou, alebo s dieťaťom. Maslák zúri, pretože Anička vylovila z odpadkov DVD od jeho mamy s Milanovým svedectvom. Akoby to nestačilo, za Milanom prichádza jeho mamička. Pani Janka utrpí porážku v súboji s Hoffou, kto z nich umyje chodbu. Stano Slušný dáva synovi rady o dievčatách. Max mu prezradí, že má záujem o jednu ryšavú spolužiačku. Stvrtok 17.01(Únos) Maslák je zhrozený, že Milanova frajerka prišla na Slovensko. Musí ju uniesť, aby z nej vypáčil informácie, kde sa Milan skrýva. Zviazanú neznámu ženu v Maslákovom byte objaví Anička. Namiesto paniky pocíti slastné vzrušenie a chce Maslákovi pomáhať, dokonca by sa chcela naučiť strieľať! Mirka nechce o dieťati ani počuť a Denisa pochopí, že jej návrh nebol dobrý krok vo vzťahu k Mirke. Jakub podozrieva Ivanu, že niečo kuje, pretože je nenormálne milá a ústretová k Hoffe. Ochotne prijíma Hoffin návrh, aby na plese sedeli pri jednom stole a dokonca súhlasí, že si tam môžu potykať. Čo Ivana chystá? Paťo sa učí na opravný termín a malú Zuzku načas umiestni k Blichárovcom. Zuzka sa u Blichárovcov hrá na psa a nájde Jankinu stratenú brošňu. Jakub chce, aby bola Hoffa na plese krajšia ako Ivana. Maslák a Anička odchádzajú na strelnicu a frajer Luky ostáva u Masláka doma strážiť zviazanú ženu. K Jančovcom prichádza právnik, ktorého si najala Sebastiánova biologická matka, aby sa dohodol na starostlivosti o malého. Hoffa si skúša nové šaty na ples a Jakub ju nečakane žiada o ruku. Piatok 18.01( Žiadosť o ruku) Ivana sa ide popučiť od smiechu, že Jakub požiadal Hoffu o ruku. Veď nie je ani rozvedená! Anička je prirodzený talent a v streľbe na terč je lepšia než Maslák. Dokonca už šoféruje jeho bavorák a pomôže mu s "presviedčaním" unesenej Milanovej frajerky, aby prezradila, kde je Milan a aké má problémy. Žena zviazaná v Maslákovom byte stále neprehovorila, ale Maslák u nej našiel nejaké letenky. Právnik biologickej matky zaženie Dušana a Soňu do kúta, keď im oznámi, že by Sebastiána mohli stratiť nadobro. Zdá sa, že mafián Maslák bude mať prácu, Dušan ho beží poprosiť o pomoc. Zuzka hľadá k dcére opatrovateľku. Paťovi napadne, že pani Jana by na to bola ako stvorená. Malej Zuzke sa u Blichárovcov páči a pani Jana ju ani nechce pustiť domov. Stano kúpil synovi bicie, ale Simona je po návrate z Rakúska zhrozená. Betka je zvedavá, či Michal ide na ples, kde bude aj ona - teda matka dcéry, o ktorej jeho súčasná partnerka Ivana nevie.

mamartinka
29. dec 2012

Kto nevidel Panelak Vianocny tak prave teraz este raz na joj plus.

luciferkax
29. dec 2012

@mamartinka hm, manžel mi nechce zpanúť telku!!!

luy
30. dec 2012

@mamartinka ahoj,dik za čítanie,od 20.12 som tv nevidela vôbec a tak som si teraz všetko prečítala ako knihu

mamartinka
30. dec 2012

@luciferkax vcera vsetky casti opakovali na joj plus z tohto tyzdna.Ale ved aj v archive joj sa da pozret este. 😉

osemsmerovka
30. dec 2012

@mamartinka to bola parádička 😎

mamartinka
31. dec 2012

Silvestrovsky panelak 2010 na joj plus.Ja kapem aky tam este vsetci boli.

mamartinka
31. dec 2012

Dnesny silvestrovsky video diel a obsah http://panelak.joj.sk/panelak-novinky/v-panelak... Dnes to bude mat grady.Mizu a Urban striptiz 😀 😀

nicky655
31. dec 2012

@mamartinka este mohli aj maslaka pridat 😀 😀 😀

mamartinka
31. dec 2012

@nicky655 Kde myslis.

