Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
8. okt 2010

Kubko uz akosi prestal rozpravat do slaka.Teraz same ty kokos.Som zvedava ako Alica dopadne.A nema Alica prefarbene vlasy?

suzik77
8. okt 2010

@mamartinka dusi sa ho to spytal 😀 😀 😀

zuzul1310
8. okt 2010

@suzik77 to som ani ja nepočula

beru30
8. okt 2010

@mamartinka Imrisko je vzdy trieda, este keby sa na scene objavil kamarat Ici tak odpadnem 😀

weiya
8. okt 2010

@mamartinka ano aj to sa mi pacilo 😀 😀 ale inac sa mi tam tie postavy novych susedov nepacia, ten herec je mi strasne nesympaticky,este z cias , ked na stv byval serial obchod so stastym ci tak nejak sa to volalo, tam tusim hral... 😝

monline
8. okt 2010

@suzik77 no mne to veru nepríde ako mini protislužba..nemyslím, že je rozumné spraviť niečo také..vziať si gaya len preto, že jeho mamička ho chce vidieť ženatého? a len preto, že je to kamoš, čo mi povaruje deti? nikdy

suzik77
8. okt 2010

@monline no ved dobre, ty by si to neurobila, postava julky to vsak urobila 🙂

mamartinka
8. okt 2010

Panelak pondelok 18.10(Dejiny)Primár Tibor Fábry navrhuje Michalovi Bajzovi, aby zmenil pracovné prostredie. Dominike Kočánkovej sa na Maslákovom vzťahu k nej niečo nepozdáva. Emil Blichár má prvú vyučovaciu hodinu na fakulte. Panelak Utorok 19.10(Bohyne)Julka je zo svojho suseda mimo, nedokáže si predstaviť život vo dvojici s ním. Jakub opäť nalieha, aby mu Agáta čím skôr predala priestor. Ivana poslala do Jakubovej firmy audit. Panelak Streda 20.10(Slovan)Jana varuje Emila – jeho pôsobenie na fakulte sa neskončí dobre. Denisa sa chce vrátiť k Lucii. Ivana potrebuje spojenca, oslovila Niku.

mamartinka
8. okt 2010

Panelak Stvrtok 21.10(Panska jazda)Egon odhovára Jakuba od vzťahu s Oxanou. Emil je na Janku nahnevaný, očakáva Slovákovej pomstu. Maslák vypláca Dušana z predaja obrazu.

mamartinka
8. okt 2010

Panelak-Pondelok(11.oktober) Cigareta. Jana tvrdohlavo trvá na svojom. Emil nepôjde učiť mladé žabky... Vrchná sestra Šimáčková zakazuje sestričke Silvinke kamarátstvo s jej dcérou. Panelak-Utorok(12.oktober) Sestry. Patrik dáva Dušanovi obraz pre Nemca, má to však jeden háčik... Martina žiada od Masláka jasnú odpoveď. Angie vyhodí Milana z baru. Panelak-Streda (13.oktober) Zufalec. Jakub nájde v Ivaninom byte lístoček, na ktorom jej ktosi ďakuje za pekný večer. Imro zisťuje u Lucii a Jakuba, ako často spávajú so svojimi partnermi. Robí si prieskum... Panelak-Stvrtok(14.oktober) Potvrdene! Ivana je z Jakubovej návštevy s Oxanou v šoku. Jana trvá na tom, aby Emil svoj prísľub zrušil. V paneláku dôjde k nedorozumeniu... Panelak-Piatok(15.oktober) Sako. Alica vstrebáva informáciu o nádore v prsníku. Noro sa chce zbaviť Tibikeho, ktorý jeho a Agátu ustavične otravuje.

murinka
8. okt 2010

kto su ti novi susedia? 😕

mamartinka
8. okt 2010

Inak dnes bomba.Hlavne co sa tyka Blicharov a Duska a navstevy susedov.Angie zasa ako sliepka 😀 Chuda Alica 😔 Snad to dopadne dobre.

murinka
8. okt 2010

tak to som tiez cumela ze alica je (asi) chora 😕 som zvedava ako dopadne...

mamartinka
8. okt 2010

Imrisko v akcii 😀 😀

mamartinka
8. okt 2010

A mame zdenku na placi.Buchta 😀 😝 Som zvedava kde nechal Maslak doklady a telefon.Este to bude zaujimave.

vejula
8. okt 2010

jeeej dnes bola super časť 😵 a akosi dlho trvala, či sa mi to zda???

weiya
8. okt 2010

@vejula a to som neska polku nevidela,mala sa zobudila, tak som uspavat nanovo musela 😒 nevadi, kuknem zajtra na nete 🙂

murinka
8. okt 2010

zrejme sa objavil na scene potencionalny otec mariinho dietata 😕 ci?

erikasadek
8. okt 2010

ahojte ja pozeram panelak iba cez net kedze osm mimo slovenska;. 🙂
pri umyvani riadu. 😀
ale jedna vec ma rozosmial a minulej casti , u novych susedov... kde muz predstavil svoju zenu ze je tanecnicka slavna ze ucinkuje v relaciach let's dance; v francuzsku... 😀
problem je ten ze tu tato relaciu uz pred rokmi sa neuchitila;. a nie je; 😀 😀
tak kde tancuje??? 😀 😀 😀

a este A ngie...
ona nevie povedat nic ine ako JASNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😀 😀 😀

traktor
8. okt 2010

@erikasadek ..ale vie robit grimasy na pockanie 😀 😀 😀 ..takze si tym jasne vystaci 😀 ...ale dnesny panelak sa mi pacil...imro..ze 2 x do tyzdna sex vela, ... 😀 ..azdenkaaaa sa nam vratila...ta katka, nova suseda..mi pride kus vadna, tuopaalebo ako to napisat...slaboducha..je take slovo? 😀

majina.b
8. okt 2010

@vejula
aj ja som to hovorila, alebo pušťali dlhšie reklamu. 😀

vejula
8. okt 2010

@murinka jo vyzerA TO TAK PODLA TOHO AKO SA ZAVARILA, NECHAJME SA PREKVAPIť

@majina.b ale nevadilo mi že je tak dlho bolo to celkom zaujimave dnes 🙂

majina.b
8. okt 2010

ešte k Alici.... i keď choroby patria k životu, tak na serial panelák naozaj kruta diagnoza, mali to nechať v komedialnom duchu 😠

traktor
8. okt 2010

baby a ma ta alica ine vlasy, ze?..take svetle..

traktor
8. okt 2010

@majina.b veru..a k alici mi to nesadne...tu som sa vzdy tesila na srandu...lebo ona je fakt srandovna a tak to pekne ozivila..a teraz co bude?

suzik77
8. okt 2010

@vejula aj mne sa zdala akasi dlhsia 😉

suzik77
8. okt 2010

@majina.b mozno ju (alicu) museli trosku pribrzdit, uz bola moc rozkokosena 😀

mamartinka
8. okt 2010

Alica ma prefarbene vlasy.Uz som to tu spominala niekolko krat.A dnesna cast bola natiahnuta a dlhsia.Koncila skoro 21.35 co bezne konci este nieje ani 20.Mozno preto ze dnes po panelaku nejdu odsudene a podobne veci ako od pondelka do stvrtka.

vejula
8. okt 2010

babyyyy možno že ten nador je len zamienka k tomu ako spojiť alicu s Filipom, sa mi zdalo že sa k sebe nejako mali 😅