Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

ukmima
6. nov 2009

A pri node zomreli aj jeho 2 deti...5 rocny a 2-5 rocne dievcatko, asi...vedy som zas ja nedavala pozor 😀

zuzitka
6. nov 2009

cha chaaaa ... hlavne že sa doplňate 😀 😀

ukmima
6. nov 2009

nehode...preskocili pismenka 😀

ukmima
6. nov 2009

idem pustit mm vcerajsiu cast, nepozeral a chce pocut Imrove zapoty... 😀

honey023
6. nov 2009

hej, hej zomreli mu dve deti (chlapček, dievčatko) a manželka a tá bola Luciina kamarátka, takže dobre si dávala pozor. 🙂

ukmima
6. nov 2009

Martinka je nejaka ochotna...a stve ma Agata, vzdy doklada tovar a ludi nikde...a obchod bez cenoviek 😠

eva7780
6. nov 2009

nanuk aký zberatel 😀 staré časopisy,už som sa zlakla,že to mám doma len ja 😕 naštastie mm má mna a ja to poctivo redukujem 😀 😀

eva7780
6. nov 2009

neterka Martinky 😀 hovorí si ako malé bábo,chudák Milan 🤐 nanuk ako rýchlo prekukol agátu 😝

mamartinka
6. nov 2009

No Angie ide hrat milenku.Samo Kordiakovi.Utrap uz.U Agatky v obchode ze toto predavate? 😀 No tak Martinka uz Kordiaka zabezpecila.Prisla Maria.Som nato vsetko zvedava.A Roman prisiel bez tasiek.A mame koniec.Romanko nechce Agatu.

ukmima
6. nov 2009

aj ja som redukovala, ale mm chce pocut original verziu...Maria ide v Zdenkynych slapajach?Nanuk chce silou mocou manzelku, ale aj Agata to prehnala...najskor ho pozve a potom ho spacifikuje...

mamartinka
6. nov 2009

No teraz Michal z Ninou.Tak uz totalny koniec.Aky opusteny zostal.Zuzana aj z detmi odisla.Ze budeme si opekat.Teraz v novembri opekat 😀 😀

ukmima
6. nov 2009

idem pozriet utorovych profesionalov a vcerajsi panelak...d.nocku 😀

ukmima
6. nov 2009

mm sa smial, ze nejdeme s dobou, ze coro moro a teraz voal opekat 😀

vilkoooo
6. nov 2009

ahojte , viete mi niekto povedat ako sa vola Kordiakova uctovnicka, potreboval bz som vediet jej civilne meno a vek, dakujem 😉

majina.b
7. nov 2009

http://www.pluska.sk/magazin/2009/09/z-princezn...

google :zuzana skopalova/ asistentka martina

starwendulka
7. nov 2009

Ja Panelák veľmi nesledujem. Len, ak najmladší spia. No staršie pozerajú a vždz mi povedie, čo sa udialo. Strašne mi lezie na nervy Agáta! Vzťah s Nanukom jej nevyšiel, ale sa o ňu ten Kraus bojí! Nedá ju nikomu, bože! Vadí mi to, ako sa k nej správa. Už od začiatku má k nej akýsi pozitívnz vzťah. Ja Krausa poznám, bývali sme vedľa neho a vravel, že je jeho najobľúbenejšia kolegyňa.

mamartinka
7. nov 2009

Panelak 13.11.(Kolaps).Martinka chce cez noc ostat u Milana.Bude s tym Milan suhlasit?Patrik sa zamiloval.Jakub tvrdo protestuje proti Ivaninmu planu. 16.11.(Macher).Jana chce pozerat australsku televiznu stanicu.Emil ma problem...Zdenka sa odhodla na riesenie vztahu s Patrikom. 17.11(Spoved).Milana navstivi otec,chce vediet kde sa ukriva Maslak.Nika musi u Jakuba podpisovat denny vykaz prace. 18.11.(Burciak).Dvojicky Bajzovcov sa stratili.Kto je za to zodpovedny?Jakub ziarli na Ivaninho noveho sefa.Imro si kupil beziaci pas. 19.11.(Kurenar).Kordiak chce postavit dom.Zmeni Angie svoje rozhodnutie? Zuzana obvini Michala z narusenia sukromia. 20.11.(Smrad).Nika potrebuje volny byt.Patrik ma nadej,ze sa mu splni tuzba...Imro sa sprchuje u Blicharovcov.Co na to Janka?
zuzitka • 1d, 37tt • 5. nov 2009 o 17:59

