Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lenka3007
9. mar 2011

baby a to tá Sonička to čo malo znamenať, ty kokso, taku by som jej picla po nose, to je tiež ozaj trochu pritiahnute za vlasy, hned začne tej učitelke Dudkovej rozprávať ako vyzerá a pod....trápne to bolo, jak keby bola ona nejaká panička z pereša...

ma77
9. mar 2011

včera ta žuvačkova martina dobru otazku dala 🙂 ked imriško vravel že angelika je ťarchava 🙂 a už vieš čo to bude? to ako hned po otehotneni vidno pohlavie? 😀 😀 😀 😀

katushka16
9. mar 2011

@lenka3007 máš pravdu,bola trápna ale vzhľadom na to,že vie aký je Dudko,tak sa jej ani nečudujem🙂

lenka3007
9. mar 2011

@katushka16 😀 😀 😀 ale si myslím, že sa z nej vykluje krasavica, ja to len teraz pozerám, tekže som ešte nevidela koniec...

katushka16
9. mar 2011

@lenka3007 z ktorej sa vykluje krásavica?

lenka3007
9. mar 2011

@katushka16 myslím tu učitelku francúštiny...

mamartinka
9. mar 2011

@katushka16 Pichlova.

mamartinka
9. mar 2011

Dnesna cast-Pastilky. Emil má obavy o Jankino zdravie. Norovi sa nepáči Vašov záujem o Mirku. Egon má pre Masláka biznis.

atinka22
9. mar 2011

Ale aj Sonička asi niekoho má, veď si chatovala s nejakým Ondrom, nie? A to ako sa pustila do Pichlovej bolo fakt trochu trápne, ja na mieste Pichlovej - šprichnem jej do ksichtu niečo ostrejšie.

atinka22
9. mar 2011

lenka3007- Pichlová je celkom fajn "baba", ale Duški ju požiadal aby zo seba urobila ježibabu (že keď sa dá, nech si aj bradavicu nalepí 😀 ), aby Sonička súhlasila s jeho hodinami taliančiny a aby nežiarlila.

lenka3007
9. mar 2011

@atinka22 jaaj no nevidela som len včerajšiu časť z archivu, tak preto som si nevšimla 😀

mamartinka
10. mar 2011

Dnesna cast-Prezili? Janka zisťuje, že jej chýba jeden uterák. Bude Emil naďalej klamať? Údržbára Cinegeho zachraňuje vrchná sestra...

norikk
10. mar 2011

jezis uz ma rozculuje ten panelak!!! to ich bavi zhadzovat cele slovensko??? napriklad orava,ja som sa sem len nastahovala,ale aj tak ma to dokaze nasrat!!! robia z nas uplnych tupcv,ze nevieme ani co je vizita, a ze kupujeme smejdy z poslka! to neni pravda, my bezne chodime kupovat znackove veci do polksa!!! a tkisto aj zahorie, ze tam jedia psy, kriste pane, su normalni??? co je moc to je moc!

majina.b
10. mar 2011

@norikk
neber si to tak, scenáristi zabudli s kade pochádzaju, su už len blavaci, a za kopcom su všetci sprostí, to iste je aj o vychodniaroch, aj v paneláku im nadávaju, naposledy Masľak - Skrucanemu.
Ale kde je Oravske Lieskove nikto nevie 😉,
Mňa zase rozčuluje akeho debila robia z Imra, v niektorých momentoch sa mi rozum pozastavuje,

norikk
10. mar 2011

@majina.b oravske vesele 😀 ...a inak ja som tiez z vychodu

atinka22
10. mar 2011

No mňa už Imro tiež vytáča. Jedno dieťa má doma, druhé čaká a on sa ide vláčiť s Janet. 🙄
Včera ma pobavila Ryšavá - že utrhli ste to ako Chuck Norris! 😀 Tlučkovú ako herečku mám veľmi rada, je fakt super - pani herečka, nie ako taká Ráková - to by už mohol hrať každý.
Tiež ma vytáča ako si robia srandu z "neblavákov", ja som z východu a je to celé na grc - tá ich akože sranda.