nicky655
31. dec 2012

@mamartinka ako do toho striptizu🙂 😀 😀

mamartinka
31. dec 2012

@nicky655 Ach tak.Ale aj tak to bude pecka a uz sa tesim.Dnes na joj plus opakovali 2010,2011 Silvestrovsky panelak a este aky tam vsetci boli.Som sa nasmiala.

nicky655
31. dec 2012

@mamartinka my joj plus nemame 😢 ale ja som si minule na nete pustala uplne rpvu cast-to bola riadna sranda 😀 😀 ale cloveku to pripada ako 20rokov,nie ze 5🙂

mamartinka
31. dec 2012

@nicky655 akurat citam ze manzel v nocnej.Tak nic moc silvester ze.A to kde pracuje na nocne?

mamartinka
31. dec 2012

@nicky655 a v tv?Jedno velke.Aspon ze Panelak dali a este aj farmara pozerame.Navecer dali slnko,seno,erotika na nove.Nemaju co vysielat.

nicky655
31. dec 2012

@mamartinka a tesim na michlaa davida-na jeho koncert.mm je policajt

mamartinka
1. jan 2013

Potesujuca sprava pre tie co nemaju radi Angie.Angie v panelaku ubudne http://www.aktuality.sk/clanok/220400/skrty-v-p...

stanislava2
1. jan 2013

Mám rada panelak jedine snad čo v telke sledujem ale včera som bola sklamaná celkový dojem žiadny.Rom a Madar mi už ležu na nervy su totalne trapny na dochodcov som si už zvykla.Neviem ak sa nič nezmeni a nezačne to tam žit tak už panelak pozerat nebudem.

majina.b
1. jan 2013

panelák po tejto sérii

- kordiak / barta - vôbec nechýba, už nemusí späť, angie sa asi nezbavíme
- dúfam, že aj naďalej ostane monča a fedor
- duško a sonička to isti
- tak tiež egon
- hoffa/ fialova mi tam nesedí vôvec
- a ani mala terezka nezaujala
- tiež po potichúčky odišli všetci z kliniky
- anička, prišla skoro o svoje hodnoty
- zdenek celkom dobre zapadol, ale prijde mi taky vyhúkany,
- som zvedavá čo zahraje hudak
-kto bude hrať manželku slušného / hudáka?

- tak dovi v novom roku 2013, v ďalšej sérii

mamartinka
1. jan 2013

@majina.b http://panelak.blogspot.ie/2012/12/foto-bonus-v... A co sa tyka Angie ako som uz dnes pisala jej postavy v panelaku ubudne.Taktiez Karola,Danice a Angie mamy bude pomenej.

ssisska
1. jan 2013

Sonicka,Dudko a ten ich syn nuda a
nuda a totalna nuda
Stary pan Emil a Nidschneiderka o nicom,stale len nadava,stazuju sa a Emila terorizuje
Jakub a Hoffa su zaujmavi,dobre hraju a scenky su velmi zaujmave
Ivana a jej novy partner uplna katastrofa,Morova je uzlik nervov a Miazga len chrchle,vydava cudne zvuky a posielaju decka stale dokola ranajkovat,umyt sa a spat.
Dobre scenky a dobry herci su Tluckova jej manzel a jeho dcera , u nich nuda nehrozi va su najzaujmavejsi so vsetkych v panelaku,
Tie dve lesby v bare su nechutne a slabe herecky,Kraus by mal vyhodit ich a nie Mirku Partlovu.

weja
1. jan 2013

no celkovo v Paneláku nejako škrtajú postavy - nie je tam už skoro vôbec ani Karol, ani Danica, všetci z kliniky sú mimo - Silvinka, Liška, Mia, Betka s Matúšom.... troška od veci.... 😖 Noro tam už tiež nie je, aj toho Ukrajinca odpratali, tým pádom aj Studenková je mimo, Angelika ani nehovorím... Angie je tam pomenej, jej mama, Luky, aj sestra (už ani neviem, ako sa volala tá jej akože dvojička) už vôbec... čo majú v Paneláku krízu, keď sa to snažia uhrať len so základnou zostavou? 😝

alenka600
2. jan 2013

No jupiiiii ze Angie bude cim menej tym lepsie

egyptanka
2. jan 2013

inac som nevidela, co bolo na tom DVD co dala Maslakova mama ako vianocny darcek a Anicka ho nasla?