Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

beru30
20. sep 2010

@atinka22 tešíme sa tešíme 😀
Myslím si, že Ivanka presne vie čo chce, teraz aspoň mohla Kuba vydierať Terezkou ale keď sa rozvedie tak to bude definitívne, presne určené návštevy. Ale keby som mohla tak ju udriem 😠 😠 Nech sa konečne rozvedie a môže sa stretávať s kým chce aj s piatimi chlapci naraz 😝

zuzul1310
20. sep 2010

Tak už len 6 hodín a 5 minút a začíname....som zvedavá čo nové sa zasa dozvieme....
@beru30 presne Ivana si myslela že keď Kubovi dovolí stretávať sa s Terezkou tak jej bude hlboko vďačný a on nič....v princípe by som si vedela predstaviť že by sa o ňu súdili a Jakub by vyhral, ale to je ešte ďaleko....a to by Kubko asi Ivanke nespravil.

lussy23
20. sep 2010

@atinka22 - Súhlasím. Okrem toho je to klinika. Nie cukráreň, kde musia nosiť šatky na hlave.

traktor
20. sep 2010

jaaaaaaj..este len zaciatok a uz rychlovecka...

zuzul1310
20. sep 2010

@traktor ani nehovor...otras 😖

zuzul1310
20. sep 2010

asi som totálne out ale nemala som ani šajnu kto bol ten Mojzes, či ako sa volá...

lydia22
20. sep 2010

Tony Moyzes porotca showdance,kedysi tanecnik,trocha spevak.

traktor
20. sep 2010

@zuzul1310 neboj sa tym, ze ho nepoznas si o nic neprisla 😀 😝 😉

zuzul1310
20. sep 2010

Ivana je vadná... Kubo za ňou ide s obrovskou kyticou ruží, schytá dve facky, potom mu povie že už ho dlho nemiluje a potom narieka, že sa Kubo chce rozviesť. 😠

zuzul1310
20. sep 2010

Čaute "kočeny" , takže dnes naozaj krátke zhrnutie 😉
Moyzes prišiel kúpiť byt od Angie....do konca dielu sa neozval, či ho kúpi...
Paťov kamoš...vygumovaný magor....sa rozhodol predávať repliky známych obrazov, ktoré bude sám maľovať. Zuzka s tým nesúhlasí a "jemne" ho vyhodila. Dudka ten nápad nadchol a chce obrazy vidieť. Paťo sa po rozhovore s fotríkom tváril, že ho to tiež začalo zaujímať a aj by do toho išiel, len sa to nesmie dozvedieť "Zuza" (už nie je Zuzka), lebo Zuzin foter je poliš....Paťo je somár a už a ani nečudujem že Zuzka pôjde na zákrok...
Maslák dohadzuje Milanovi kšefty, ten ale všetky odmieta... mal vypĺňať prijímové bločky ku kradnutému tovaru a za odmenu mohol dostať kradnutú elektroniku.... fakt "super kšeft", ako sa vyjadril, on potrebuje štátu vrátiť prachy a nie LCDčka... 😀
Janka mala problémy s Moyzesom, že je to šéf slovenskej mafie, lebo je černoch a ona nedovolí aby tam býval....klasika
Agáta s Norom mali zasa chuť.... zasa išli na to....zasa mu mala predviesť tanček....bla bla bla...asi mali nesprávnu stranu scenára...nejakú spred pár mesiacov...oni dvaja sa veľa textu učiť nemusia.... inteligentnejší šimpanz by to zvládol rovnako dobre.... 😖
Klárika dala výpoveď...povedala Fábrymu do očí že nielen vrchná jej nesedí, ale že aj on jej je nesympatický a nemá ho rada a kvôli nim dvom ona (Klárika) nedostane rakovinu vyvolanú stresom.... Šokovala ma Fábryho reakcia "Ja taký v skutočnosti nie som, ak by ste mali záujem spoznať ma, tak budem poctený" Fábry asi potrebuje ďalší zárez Pri odchode domov ponúkol Klárike odvoz.
Sylvinka povedala Klárike, že ak odíde tak aj ona d výpoveď....tak som zvedavá.
Boris chcel aby Natália robila Lucke au-pair, Lucia s tým nesúhlasí, chce aby sa malej venovali oni dvaja.
Ivana chcela od Alice aby platila do stravy, tá bola úplne šokovaná. Prišiel Jakub spravil cirkus a povedal, že má čakať list zo súdu, lebo podáva žiadosť o rozvod. Ivana sa tvárila, že sa psychicky zrúti...
Alica stále očakáva milióny za predaj minerálnej vody s jej podobizňou... som zvedavá či dostane aspoň 100 eur
Egon sa dovalil za Ivanou a navrhol jej, aby vynechali Jakuba s niektorých odvetví biznisu a spravili si vlastnú živnosť (Egonovi sa nechce deliť peniažky na tri časti)
Malo byť krátke...akosi to nevyšlo 😅

