Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lolitka25
2. dec 2011

Baby, Petra je na recepcii stale? ona robi 24hodinovky? A na spickovej klinike ked zena potrati vysi nad nou obraz s roztomilym babom? A nemaju vozicek na ktory by si sadla,ale podavaju si ju a podopieraju ju?
Ja suhlasim, ze Imro je uz trapny a nereze mi...ale mne ani Frasier nepripada inteligetny humor 🙂

andrea.m
2. dec 2011

@sari24 šak dudko je bez ženy nepoužiteľný pre život. kto by mu varil,pral a podobne veci....o sexe nehoboriac

tinki
2. dec 2011

Nemajú koho iného dať na recepciu.. 🙂
No a čo bude ďalší týždeň? Minule tu ktosi písal, že vie čo bude a ja som už zasa zvedavá..Inak myslím si, že Sonička a možno aj Betka odídu zo seriálu.
Dudko možno bude celú ďalšiu sériu rozoberať a analyzovať svoj vzťah s Ivetou, no a Betka možno pôjde niekam preč akože pracovať. Veď ju aj tak chcel majiteľ prepustiť a dať na jej miesto Miu.
No a myslím, že Imra by už mohli tiež niekde odpratať. Už je nudný.

PS: Frasier je super seriál...zbožňovala som ich otca.. 😀

andrea.m
2. dec 2011

@tinki no podľa uputavky v jednom nemenovanom týždeníku 😀 dudko zistí že nevie žiť bez Soni/Sone (neviem čo je správne 😀 😀 )

adelaida33
3. dec 2011

@andrea.m Sone 😉

adelaida33
3. dec 2011

@majina.b teraz, ked rozmýšľam, ozaj sa tou mimikou podobajú 😀 (ale pre mňa je to zatial len jej slabší odvar 😔 ). hej, mária má málo vstupov, ale ja som myslela, že sa charakterovo podobajú vo vzťahu k svojim partnerom, ako sa správajú voči nim... otrasne... ako k h.... 😝 😝 😝 .

adelaida33
3. dec 2011

@trdielko149 dúfam, že už si Ježiškovi napísala 😉 😉 😉 . ja som mu písavala a už máme 8mesačný "darček" doma 🙂 🙂 🙂 .

majina.b
3. dec 2011

@adelaida33 Vianoce v apríli 🙂 😵 😵 😵 🙂

nicolettka2126
3. dec 2011

Pre tých,ktorí nečítali obsah na nasledujúce dni 🙂
Pondelok 5.12.-Mirka sa nechce vyspať s Karolom. Paťo zisťuje, že s mamou je zle. Jana prišla k Angie a Milanovi skontrolovať spotrebiče. Soňu museli odviezť do nemocnice. Karol chce od Mirky sľúbený sex...
Utorok 6.12.-Imrova svokra Viktória má obavy. Iveta vynadá Dušanovi. Viktória dostane od Masláka ponuku. Iveta odmietne Dušana. Ria má problém. Koliesko na elektromere sa stále krúti...
Streda 7.12.-Iveta sa dozvedá samé zlé správy. Angie reaguje úplne inak, než očakával Kordiak. Mia chce ísť na potrat. Soňa trvá na tom, že chce byť sama. Michal Bajza nechce pustiť pani Janku do bytu.
Štvrtok 8.12.-Soňa odchádza z domu. Dušan pochopí, že bez nej by skončil veľmi rýchlo... Milana fascinuje, že Angie nič nerieši, je očarujúca a „neromanticky praktická“. Michal súhlasí s Ivaninou prácou v agentúre. Pondelok 12.12.-Maslák musí vysvetľovať, prečo chce zobrať Viktóriu do Nemecka. Sárina mama chce odviesť dcéru domov. Ivana chce ísť s Michalom do Prahy. Iveta príde za Dušanom a spolu výdatne chľastajú...
Utorok 13.12.-Psík Harry sa stratil, pán Emil ho však údajne videl. Masláka seklo. Dudko má plán. Angie a Maslák riešia, čo na Vianoce. Michal zohnal posilu...
Streda 14.12.-Mia chce čakať na Paťa. Milan pokazí romantiku u Masláka. Angie má strach o Milana Kordiaka. Michal Bajza upokojuje malú Mišku. Pani Janka dokončuje vianočnú výzdobu v byte. Betka tuší, prečo ju navštívila Mia...
Štvrtok 15.12.-Jakub urobí kvôli Sáre ešte jeden zúfalý pokus. Harry nie je Harry! Michal mení Betku za psa. Profesori Bartelt a Emil prišli z výlovu kaprov...

