Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

kika423
24. jan 2014

Keď už nemajú Masláka mali dať preč aj Natali a Kristínu a namiesto toho sa mal vrátiť Kordiak, to by sledovanosť určite stúpla 🙂

hasleerka
28. jan 2014

mne sa inak vajda páči.... a moorova je hrozne trápna

mamartinka
28. jan 2014

Mne sa paci strasne Terezka teraz v Panelaku.Zlata je ked nieco rozprava,vysvetluje Dudkovi na chodbe 😀

blankaj
28. jan 2014

Len Terezka ma neustale plny nos, človek má chuť ju poslať vyfúkať si nos, je to veľmi iritujúce. A Ivana je tak antipatická, nechcel by ju žiadny chlap, ved uznajte a spýtajte sa doma manzelov, či sa im paci, fyzicky aj po duševnej stránke... Vyhodili by ju von oknom len taký fukot, žiadne zbožňovanie. Povahovo je typicky stará dievka.

eva7780
28. jan 2014

Akosi zabudli na gargiho... 😲

tinika
29. jan 2014

kočky a kedy chodi repriza? nejako mi ukazuje vela panelakov večer, aj poobede a mari sa mi ze aj v nedelu len neviem či su to reprizy

daniela1185
30. jan 2014

Tak mne sa tá Terezka vôbec ale vôbec nepáči. Teda nie ako dieťa ale jej rola. Veď si pozrite nejaké šesť ročné dieťa či má takéto vyjadrovanie. Sústavne sa pletie medzi dospelákov, presadzuje si svoje, pletie sa do debaty ja neviem pre mňa je taký ostarok. Celkove rieši veci ktoré iné deti nepoznajú a myslím si že by ich s ich rozumčekmi ešte ani nevedeli poňať. Ale Terezka nie to je iná káva. A to jej huhňanie tiež nie je bohviečo počúvať. Tá rola by možno sedela nejakému 10 ročnému dieťaťu. Tiež si neviem predstaviť že idem po chodbe a ona by každému oznamovala či otecko a mamička spinká v jednej posteli. No reálne by som uvažovala či by nebolo dobré to dieťa zobrať od tej psychopatickej matky a labilného otca. Ivanu by mali strčiť do blázninca a že vraj psychologička. A inak čo ju vyhodili z práce že sa poneviera stále doma? No a ešte mi kvalitne lezie na nervy Dudko s tou jeho zdravou životosprávou, tá jeho krasavica to poriadne preháňa. No jednoducho toto nie je život z reality ale život niekde na Marse.....

romana19
30. jan 2014

@daniela1185 Nesmierne primitívny a trápny seriál. Herecké výkony ani nekomentujem a všetko dalšie pokračovania po prvej sérii sa mali volať .......sex medzi poschodiami..

hasleerka
30. jan 2014

@eva7780 asi si to fakt prečítali, bo tam dnes bol :D

hasleerka
30. jan 2014

no ale toto nie je do začiatku reálny seriál ... ja to mám ako večerný relax ... len sa smejem kto aký je trápny a podobne

sari24
30. jan 2014

Ja napr. s tým seriálom vôbec nemám ani ten najmenší problém. Je poväčšine nereálny, ale ako večerná oddychovka to dobre padne. S priateľom sa vždy na tom posmejeme. Renči a Inči alebo kočeny. Dnes som sa fajne zasmiala aj na Janke a Emilovi. A Terezka mi vôbec nevadí. Práveže mne sa veľmi páči, lebo na tak malé dieťa to hrá skvelo. Skôr som si všimla, že rola Mišky ide nejak do úzadia 🙂

A na Terezku by som povedala, že ma dospelé zmýšlanie. Ide o to, že niektoré deti také sú. Poznám to na vlastnej 9 ročnej sestre, ktorá je tak svojské dieťa, že sa všetci čudujeme odkiaľ sa to v nej berie. Nesúdila by som za to.

A v skutku inak nerozumiem, že prečo ak sa niekomu nepáči seriál tak ho pozerá a nadáva 😅 Však ak sa mi nepáči a je to podľa mňa blbosť, tak nezapínam, či? Pre mňa je tiež kravina Chlapi neplačú, čo chodí na Markíze, tak akonáhle to začne prepnem na iný program alebo rovno vypnem telku 😀 Ono táto diskusia ma niekedy odrádza v tom, že je tu strašne veľa negativity. Jasné, 100 ľudí 100 chutí, ale ak je to téma o Paneláku, tak hlavne má združovať priaznivcov. A povedzme si pravdu, že keby to bol taký blud, tak by už nebežal 6 rok (ak sa nemýlim). Ľudia to stále sledujú a patrí medzi najúspešnejšie slovenské seriály tejto doby, darmo 😉

hasleerka
31. jan 2014

baby hádam sa tu s bratom, on tvrdí že Paľkova mama zo seriálu chlapi neplačú hrala aj v paneláku tú Mirku????

959touareg
31. jan 2014

@hasleerka ano, hrala v panelaku mirku- velmi nesympaticka pre mna.

hasleerka
31. jan 2014

fuha ešte dobre že som sa nestavila ...

mamartinka
1. feb 2014

@tinika od pondelka ide Panelak na joj plus kazdy den do stvrtku 17,20 aj Piatok ide teraz som si vsimla v programe.

lolitka25
5. feb 2014

Kocky kde a preco odisli Slusni? Som nejak zaspala dobu.

ennynka
5. feb 2014

@lolitka25 nehovorili o nich nic kde su...proste ich tam uz Kraus asi nechcel...