Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mariana0915
2. feb 2012

@mamartinka odkial stahuješ čo bude dalej?????? 😕 😕 😕

mamartinka
2. feb 2012

@mariana0915 Telkac.

eva7780
2. feb 2012

@mamartinka riadne zapletky tam zase budu 😕

nicky655
2. feb 2012

baby,tie ktore sa tu rozculujeme nad tou ich robotou-viete ako-to by bola nuda🙂taka zbytocnost,ze praca,no nie?🙂
ale mohli by teda obcas-napr.aj trochu z kliniky ukazat(napr.nastyl ordinacia ruzova🙂,trochu z ivaninej roboty-mozno byt o zasa ziskalo nejaky novy rozmer.mozno by zaujalo ,mozno nie.vzdy sa ot da vypustit.aj tak aj terza je tma kopec blbosti,ktore nemaju ani hlavu ani patu,tak preco zasa nieco dalsie neskusit.

tinki
3. feb 2012

Panelák predsa nie je o realite..aspoň som nikde nečítala, že by niekto prezentoval tento seriál o realite. V skutočnosti k nej má ozaj ďaleko. Ale to zbytočne riešiť. Tá záležitosť s bábätkom u Jančovcov, chápem, ženy po strate dieťatka sa môžu do seba uzavrieť a odmietať druhé dieťa. Vôbec je skoro na to, aby si domov doniesli náhradné dieťa. Ale na to aký je Panelák seriál, tak by som také ťažké témy tam nedávala. O čom vlastne je..
ako komédia slabé, zo života - ani náhodou.
Kedysi mal Panelák minimálne 50 minút čistého času, teraz ide síce 50 minút, ale počas toho sú tam 3 reklamy..O ničom, treba zmeniť štruktúru, lebo to nemá ani dej, ani sa nie je na čo tešiť. A pozerať to preto, aby som mohla na druhý deň nadávať, tak to ma nebaví...

00vladka00
3. feb 2012

ahojte.neviete co je s tou babou co chodi teraz s mladym Jancu?vcera aj tuzim plakala.

lubenka131
3. feb 2012

@00vladka00 no to som teraz aj ja kukala konečne m 3 dňoch,mám obidve decká v horúčke tak som nemala kedy pozerať a úplne sa strácam v obraze tiež si myslím že tá patrikova baba bude asi mama tej čo ju spomína ako mladšiu sestru
ešte že je tu toto forum aspoň ako tak z komentárov vyčítam o čom bolo

00vladka00
3. feb 2012

@lubenka131 mislis ze to tak bude.ale preco musi byt vzdy po obede doma?asi s tou malou.

anelehka
3. feb 2012

@tinki ved vobec nemusis nadavat,myslim,ze tu nikto otvorene nenadava,my len komentujeme niektore udalosti,kazdemu je jasne,ze od reality to ma daleko.No a citat tuto temu,ak ta rozculuje,ze si sem tam kriticky preberieme niektore,az absurdne momentky je strata casu 😉 ,lebo tu vzdy budeme rozoberat zivot v panelaku,nielen pochvalne,ale hlavne kriticky 😵

atinka22
3. feb 2012

Mne sa zdalo, že v tej včerajšej časti toho bolo síce veľa, ale dokopy sa neudialo nič. Totálne o ničom časť. 😖
Soňa ma sklamala. Na to, ako sa triasla o Gargiho, keď tam bola tá pracovníčka, naňho teraz totálne kašle.
Keď Dominika chatovala s Maslákom, ako jej dali toho draka do pozadia a jedla paličkami, nasilu nás chceli presvedčiť, že je ozaj v Číne, ha. Trapas.
Ešte by ma zaujímalo, odkiaľ berie Nataly tie informácie ako sa majú správať milenky, čo je dovolené a čo nie. Má na to nejakú špeciálnu príručku - že : "Exkluzívna milenka - moje živobytie."? 😵

sari24
3. feb 2012

@atinka22 to som sa tiež presne smiala, že ako tam šuchli za Dominiku činskeho draka a potom som si aj paličky všimla 😀 Stačilo keby normálne hovorila do kamery v nejakej miestnosti a vyzeralo by to oveľa presvedčivejšie 😝

Najviac ma zaujíma čo je ta Zuzka zač, to je asi jediná vec, ktorá tam je teraz ako tak zaujímavá 😀

sari24
3. feb 2012

@atinka22 ono ja si myslím, že Nataly už mala viacerých takých chlapov, pri ktorých sa takto správala. A určite to sú len jej nejake pravidlá, lebo si chce od Masláka udržať ako taký odstup...veď sama tam stále opakuje, že žiadne citové naviazanie 😝 Len sa potom čudujem, prečo žiarli na Dominiku 😀

mamartinka
3. feb 2012

Mne sa pacilo vcera v Panelaku ako Janka svetrik ustrikovala a potom Dusky ho ukazoval v panelaku.Ze G na predu 😀 😀 😀 😀 To nemalo chybu.