lenka3007
10. mar 2011

@norikk oni podľa mňa len odrážajú holú pravdu, lebo blaváci sú takí. všetko čo je mimo mesta je pre nich spodina, tak isto aj Pražáci robia...
Inak to s tým Imrom aj mňa štve, aspoň jednu vernú osobu tam mohli nechať...

lussy23
10. mar 2011

@lenka3007 - mňa tto tiež hnevá. Imro bol naozaj ten posledný, o kom by som povedala, ž ebude neverný. Ešte nech je neverný Emil a bude ☹

lenka3007
10. mar 2011

@lussy23 no ved marienka nanho zmurkala, ked sa jej pýtal o tej zumbe a janka bola v sprche... inak ta dominika, alebo vlastna ta baba čo ju hra je podla mna trochu nedobra herečka, tak mi to pripada, ako keby v živote pred tým nikde nehrala aj tie texty hovori, jak ja ked som sa musila naučiť básničku v skole....

jana
10. mar 2011

@lenka3007 blavaci mozno, ale ja som bratislavcan a nikdy som o mimobratislavskych nepovedala, ze su spodina. To prave ti blavaci (ti co sem pridu z roznych kutov Slovenska) tak ti ohovaraju svoje rodne mesta a kolko krat mi bolo az smutno, lebo Bratislava nie je az taka fajn ako ju vidia ti blavaci
Ked uz tak mna vytocilo, ked v dvoch alebo troch dieloch hovorili o potrebe chirurgickeho zakroku, pre mamicky, ze maju ovisnute cecky a tak ... vtedy som si povedala, ze uz panelak nezapnem. Co sa samozrejme nestalo ... ale ked budu takto pokracovat a robit si 'skaredu' srandu tak asi s tym koncim veru. Lebo sranda odtial podtial 🙂

A sorry, ze som Vam sem tak trhla 😅

lenka3007
10. mar 2011

@jana no ved tých som aj myslela, mam (resp.mala som) známych, čo z dediny odišli do bratislavy a teraz sa ti to ani nepozdraví, jak keby bývali v prezidentskom palaci. Inak z tými plastickými zakrokmi dojali aj mňa, si neviem predstaviť že po porode za mnou dojde moj gynekolog a povie mi, že mam ovisnute prsia a potrebujem plastiku, ved taka žena po porode je ešte precitlivena, no ja by som mu jednu flasla rovno medzi oči. Neviem či pánovi scenáristovi robí veľke potešenie robiť si srandu z ludi z inej časti slovenska, asi ma nejaky komplex ked uráža vlastný národ...

majina.b
10. mar 2011

@jana
máš pravdu o estetickej chirurgii, tiež bolo sproste ako sa soňa do oči smiala pichlovej, a včera zase z martinky z turca

ako že to má byť vtipné??? ved každy je nejaký

pink_lady
10. mar 2011

baby pls, kde zmizli bajzove dvojicky? 😝 😕

katy2
10. mar 2011

@pink_lady studuju v Prahe a byvaju u nejakych Alesovych pribuznych

pink_lady
10. mar 2011

@katy2 dakujem za objasnenie 😉

lussy23
11. mar 2011

Ja stále neviem kto je tá Martinka z Turca a čo s ňou stále všetci majú

terrs
11. mar 2011

@lussy23 Farmar hľadá ženu, Lady Dogabaná..

majina.b
11. mar 2011

no včera Dudko Soničku riadne oblbol na chate, že Ondro 😠 chudak Soňka

zuzanocka
11. mar 2011

@majina.b nedopozerala som, to akoze ten "ondro" bol v skutocnosti dudko?????? 😀 😀 😀 😀 preco chudak sonicka? ma ponaucenie, co ma co chatovat s cudzimi chlapmi? 😀 😀 😀