Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

majina.b
25. aug 2014
hatapkagb
25. aug 2014

@mamartinka Ozaj a nevies,ten serial pod povrchom,to uz nepojde nikdy?

ask
25. aug 2014

@mamartinka Prosim Ta, kedy (o kolkej) bude byvat opakovanie Panelaku? Jasne ze som nestihla zaciatok 😅

eva7780
26. aug 2014

No čo poviete na novú časť? Ja buď som si odvykla cez leto, alebo už nie som na panelák taká "zhava " ako kedysi, ale mňa vôbec nezaujal :-/ možno neskôr

elizeenka
26. aug 2014

Ta mala soplana Terezka mi tam lezie na nervy. Tipicky priklad jedinacika,co ma vsetko. Drza je,zasluzila by si dalsich 10 faciek. Uplne ako snou musia suhlasit,vsetko po jej musi byt a ako otrasne sa sprava k Ivane,ach jaj

ennynka
26. aug 2014

@elizeenka mne lezie na nervy ako rozprava-tak nosovo,zle sa to pocuva...malu Misku som mala ovela radsej,dufam ze ju v tejto serii nevypustia...

mamartinka
26. aug 2014

@hatapkagb myslim ze nie.

mamartinka
26. aug 2014

@ask Rano to opakuju 09.10 hod.

mamartinka
26. aug 2014

Inak vcera dali tusim 2 casti za sebou.Akosi nebolo konca.Terezka aspon mne sa teraz paci.Taka recnica podarena.Vcerajsok sa aspon mne zatial pacil.

ask
26. aug 2014

@mamartinka DAkujem, tak dnes som nestihla ani opakovacku🙂 Ale nevadi🙂

mamartinka
26. aug 2014

@ask este je archiv.

ask
26. aug 2014

@mamartinka 😉 Budem si na to musiet najst kusok casu🙂

eva7780
26. aug 2014

http://panelak.joj.sk/panelak-novinky/zuvackova... tak tuto tam vracat vobec nemuseli

mamartinka
27. aug 2014

@eva7780 vcera sa zjavila a z novym ucesom.

elizeenka
27. aug 2014

ktovie aky bude odchod pana Emila,bude mi tam chybat☹

ennynka
27. aug 2014

@elizeenka uz nebude hrat?a ja ze hej ked uz bol v tychto par dieloch co teraz zacali...

elizeenka
27. aug 2014

@ennynka uz asi nie,len to potrebuju nejak ukoncit,zevraj akoze pojde byvat k synovi do Australie. Aj buduci tyzden vo stvrtok ma ten diel nazov Odchadzam,tak ktovie. Ale urcite popri liecbe nebude stihat hrat a asi by ani nechcel,aby ho tak divaci videli. Uz aj teraz ma v kazdom dieli iba jeden obraz. Kiezby sa z toho dostal a vratil sa coskoro na obrazovky.

ennynka
27. aug 2014

@elizeenka no to hej...este v jeho veku aby aj hral a aj chodil na chemo...tiez by som sa na to ani nevy...... a ktovie ci Janka bude sama teda akoze tam byvat a hrat alebo aj ju stopnu...no som zvedava ako to vymyslia...

elizeenka
27. aug 2014

@ennynka ktovie,mozno zo zaciatku bude sama hrat a ak sa to neuchyti tak ju stopnu a pojde aj ona za synom,ale ze nechcu aby sa uplne vytratili z deja,kedze su tam stalice.

elizeenka
27. aug 2014

ale uplne by sa hodilo akoze pan Emil s kuframi odchadza do taxika na letisko a vsetci susedia sa snim pridu rozlucit pred panelak,to by bolo take mile a uctive voci nemu,aby to nebolo ze len tak v tichosti odide,alebo rozlucka v bare v predvecer odchodu.

sari24
27. aug 2014

Ja mam aj pocit zo Slezacka ze teraz je tam taky insi. Mozno keby nepovedali ze je chory tak si nevsimnem ale naozaj aj zoslabnuty mi pride. No mne to bude luto. 7 rokov to tahal s Turzonovovou v panelaku. Snad ta rozlucka bude ozaj s davkou ucty voci nemu.
Ale inak kde sa pisalo ze Emil odchadza akoze za synom do Australie?

elizeenka
28. aug 2014

@sari24 dakedy to hral zo srdca a s davkou stastia,ale teraz uz "len" hra,obdivujem ho,ini by sa uz davno zosypali☹. Niekde som citala rozhovor s Krausom,ze este nevie ako prepise scenar,ale pravdepodobne to bude ta verzia so synom,pre pripad ze by sa pan Slezacek vratil na scenu po liecbe,v co dufam a drzim mu silno palce,nech to ma stastny koniec a bude z neho stary,dobry,usmiaty Emilko🙂

stastenka42
2. sep 2014

Bože ten Imro s Gejzom tam akože dokedy budu strašiť? Kraus by to mal už cele nejako dostojne ukončit...tam už je uplne všetko nasilu...najlepšia je Ivana s Jakubom..najprv ho vyhodí z jedného bytu,ktorý bol jeho,potom si postaví nadstavbu,naparkuje tam znova Ivanu a tá ho vyhodí z dalšieho ,,Jeho,, bytu a stále v tom istom paneláku,pomooc 😠 😠 a ked už je uplne scenarista bez napadu tak sa tam začnu pretahovat medzi sebou ,a teraz zase scena zo psom..ved to už bolo u Ivany ,ked bola z Bajzom a odpratali ho...a Angie,tak to je uplne zbytočná postava...celé zlééé..škoda...

majina.b
3. sep 2014
daniela1185
3. sep 2014

Prosím vás vyrazte z papule tej čiernej Angie niekto tú žuvačku lebo kvôli tomunemôžem pozerať seriál. Grcať sa mi z toho jej prevalovania žuvačky v tej papuli....

ennynka
4. sep 2014

@daniela1185 mne to tiez strasne lezie na nervy...dost to uz prehanaju,takto hadam nikto nezuje tu zuvacku,na to sa fakt neda pozerat...

eva7780
4. sep 2014

kto to tam prisiel na konci?som nestihla pozriet co za herecku

sylvia225
5. sep 2014

@daniela1185 dosť, že endži tam hrá koľko rokov s jedným výrazom tváre, ešte jej dajú dvojča s druhým žuvačkovým ksichtom o ničom .. keby mala taká ivana dvojičku!!!! haha to by to tam iskrilo 😀