Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lussy23
1. sep 2010

Máme nové noviny s programom a už sú tam aj obsahy. Zajtra napíšem. Zatiaľ, čo si pamätám je, že Angie sa začína pozerať na Masláka inač , ako kedysi a s Milanom už nemajú reč. Julka sa bude vydávať I Ivany si budú skušať svadobné šaty a zrejme dojde Jakub. Alica bude chccieť číslo na manželku Fábryho a ten sa aj stretne s Kubom.

Mimochodom, neviete, prečo Angie volajú práve Angie?

weiya
1. sep 2010

hlasim sa aj ja do klubu divakov panelaku 😀 uz sa neviem dockat kedy opat zacne 😀

zuziiiicek17
1. sep 2010

Konecne po dlhom lete pojde 😵 😵 😵

@weiya ahoj,tak aj tu sme sa stretli 😀

weiya
1. sep 2010

@zuziiiicek17 cav cav, aj ty sa tesis na panelak? 😀

zuziiiicek17
1. sep 2010

ja som panelakovy mega maniak 😀 ani jednu cast som nevynechala

beru30
2. sep 2010

Ahojte kocky panelacky,
ak mozem, tak sa pridam 🙂
Ja som prvu seriu nemusela, bolo take nijake na "slovensky" sposob. Ale potom sa to akosi zlepsilo a teraz som normalne zavisla, velmiiiiiiiiiiiii sa tesim. Ak sa mi nezadari pozerat vecer (je napriklad fucik), tak sa tesim na rano, kedy to opakovali, tak dufam ze zase budu, ale pre istotu som si to vzdy nahrala (super vyhoda magia). Najviac sa tesim na hlasky Imra, to sa idem pocikat 😀 😀 a somzrejme na uzasne manzelstvo Ivanky a Kubka. Pekny den prajem.

suzik77
2. sep 2010

@weiya vyzeras na fotke ako betka z panelaku 😀
@zuziiiicek17 ani som nevynechala dotera 😉
@beru30 a do imra som zamilovana 😀 😀 😀

weiya
2. sep 2010

@suzik77 😀 😀 to sa ti len zda 😀

inak ja sa priznam, panelak som pozerala od zaciatku, no potom ma to bavit akosi prestalo,ale od zaciatku piatej serie som nevynechala ani ja ani jednu cast 😀 a tie predtym som postupne dopozerala v archive 😀 😀

suzik77
2. sep 2010

@weiya nuz na fotke si to cela ty haha 😉
a ja sa zas priznam, ze som nevynechala jednu jedinu cast. bud repriza, alebo na nete v archive som dopozerala, ked sa inak nedalo 🙂 a neviem, co ma
@salma22 proti postave svehlovej, ale ja ju zboznujem 😀 😀 😀 skoro sa v nej vidim 😉 (teda, co sa tyka vztahov zena-muz-svokra....) kto neprezije, nepochopi 😀 😀

weiya
2. sep 2010

@suzik77 aj ja ivanku zboznujem 😀 presne kdo neprezije nepochopi 😀 😀

weiya
2. sep 2010

@suzik77 aj mm na slovo pocuva mamicku, tak sem tam si jek ta ivana aj pripadam, ked musim poriadky robit, nastastie k nam mamicka vobec nechodi 😀

suzik77
2. sep 2010

@weiya haha, tak to mas super, ale predpokladam, ze casto vyvolava, nie? 😀

weiya
2. sep 2010

@suzik77 iba ked ide mm z roboty 😀 domov mu nevolava, este by som nahodou pocula o com sa bavia 😝 😀

beru30
2. sep 2010

@weiya tak pozeram a fakt vyzeras ako Betka z panelaku 🙂 Ja sa vzdy rozculujem na postave Ivany, lebo ona je fakt niekedy poriadna furia, lutujem Jakuba, ale co si vybral to ma 😀 😀