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš ale karol sa mal na vianoce vrátiť, nie? to mohla angie naňho počkať ... či?

blicharovci nemajú dlžobu, ale tuším im volal syn z austrálie, že majú nejaké problémy, že už im nemôžu posielať tolko financií ako predtým. tak janka začala šetriť

patrikov otec je na operácii, mama išla s ním, tak je patrik sám doma. ale foter poprosil kordiaka, aby na patrika trochu dohliadol
a zdena sa furt vtiera a chce patrika pretiahnuť, ale on nemá záujem, tak zavolal kordiaka, nech ju vyhodí ...

hasleerka
7. nov 2009

no ja som moc nekukala, ale čítam že Agáta sa rozišla s nanukom ... ale mne aj tak nepasovali k sebe

zuzitka
9. nov 2009

ale neviem prečo sa nanuk tak chová. šak agáta mu povedala, nech k nej dojde s cestovnou taškou a on dovliekol rovno kufor a ešte jednu tašku 🙂

šak ona chcela tak na skúšku .... a on by sa tam nasťahoval už na furt a hned by sa aj ženil 😝

eva7780
9. nov 2009

na Kordiaka sa to akosi valí zo všetkých strán 😕

honey023
9. nov 2009

Martinka, aká mrcha, fúúú 🙂 ...a z Niny sa stala riadna psychožka, ale je dobré, že utiekla z ústavu, aspoň bude rošambo... a dnes boli dobré psychošky v kancli 😀

lussy23
10. nov 2009

Imro mi prpipomenul obľúbený seriál spred devietych rokov 🙂
Mne sa zdá ten obsah taký čudný. Že Kordiaka zbijú... Nie náhodou Patrika?
No som zvedavá.

lussy23
10. nov 2009

Odoslalo mi to skôr.
Tých dvoch chlapcov asi poslala Zdena.

lucia78lucia
10. nov 2009

No Kordiaka podľa mňa dala zbiť Martinka, aby Milanko pochopil, že sa s Martinkou musí byť zadobre...
a tí, čo prišli za Patrikom neposlala Zdena, ale sú to chalani, čo s nimi kedysi Patrik drogoval.

zuzitka
10. nov 2009

zuza sa vyspala s alešom na chate? 😨

mamartinka
10. nov 2009

Ano Zuzit vyspala sa Zuzana z Alesom na chate.Asi pomsta Michalovi ze on ju tiez podviedol. 🙂

labelo
10. nov 2009

mne sa zda ze je to uz trocha prehanane v tom Panelaku 😒

Martinka ako je nasackovana stale u Kordiaka doma/taka firma jak blazon a nemaju pre uctovnicku nejaku kancelariu/ a sikanuje ho tam jak male decko a on sa jej ako male decko boji,ja by som ju chytila za vlasy a vykopla jednym supom von z bytu,zda sa mi to uz nerealne,ci by niekto toto strpel,to by musel byt riadny vol 😒

a ta Angie to iste, ani nevie ci Karol nieco s niekym mal,jednoducho si nieco vymyslela comu veri,nevie vydrzat bez chlapa pol roka a uz sa ide pomaly vydavat za Kordiaka aj s deckom....a ked najde u Kordiaka Mratinku,tak sa urazi

Agatka sa rozide s Nanukom,len preto ze si chcel k nej nastahovat tri kufre,no boze,tak by prisiel s tromi a keby sa im byvanie neosvedcilo,tak by s nimi zase odisiel,az tak ju to chuderu urazilo,ze sa s nim rozisla... vseobecne by mala Agata v Panelaku skoncit jej postava je uplne zbytocna a ani nevie poriadne po slovensky rozpravat....

a o Zuzane bajzovej radsej pomlcim....

Panelak sledujem kvoli Imrovi , Lucii a Blicharovcom inak je to riadna nuda

honey023
10. nov 2009

No Milanko má peknú tváričku... sa mi páčilo akú komédiu z tej bitky spravili 😀 😀 😀

miska002
10. nov 2009

ze prestrelka..................... 😀 😀 😀 😀

lucia78lucia
10. nov 2009

Chudák Milan, ide zachraňovať a ešte to aj schytá 🙂 a tiež sme sa doma smiali, že z bitky spravili zábavné scénky 😀