zabka88
3. feb 2012

@sari24
@atinka22 baby, mne sa zda, že o tom odstupe tolko hovori, aby sama seba presvedčila o tom.. je namotana si myslim a nechce aby o tom maslak vedel 😉 a že s tou kreditkou to ale bolo dobre trapne.. nieže exkluzivna milenka ale k..va 😖

ja to tiež kukam len kvôli tej zuzke čo je zač, a teraz aj kvôli gargamelovi, že ako si dutko s nim poradi, vyzera že je na tom sam 😖

sari24
3. feb 2012

@zabka88 určite je namotana, lebo by ju toľko nedráždil každý telefonát od Dominiky 😝 😀

jasminet
3. feb 2012

@zabka88 co bolo s kreditkou? ja som to po par minutach vypla 😉

sisaha
3. feb 2012

@jasminet dostala od Maslaka kreditku s PIN -kódom 44 a tie zvysne dve cisla si uz nepamätam 😀 na nakupy, s poznamkou, že limit je tam 10 tis eur.

jasminet
3. feb 2012

@sisaha aha, noooo.... ze by sa maslak tak namotal na nejaku stetku? neveriiiiim. zobrat do hotela, ok, na veceru, ok, ale to je tak asi vsetko co chlap maslakovho razenia vie. a nie ze kluce a kreditky. to su nejaki zvlastni ti panelakovi mafiani. v podstate maju dobre srdcia, nie? 😀

zabka88
3. feb 2012

@jasminet
@sisaha no nebolo to trapne??? a ešte že jej kupi byt 🙂

jasminet
3. feb 2012

@zabka88 aj byt?? aby ju tam navstevoval? ci aby psika mohla mat? 😀

zabka88
3. feb 2012

@jasminet vraj kvôli psikovi , lebo z nej vyliezlo že byva s rodičmi 😉 inak to by ma zaujimalo či rodičov nezaujima kde travi cele noci 😕

egyptanka
3. feb 2012

Preco ja mam taky pocit, ze Zuzka ma vlastne dieta, ktore pred Patom taji. 😉 😕

jasminet
3. feb 2012

@zabka88 fakt kvoli psovi? 😕 😀 😉 to som len tak zo srandy plesla. lebo som to vypla ked ho tam tym keksom v ustach krmila. ze byva s rodicmi a nedovolia jej 😀

sisaha
3. feb 2012

@zabka88
@jasminet , že mne nikto nekupi byt, aby som mohla psa chovat.... 😀

zabka88
3. feb 2012

@egyptanka tiež si myslím že v tom bude dieťa, ale ešte je tam aj nejaký dospelý, lebo jej včera volal na telefon že zuzka má prísť domov.. a potom sa rozplakala , tak som myslela že či tam neni nejaké nešťastie k tomu.. 😖
@sisaha
@jasminet že? len tak kúpiť bytík a ešte pri bratislavských cenách.. aspoň vieme čo stojí taká luxusná milenka či ako sa to nazvala? 😀

anelehka
3. feb 2012

a z coho akoze zije ta exkluzivna milanka?Z milencov,asi ma viacero?Ved nepovedala,ci studuje,alebo pracuje?Tusim,je strasne znama,medzi chlapmi,to nevadi Maslakovi,ze velky boss a ma milenku,ktoru mali pred nim uz vsetci ostatni??? 😖

lussy23
3. feb 2012

@egyptanka @lubenka131 @00vladka00 presne to isté si myslím aj ja.

Aké kreditky tu riešite?

daniela1185
3. feb 2012

Baby aj ja chcem na malú chvilku takú kreditku. Pozrela som sa vyčítavo na manžela ale povedal mi že celý Panelák je jedna blbosť...... Smrk aj ja chcem Masláčika na chvílku len..............................

lubenka131
3. feb 2012

@lussy23 maslakova exkluziuna k.rva dostala kreditku na nakupy vo vypredajoch z limitom na 10tisic eur

@anelehka
@zabka88
@sisaha
@jasminet
@sari24 bože ženy som ja ale blba škoda že nemám na takéto "povolanie" žalúdok som to mohla aj ja robiť a nie tu živoriť od vyplaty k vyplate 😨

tinika
3. feb 2012

čo myslite ta patova zuzka ake ma tajomstvo? podla mna ma dieta ktore je v skole doobedu len neviem z čoho ziju ked nechodi do roboty abo je "spoločnička"?
@egyptanka hehe tiez mam ten pocit az teraz čitam tvoj prispevok