weiya
2. sep 2010

@beru30 ale nevyzeram... 😀

suzik77
2. sep 2010

@weiya 😀 😀 😀 😀 😀 este by sa ti nahodou nepacilo, ze co zase po tvojom muzovi chce, ze? to poznam, akurat mna serie to, ze tu sa vyvolava vecer, ked je najviac roboty - malu kupat, papat, uspavat... a ja som potom na vsetko sama a zurim, lebo prvorade je vypocut si telefonat (a perlickou je - ze telefonat je v 98% pripadoch o nicom, len aby sa syncek drzal na linke) 😠 😠 😠 😠 😎 😎 🙂

suzik77
2. sep 2010

@beru30 no hovorim, kto nezazije, nepochopi... keby si mala jakubka aj s jeho mamickou doma, tiez by si sa casom premenila na furiu, neboj 😀 😀 😀 😀

beru30
2. sep 2010

@suzik77 mas pravdu, ja mam nastastie Daniela a nie Jakubka a to je dobre. Inak celkovo muzi v tom panelaku su taki, ze neviem ci by som si vybrala, Jakubko je dobracik ale zase ta mamicka, Imro je klasik ale dost mimo, doktorkovia ujdu ale tiez su s mamickou alebo na mamicky 🙂 ziadny ideal......ale ten asi neexistuje 😀

suzik77
2. sep 2010

@beru30 nuz mozno aj existuje, ale taky ideal sa zas mozno neuspokoji v zivote iba s jednou zenou hm 😖
co ja viem? ja by som si tam tiez nevybrala. mne by vyhovoval taky jakubko, ale keby chcel vyhoviet nie mamicke, ale mne.lebo poviem ti, chlap, ktory pozera len na to, ako vyhoviet matke a za nic na svete ju neurazit (hoci niekedy su situacie, ked je to naozaj potrebne povedat jej, nech uz da pokoj) aj na ukor toho, ze straca svoju zenu, to nie je chlap, to je cosi strasne 🙄

salma22
2. sep 2010

@suzik77 mne sa nepaci ako sa sprava ze jakuba podvadza a este mu aj klame a zhadzuje ho pre navstevou aj pred koleginamy 😠

suzik77
2. sep 2010

@salma22 🙂 skus si predstavit, ze prides domov, tvoj muz sedi s upratovackou, je im strasne veselo, jeho matka ho v tom este podporuje a ty mas vo dverach pocit, ze tam ani nepatris. neusla by si tiez za spriaznenou dusou? hoci aj do inej postele? nuz, ja asi ano.... preto sa tej postave vobec necudujem... musis vziat do uvahy viacero faktorov, aby si mohla objektivne tu postavu ohodnotit 😉

salma22
2. sep 2010

@suzik77 kazdy ma svojho oblubeneho aj menej oblubeneho 🙂 ....no a ja neznasam svehlovu 😝

suzik77
2. sep 2010

@salma22 haha 😀 ja neznasam tu mladu, niku... 😉

weiya
2. sep 2010

@suzik77
@salma22 ja zas nemam rada tu majitelku baru, teraz mi menu nemoze napadnut, jaaaj mam to lucia sa vola 🙂 a toho jej priatela borisa, tak toho neznasam 😀

salma22
2. sep 2010

@weiya juuuuuj tak sa tesim sme vyjadrili svoje city 😀 nejde to mat kazdeho rad.....no nie? 😅

weiya
3. sep 2010

@salma22 😀 veru nejde...

suzik77
3. sep 2010

@weiya lucia mi nevadi, ale ten boris uff, to je tiez kus urazeneho hovna 😀 😀 a mne vadi bajza. pretiahol by aj dazdovku, keby mu dala 😀

zuziiiicek17
3. sep 2010

ja neznasam agatu 😝 ale ten jej priatel je feši 😅
ale ivanka je bohova 😉

zuziiiicek17
3. sep 2010

ja neznasam agatu 😝 ale ten jej priatel je feši 😅
ale ivanka je bohova 😉

zuziiiicek17
3. sep 2010

ja neznasam agatu 😝 ale ten jej priatel je feši 😅
ale ivanka je bohova 😉

zuziiiicek17
3. sep 2010

to kolkokrat poslalo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

weiya
3. sep 2010

@suzik77 mne lucia vadi uz len s principu, ze s takym deb... chodi 😀
@zuziiiicek17 agata je celkom fajn, ale nechybala by mi keby tam nebola...