Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

zuzitka
11. dec 2008

sekal dobrotu.... ale to, ze si zacal s Michaelou a ze jej urobil decko, to Zuzanu mohlo velmi ranit 😒
tak mozno preto sa upla na Dariusa, chcela to Michalovi vratit alebo tak nieco.....
a Michal pokukoval po Ivanke, nie? ........ sak uvidime, co z toho bude 😵

zuzitka
11. dec 2008

nejdeme uz spat? 😀

zuzitka
11. dec 2008

dobrou s kobrou 😉

asitka
11. dec 2008

zuzi...šak hej....ale to už vetril o dáriusovi....a vôbec....bajzovú mali už dávno vyhnať do práce-....šak malú ma v škôlke...tak čo robí doma....mohli mať iné starosti...a nie sa navzájom podvádzať....a vymýšlať....

minka....pekná foto .... 😀 a máš pravdu, na chlapov sa lepšie nadáva...ale keď mne sa bajza ľúúúbi 😀

minkak
11. dec 2008

asitka dakujem 🙂
a ved v poriadku aj mne sa pacia teda ako manzelia....ja napr.vobec nechcem aby sa rozviedli.....celkovo rozvod...stale tomu nemozem uverit aj co sa tyka znamych....stale si myslim,ze patria k sebe....a tak
ja som takaaaa romantcka 😵 😵 😵
veru zuzitka a on isiel po ivane 😉
ale do prace uz by mala ist.....by mali ina starosti.....

veru podme spat 😔 dobru nocku 🙂

minkak
11. dec 2008

roman ticka je moj manzel 😀 😀 😀

to poznate nie????? 😀 😀 😀

ale uz ozaj dobru nocku,papaaaaaaa 😔

asitka
11. dec 2008

dobrúúúú dievčatá 😀

minkak
11. dec 2008

este si tu? 😀
dobruuuuuuuuu 😵

asitka
11. dec 2008

ale ideš.... 😀 do postele a fučať do vankúša hajde 😀 😀 😀 😀 😀

dobrúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú 😉

minkak
11. dec 2008

ideeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀
uz vazne paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

asitka
11. dec 2008

som zvedavá 😀 😀 😀 😀 papa 😀 😵

minkak
11. dec 2008

dnes sme si mali otvorit temu ponocovanie 😀 😀 😀
alebo nocne sovy 😀
uz idem fucat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
faaakt sa smejem,ze fucat do vankusa😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

minkak
11. dec 2008

heeeej ja rano vstavam.....ideme sa korculovat.....a to som chcela ist dnes skor spat 😀 😀 😀

asitka
11. dec 2008

chod už...lebo sa zajtra budeš šmýkať jak koza na ľade 😀 😀 dobrúúú idem už aj ja...zajtra ma čaká cesta k svokrovcom...musím sa na to veru vyspať....hoooooooooooooooooooooj...a dobrúúúúúúúúúúúúúúúú

minkak
12. dec 2008

dobre ranko 🙂
tak predsa si tu este bola 😀
koza na lade 😀 snad nie 😅

asitka
12. dec 2008

dobré ránko....hej...a ty si už fakt išla spať 😀 😀 😀 😀 😀 pekný deň prajem a večer popanelákujeme....a fajn korčulovanie prajem...ináč máš krásnu malú princeznú...fakt je nádherná.... 😉

minkak
12. dec 2008

no faaakt som isla 🙂 😀 😀 😀
aj ja Ti prajem krasny dnik so svokrovcami 😉
tak vecer a dakujem pekne za tu princeznu 😵 😵 😵

minkak
12. dec 2008

este som kuk tvoj albumik 😅 Emka je tiez kocicka-este take babenko--juuuuj-len vystiskat 😅 a Matko tak ten je uz riadny fesacisko 😉 a mate krasneho krtka 😵
tak pekny dnicek ja uz faaaakt frcimmmm 😀

mexx
12. dec 2008

No baby, dobre to tu vcera ozilo... 😉

Mne Bajzovci strasne lezu na nervy tymto neustalym riesenim, takze je mi jedno, ako sa to skonci, hlavne nech sa to skonci. 😅 Lucia mi prilis nesedi, asi ju moc nemusim... 😕 A prestava sa mi pacit uz aj to neustale horekovanie Angie a Karola, ako nevedia co a ako a budu musiet zobrat Betku naspat...akoze preco by museli? Ked nemaju inu moznost a chcu zobrat podnajomnika (coz chapem, ze teda kvoli peniazom chcu), tak nech najdu niekoho ineho, a nie hned Betku, aby mohli zas a znova zacat riesit dookola to iste... 🙄

titkovamiriam
12. dec 2008

ahojte -ja sem moc neprispievam,panelak pravidelne pozeram asi mesiac no vobec ma nepotesilo ze od jan-do marca nebude!!!pritom v magazine kraus hovoril ze je natocena jarna seria-pokracovanie tejto tak som z toho niak zmetena

slnieckova
12. dec 2008

nuz... panelak sa pomaly, ale isto meni na telenovelu s nekonecnymi nezmyselnymi, nikam neveducimi pribehmi 😀 a stale to iste dookola.... straca to stavu 😉

titkovamiriam
12. dec 2008

ja som zaciatky nepozerala a asi prave preto sa mi to paci teraz ze neviem co bolo tak to este nieje pre mna gycove 😅 ,inak moc tie seriali nemusim-ale ked nic nikde nieje az od 22 sa da nieco pozerat aj na satelite tak cumakujem ale vecsinou pocuvam panelak 😀 u nas ho najviac pozera stredny syn michal ten ma prehlad kto kde kedy s kym 😀 -ked nieco neviem tak mi povie 😀

asitka
12. dec 2008

slniečková....vystihla si to ...že lepšie by to asi nik nenapísal.....

minka...dakujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀

daskak
12. dec 2008

ahojte kocky, mozete mi prosim Vas povedatako to myslela agatina mama ked pozerali tie fotky o jej nenarodenom dietatku? nepozerala som to od zaciatku... dakujem 🙂

asitka
12. dec 2008

to neboli fotky agátinho dieťaťa...to bola jej staršia sestra..tuším Linda povedali...a zomrela, keď mala 4 roky...a agáta mala tuším povedali 1,5 roka...vraj bola ťažko chorá...ale tuším nič konkrétne nepovedali...

daskak
12. dec 2008

to ano, ale jej maminka povedalatvoje nenarodene dietatko...

daskak
12. dec 2008

ci som to zle pochopila? 😔

asitka
12. dec 2008

aha to sa tuším rozprávali v tom štýle, že agáta hovorila, že si na tú sestru pamatá...a mama jej na to povedala, že je to tým, že spolu trávili čas...alebo tým, že toľko myslí na svoje nenarodené dieťa.... 😕

slnieckova
12. dec 2008

daskak ze asi tak silno mysli na svoje nenarodene dieta, az sa jej zacala snivat s malym dietatom - jej vlastnou sestrou, na ktoru si nepamatala... preto si myslela, ze je to jej nenarodene dieta... aspom myslim, ze to bolo takto myslene 😀

daskak
12. dec 2008

aha, tak ok, dakujem... ja som myslela ze bola tehotna a prisla o babatko..