Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

ma77
13. okt 2011

@adelaida33 Dudko s Kordiakom budu asi od včera na nože 😀 😀 😀 po tom čo počul na chodbe aJanka presne dôležita jak ... tak najprv sa dobre že nezabila za tou funkciou a teraz sa dava prosit 😀 a Emilko chudačik aj modre z neba by jej doniesol 😀 😀 😀 mat takeho muža 😀 a Pato maš pravdu trulko nenormalny ale všetky baby mu skaču do postele a kde je Marcelka už sa rozišli či? nejak dlho ju neukazali 😕

nadhera
13. okt 2011

mama od Angie a ..... no uvidime,ako to bude dalej, ked je taka stabajzna. a ona fakt na svoj vek je. 😉

tibinka22
13. okt 2011

Baby, viete čo som nezachytila??? lebo robím popritom tristo iných vecí.... Prečo sa tak rýchlo Angie nasťahovala k Milanovi???? uplne mi to uniklo ten dialóg- Dušan, Angie a Milan,.,,, 😕 😕 😕 😝

anelehka
13. okt 2011

ahoj,vcera jaka zlata Marienka,ze Emilko pod si dat kolacik....no a vsetko zozrala... 😀

adelaida33
13. okt 2011

@anelehka heeej 🙂 , ona je strááášná 😀

adelaida33
13. okt 2011

@tibinka22 aj ja tak zvyknem popri tv robievať kadečo, ale tak ja som to pochopila tak, že gambaňa už silou-mocou chcela ísť bývať k milanovi a dudko sa do toho zamontoval, tak už milan nemohol cúvnuť, lebo gambaňa už zas otŕčala gambu 😝 😝 😝

moonlightka
13. okt 2011

baby krasne ste to tu zhrnuli...ste zlate...ja kukam dneska som veru zvedava 😀 😀 😀 😀

moonlightka
13. okt 2011

uz sa chvilku idem na archiv 😉

eva7780
13. okt 2011

s tej gambane mám migrénu 😝 som zvedavá,čo chce Iveta 😕

moonlightka
13. okt 2011

caute koceny som sa tesila ze dnes archiv ale nejde to spustit tak som smutna... ☹ ☹ ☹

moonlightka
13. okt 2011

@eva7780 coze uz je tam zasa Iveta 😲 😲 😲

andrea.m
13. okt 2011

@lenka3007 ten mudr.matúš šiel s dominikou na lekarsky seminár

andrea.m
13. okt 2011

no ja som dnes nestihla ale archív kuknem až zajtra.dobru noc vám prajem.

tinika
13. okt 2011

@eva7780 aby sa jej segra dozvedela ze spala s jej muzom? :D

eva7780
14. okt 2011

@tinika nechýbala mi tam 😠 teraz ked bude v Blave,tak u nich bude "pečená varená"......

anelehka
14. okt 2011

ahoj baby,joj,co hovorite na Ivetu???Jaka falosna,ze pracu jej ponukli,zas bude toho tupela Dudka namotavat,ja byt na mieste Soni,tak ju vyrazim,sak co je ona nejaka trpitelka,ze musi vsetko znasat... 😠 bozinku a Maslak,jaky sexmachine,ze si nic nepameta,len,aby mu ta Natali nerobila problemiky s Dominikou.... 😢 a pani Janka,ta je vo svojom zivle,lepsiu domovu dovernicku najst nemohli..... 😀 a ten tupec Imro,ze kar 😀 a chcete didzeja??? 😀

tinika
14. okt 2011

@anelehka a ze lepsie platena ako v zahraniči ne?:D no len na nu čakali hihi a dudko aby s nou pracoval hihi

eva7780
14. okt 2011

mne sa nepáči ako sa gambana sprava k mame 😠 nieže by bola rada,že jej kazdy vecer do 23.00 strazi syna,este sa aj oduva 😝 a ani ju netrapi,ze mama musi cestovat sama v noci domov 🤐
mozno som ja staromodna,alebo co,ale nikdy by ma nenapadlo tak sa spravat k mame,to iste o Ivete,ani by ma nenapadlo lozit za muzom mojej sestry 😝

anelehka
14. okt 2011

@tinika
@eva7780 suhlasim na plnej ciare 🙂 🙂 🙂

tinika
14. okt 2011

@eva7780 jojo keby mne tak babka prisla aspon raz za tyzden ta skačem 2m od radosti a ju aj domov odveziem :d

eva7780
14. okt 2011

@tinika však práve,ona to berie ako samozrejmosť,ja byť jej matkou po tom ako sa správala včera by som pár dni neprišla,však ona sa musí starať o choreho manžela,nehovoriac,že nie je ešte stará,aby sedela len doma a varovala vnuka,určite má aj kamošky či zaluby

claudica
14. okt 2011

@eva7780 No veru neviem si predstaviť, že by som mala matku takto na motúziku... v Paneláku je možné všetko. A zas na druhej strane - čo si vychovala, to má... a ako som tak kukala, Milanko jej zalichotil a starej sa to celkom páči 😀 😀
No Angie - to je sen!!! Synovi som vravela, že keby takúto nevestu doplašil domov, tak sa asi zbláznim... 😀 Hrozne mi ďalej vadí, keď dáva pusu niekomu, ako cupká ☹ Keď hrala Martinu a s Maslákom sa olizovali, nemohla som.... a ešte keď žula sústavne žuvačku... no bŕŕ!
Ja som tiež hrozná, že? Furt len kritizujem! 😀

ma77
14. okt 2011

@claudica Maš pravdu to ked hrala Martina brrr. 😀 😀 😀 jak som ju neznašala a hlavne tu jej gambu jak žula v kuse žuvačku 😀 😀 😀 ešte viac otrčala gamby jak Angie 😀 😀 😀 a najviac sa mi pači ked sa rano zobudia a hned su namalovane upravene učesane to kedy stihaju 😀 😀 😀 a všetci si chodia kupovat ranajky no ne tak by sa mi chcelo ist rano o 7 do obchodu 😀 😀 😀

tinika
14. okt 2011

@eva7780 ale z čoho zije ked nerobi ani ona ani muz ne? a si predstav ze u nas by dokazala časnička z platu si platit najom, dieta, zivobytie ...

andrea.m
14. okt 2011

@claudica nie si hrozná 😀 hrozná je angie.práve to pozerám na nete. ja na milanovom mieste jej taku prisolím 🙄

andrea.m
14. okt 2011

no maslačik si to posral kvalitne

claudica
14. okt 2011

@andrea.m Nuž... ktovie čo vyrobí Dominika? Som zvedavá či bude okolo toho niečo... Už to bude fakt asi každý s každým...
A ešte ma zarazilo minule keď vyšetrili kto zrazil Oxanu - že taká obyčajná nula, niktoš... Ešteže na Slovensku niktoši behajú na takých mercedesoch... 😀 😀 😀

andrea.m
14. okt 2011

no imro jaky zlatý.....že detská oslava 😀 😀 😀 😀

eva7780
14. okt 2011

@claudica možno jej už dávno nik nezalichotil,tak jej to dobre padlo 😉
@tinika možno má dobrý plat v Blave,nie ako u nás na východe 😢

lussy23
14. okt 2011

baby napadla ma taká anlketka. Koho by ste z Paneláku najradšej vyhodili? Len dospelákov. 🙂