Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

beru30
17. sep 2010

@aniratak696
@suzik77 suhlasim, ze je dobra herecka a ma vybornu postavu, ked si da suknicku a do nej zapravi bluzicku, vyzera super 😉 ale postava Ivany je hruza, hlavne mam pocit akoby vsetky sceny hrala s rovnakym vyrazom v tvari 😒

suzik77
17. sep 2010

@aniratak696 nesuhlas 😀 ja by som bola rovnaka ako ivana, mat doma takeho trtka, ktory pocuva na slovo mamicku, mamicka je prednejsia, nez manzelka, vyhovie vzdy mamicke, hoci manzelke sa to nepaci (ak sledujes od zaciatku, vies o com pisem)... nuz, takeho trtka mat, tiez si ho casom prestanem vazit.
alebo trtko "zaveseny" na mobile este aj cez vikend a dovolenku, trtko dvihajuci zvoniaci mobil vo chvili, ked ma vaznu debatu s manzelkou... nech by to bol akykolvek kseft, ved sa vzdy da zavolat neskor na dane cislo, nie? nuz, kubko je trtko, ale pravda je, ze kazdy chce to, co nema 😉 😉 ci v zivote, ci v seriali. ja si vsak tatkychto trtkov neviem vazit. na druhu stranu, ani grobian a agresivny chlap nie je dobra vec. kubko by bol fakt idealny, keby nebol v tych prvych castiach taky poondiety z mamicky. vtedy by to bol idealny muz. ale ivana si "odserkala" svoje pri spolunazivani s jeho mamickou a teraz jej uz "hotoveho" kubka preberie mlada standa. tiez nespravodlive, hmmmm 😒 😒

suzik77
17. sep 2010

@beru30 na to som uz reagovala 🙂 🙂 ludia sa pretvaraju navzajom a aj ta postava ivany je kdesi v hlbke dobra, len to kubkove spravanie voci mamicke a nevsimavost voci manzelke z nej "doluje" len tie zle veci

didiana333
17. sep 2010

@suzik77 ja si myslím,že vela si zavinila Ivana sama(ako postava v seriáli samozrejme 🙂 ) keby sa správala k jakubovi inak,tak by uprednostnoval ju pred mamičkou.... 😀 ale to by sme zase nemali o čom písať.... 😀

zuzkat1
17. sep 2010

@suzik77 ahoj🙂som sa k vam sem votrela a suhlasim s tebou...ja by som kuba uz davno obesila🙂 a ja som sa naopak ivane poriadne cudovala ze to tak dlho vydrzala z jeho matkou ..podla mna kuba je trulo🙂 este aj teraz...ved ho vyrazila tak naco sa dere naspat?🙂

suzik77
17. sep 2010

@didiana333 tu sa da vela polemizovat o tom, ci bolo prv vajce alebo sliepka 😉 🙂

aniratak696
17. sep 2010

@beru30 ano ten vyraz mas pravdu to som si aj ja vsimla 😒

@suzik77 to máš pravdu ja by som osobne takého muža asi dirigovala,atd 😀 ale celkom sa začína okresávať 🙂

dadka212
17. sep 2010

Nebude dnes náhodou v súdnej sieni Janett?

didiana333
17. sep 2010

@suzik77 no ved jasnééé.... 😀 😀 😀 toť len moj názor ... 😅

suzik77
17. sep 2010

@didiana333 ved pohodka 😀 ja by som ale asi takeho hnupa tiez uz davno podviedla.... co uz...

zuzul1310
17. sep 2010

@suzik77 Angie "Lebo nie si doma nikdy keď ťa potrebujem"

zuzul1310
17. sep 2010

@suzik77 sorry, ale nikto Ivane "hotového" Kubka neprebral, on za ňou prišiel s kyticou a ona zavesená do Fábryho... Jakub bol natoľko férový, že odolal zvádzaniu Oxany a chcel vyriešiť situáciu v Ivanou.

suzik77
17. sep 2010

@zuzul1310 mala som na mysli to, ze teraz, ked uz jakubko nebeha mamicke kolo riti ako sa hovori, tak teraz uz ma ivana obdobie, ze si ho uz nevazi vobec. mala som teda na mysli to, ze kym sa kubo spamatal a akotak odputal od mamicky, uz bolo u ivany neskoro, uz ho mala davno v prdeli. cudujes sa? ja ani nie.... 😉 😉

s.i.m.k.a1
17. sep 2010

@dadka212 zee?? 🙂 aj mne sa zdalo 🙂 🙂 🙂

aniratak696
17. sep 2010

@zuzkat1 aj ja by som ho zabila..som si uvedomila aka som ked je niekto kumne moc ako Jakubko... 😀

aniratak696
17. sep 2010

@dadka212 to fakt?tak to si pozrem 🙂

januarova
17. sep 2010

@dadka212, bude, tiez kuknem az stihnem

zuzul1310
17. sep 2010

@suzik77 v tom máš pravdu, ja by som ho tiež bola dávno poslala do čerta.... Ivana ale mohla byť natoľko férová, že sa s ním mohla rozviesť a možno by bola teraz spokojne žila s Michalom a on by sa nebol bezdôvodne opíjal.... ☹ tak ale to už je v rovine "čo by bolo keby" 😉

monkula
17. sep 2010

@suzik77 už je vedecky dokázané, že prvá bola sliepka, keĎže sa vyvinula evolúciou 😀 😀

suzik77
17. sep 2010

@monkula o tom sa da diskutovat. ako sa taka sliepka teda "zrodila"? 🙂

monkula
17. sep 2010

@suzik77 no veď vravím, vyvinula sa z iného tvora....
A dokonca také smelé vedecké úvahy sú také, že pra pra pra pra... predkom sliepky je tyranosaurus rex 😀 😀 😀

monkula
17. sep 2010

@suzik77 ak to niekde v časopise Epocha nájdem, oskenujem a pošlem 😀 😀

suzik77
17. sep 2010

@monkula hmm, budem ta volat paleontologicka 😀 😀 😀 😀

suzik77
17. sep 2010

@monkula ok, budem sa tesit. v tom pripade je pravdiva moja teoria, ze najprv bol kubko s mamickou pupocnou snurou zviazany, az potom zacala byt ivana zla 😀 😀 😀 😀

beru30
17. sep 2010

Joooj koceny, ste teda dobre prebrali Kuba a Ivanu, aby v tejto casti velmi nestikutali 🙂 Je fajn rozumiet si s rodicmi ale v jeho pripade to bolo az chorobne a i ked Ivanku nemam rada a Kubka ano, tak by som ho uz davno kopla dalekooooooo 😀 😀

traktor
17. sep 2010

😀 😀 jaj baby..ked toho kubka tak nechcete, tak mi ho posliteee 😀 ...vsak on je taky...milucky, dobrucky...ako nas havo...co by sme mi v tom panelaku bez neho robili? 😀

eva7780
17. sep 2010

Agáta aká náročná 😝 čo si nehladá prácu sama 🤐

mirka907
17. sep 2010

No ja by som Jakuba zabila keby mi toto po sexe povedal.

titkovamiriam
17. sep 2010

😀 😀 😀 😀 smutny sex 😀 😀 😀 😀

beru30
17. sep 2010

@eva7780 uz som sa chcela zasmiat ze koza Agatka bude past kravicky, alebo nieco podobne 😀 😀
Ten Jakub je fakt debil 😒 Myslite si, ze v skutocnosti existuju taki muzi ako Jakub?????????????