sari24
3. dec 2011

Baby nepostrehla som akosi..Mia je tehotná? 😕 Keďže sa tam píše, že chce ísť na potrat

adelaida33
4. dec 2011

@sari24 no ešte to vôbec nebolo..., ešte to "akože" nezistila. alebo žeby mi to ušlo? 😕 😲

trdielko149
4. dec 2011

..Ria ma problém ..kto je Ria??ak sa dobre pamatam bola to Kordiakova milenka este hadam v prvej serii a ma dceru to ona?? 😅

kullovaja
4. dec 2011

jasne,super

sari24
4. dec 2011

@adelaida33 tak je možné, že to tam nebolo ukázané, lebo ja si na takú časť nepamätám 😅 😕

@trdielko149 áno, Ria je tá jedna z Kordiakových mileniek, ktorá v neskoršej sérii otehotnela a porodila dcéru...na začiatku robila ešte s Agátou masérku 🙂

lubenka131
4. dec 2011

@sari24 máš vkus jak ja aj mne sa páči egon,alica,jula a aj dudko 😉
@limoncino aj mne sa páčil frasier to bol perfektný seriál 😀 ja som sa smiala aj ked nič nepovedali 😀😀😀

lubenka131
4. dec 2011

@andrea.m
@adelaida33 kočky bez Soni nie bez Sone 😉

adelaida33
4. dec 2011

@lubenka131 teraz neviem, či sranda alebo vážne... 😕 😝 . možno som trapka, ale vzor ulica 😔 .

adelaida33
4. dec 2011

@majina.b v marci 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉

andrea.m
4. dec 2011

fúúúúúha vy si aj vzory pamätáte

labelo
4. dec 2011

ja si myslím,že to má byť Mia má problem,nie Ria

lubenka131
4. dec 2011

@andrea.m no vyzerá že ja si tie vzory nepamätám 😀 tak asi to bude jak si písala
@adelaida33 sedelo mi tam viac i ako e :-P tak ja fakt neviiim :-P😉😀😀😀

lubenka131
4. dec 2011

@adelaida33 a teda vôbec nie si trapka! 😲

katy2
4. dec 2011

@adelaida33
@lubenka131 od Sone 😉 (od ulice)
ale pre zaujimavost: dam nieco Andrei (nie Andree - ako mnohi pouzivaju) 😉
Inak citam diskusiu aj Panelak obcas kuknem, ale uz to zdaleka nie je to, co byvalo 😠

happy3
4. dec 2011

tak dnes som videla ukazky na Panelak a Dudko sa tam "sapal" po Ivete,to je ale debil,Sona trpi a on si uz za nu hlada nahradu 😠

sari24
4. dec 2011

@happy3 a nielen Dudko, ale aj Iveta 🙄

andrea.m
4. dec 2011

@katy2 ešte že slovenčina ma kopu výnimiek aby sme sa nenudili 😀

adelaida33
5. dec 2011

@happy3 som veľmi zvedavá, ako to dalej vymyslia, čo bude so soničkou... 😒

adelaida33
5. dec 2011

@happy3 ja som asi videla inú upútavku??? 😕 ja som zachytila len, že michal hovorí dudkovi, že je zle so soničkou!!! nech s ním ide rýchlo do nemocnice!!! 😲

lenocka23
5. dec 2011

@adelaida33 to bola asi ta "uputavka" co chodi so zaverecnymi titulkami... 😉 obcas sa im to nezhoduje s tym co davaju cez den... 🙂

tinika
5. dec 2011

@lolitka25 raz bola na recepcii nejaka ina baba ale tiez ma napadlo či ta baba len v robote sedi :D