Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

hasleerka
18. sep 2013

no dali ich tam asi preto že je tam esmeralda

daniela1185
18. sep 2013

No tak koľko ľudí toľko názorov. Mne sa zas šaty Nataly páčia, sú jednoduché a nie prekombinované. Mne sa zas nepáčia ružičky, čipôčky a flitre. Mne pripadajú veľmi decentné a ten účes je tiež pekný. Má krásne vlasy tam nič netreba len možno nejaké malé kvietočky sem tam do vlasov. Panelák som prestala sledovať pretože mi pripadá mimoriadne trapný a silený sem tam si pozriem v upútavke a chodím sem čítať Vaše názory. Myslím, že sa zhodneme viacerý že ide dolu vodou......

mamartinka
18. sep 2013

Nie Oxana ale Janulka.

stardust
18. sep 2013

Anicka uz nebude hrat v panelaku alebo dostala dovolenku?

lenka3007
18. sep 2013

Hofa a Fabry? to si robia srandu? 😀 😀 😀 😀

mamartinka
18. sep 2013

@stardust tu modelku s Tibikem isla robit nie?
@lenka3007 ake mali vlasy obaja 😀 😀 a bude to na kazdej nocnej Hoffy a Fabryho.

stardust
18. sep 2013

@mamartinka no isla, takze ju takto vystafirovali zo serialu? Skoda, to bola moja oblubena postava.

mamartinka
18. sep 2013

@stardust snad na svadbu pride.

stardust
18. sep 2013

@mamartinka ak ju Tibike vyplaca tak, ako modelingove agentury svoje modelky, tak Anicka na cestu do Bratislavy ani mat nebude 😀

mamartinka
18. sep 2013

@stardust Maslak zariadi letenku urcite.Aby mu sestra na svadbe chybala to by snad neurobil.

tomikejt
19. sep 2013
ennynka
19. sep 2013

@tomikejt skoda ☹

mamartinka
19. sep 2013

@tomikejt toto nie,toto.Skodaaaaaaaa jej.Co bude z Dudkom.Ostane sam z 2 detmi?Akurat som isla nahodit link.

gubcikova
19. sep 2013

@lenka3007 to ako bol riadny šok.fabry a hofa a trošku to prepískli.je to nechutné už.

lenka3007
19. sep 2013

@gubcikova Sak totok.. Ja uz som panelak nevidela dobre dlho, v poslednej dobe mi to tu ide vecer len ako kulisa, bud zehlim, alebo hackujem, ale vcera som zrovna pred koncom sa zapozerala a bum, tito dvaja... to uz fakt kazdy s kazdym, aj s tou Romanou jak to zamotai, este aj s Vilom spavala... ja bych to uz nazvala skor eroticka telenovela ako rodinny serial....

gubcikova
19. sep 2013

@lenka3007 presne tak.každý s každým.ked si vezmem michal tam koľké pretiahol,dudko,ivana no otras už.a inak fuj ked si na to pomyslím že vlastne ivana je bývala švehlová žena,ten trtká hofu,fábry ivanu,hofa fábryho celkom také rodinné

lenka3007
19. sep 2013

@gubcikova zostane to v rodine 😀 😀 😀

monika15
19. sep 2013

http://www.cas.sk/clanok/260869/zronena-haasova...

TO CO ZA SOMARINU :(((((((((((((((((((((((((((((((((( bola dobra :(((((((((((((((((

tota bio matka on icom :(((((((((

monika15
19. sep 2013

@mamartinka neostane bude s biomatkou :(((( velke sklamanie u mna

mamartinka
19. sep 2013

@monika15 viem uz som citala v obsahu.

mamartinka
19. sep 2013

Aktualne video o odchode Sonicky Andy Kraus odpoveda http://panelak.joj.sk/panelak-novinky/aktualne-...

eva7780
19. sep 2013

mali by to ukoncit,bolo by to najrozumnejsie

mamartinka
19. sep 2013

No tak nieze media tocia o Soninom odchode este aj v spravach toci Kraus o nej.Akoby tam nemali co vysielat insie.

mamartinka
19. sep 2013

Fest ze uzitocna sprava nakoniec sprav jojky ze Sona z Panelaka odchadza.Az take dolezite pre Slovensko.