suzik77
20. sep 2010

@zuzul1310 super, lepsie to byt nemohlo. to si robis poznamky pocas serialu?? 😉 😀

zuzul1310
20. sep 2010

nie....keď začnem písať, tak sa to nejako samé píše a myšlienky prichádzajú samé od seba postupne...ak to mám zreferovať priateľovi, ak to náhodou odspal, tak to už ide horšie....

mihouk
20. sep 2010

Jaj baby, aka super cast! Moj oblubenec Fabry, zase si ide po tom co chce. Jeho postava je uplne super napisana a sadne mu perfektne, som zvedava ako to dopadne, lebo na druhej strane toto vycital Michalovi a teraz zacina spavat so sestrickami (aj ked po sexse s nim odchadzaju).
Agata, skoda hovorit, uz ked sa na tych dvoch pozries, tak vies ze skoncia v posteli, jedine "vzruso" bolo ked ich ten Mojses prerusil. Inak pacil sa mi Noro, rozopol opasok a ide sa na vec 😉
Uz sa tesim na zajtra.

atinka22
21. sep 2010

Ja by som tú Švehlovú zabila! 😠 Kubo nech ďakujem nebesiam, že ho poslala do .... Len dújam, že ten rozvod dotiahne do konca.

suzik77
21. sep 2010

mne sa zda, ze je nejak pomenej Imra v poslednom case. A o Angelike ani nehovorim 😖 Skoda, bola sranda, ako ho nahanala vzdy v bare a vzdy ho pri niecom pristihla 🙂

beru30
21. sep 2010

@zuzul1310 perfektné zhrnutie ako vždy 🙂
Z tej Švehlovej som nechápala.....10 rokov sa nedá len tak odstrihnúť.....no aby sa nepotentovala, ešte mohla odpadnúť alebo sa psychicky zrútiť a to by som potom neprežila ja 😒
Trojica Pato-Zuza-Kamoš, tak aj ti mi začínajú liezť na nervy ale sladké raňajky pre Zuzku boli dobré 🙂 "a trošku som vykydol tak to uprac" hovorí mame.....taká by jedla letela 😠
Ale NAJSAMLEPŠÍ bol ako vždy môj Imriško.....že aj my sme mali s Angeličkou krízu a našli sme si aupair-ku..... 😀 😀 a samozrejme záver....že aj po vás šéfka by som túžil keby som si vypil..... 😀 😀 😀 Jááááááj dobrý si Imro dobrý

suzik77
21. sep 2010

@beru30 to som nepocula! ze aj po vas by som tuzil, keby som si vypil! 😀 😀 😀 😀 tak to je super hlaska...

monkula
21. sep 2010

@suzik77 on konkrétne povedal, keď si vypijem, aj vás by som šmykol 😀

suzik77
21. sep 2010

@monkula 😀 😀 😀 😀 😀 jajajaaaaaaaaj, to som fakt nepocula! som pri panelaku slapala na bicykli, tak to trochu robi hluk a nie vsetko pocujem z toho. super. imro je taky priamociary, mam rada takych ludi 😀

monkula
21. sep 2010

@suzik77 to bolo ak ov upútavkách na dnešnú časť, takže dnes nešlap 😀

suzik77
21. sep 2010

@monkula hahaha, tak fajn, budem mat usi nastrazene a napnute 😀

beru30
21. sep 2010

@suzik77
@monkula sorááááááč....voľný preklad 😀

honey023
21. sep 2010

No tak som zvedavá na novú časť 🙂

honey023
21. sep 2010
aknaj
21. sep 2010

ahojte,
do prázdneho bytu sa nasťahuje Ďusi, kamarát Dudka a Soničky z fakulty, aj s manželkou. Bude ju hrať Zuzka Norisová. To sú informácie z Eurotelevízie. A vraj nebudú len takí "sem tam v obraze" ale stáli obyvatelia. To bude radosti pre Dudka 😀 😀 😀

monicka101210
21. sep 2010

preco este neni v archiiive!!!!!chcem ist spat

zuzul1310
21. sep 2010

V dnešnom Paneláku ma všetci naštvali...
Angie je vadná...Milan sa snaží spraviť romantický večer a ona sa zachová ako trafená hysterka... 😠 Sa nečudujem Milanovi že mal chuť ju podviesť, hoci objekt si mohol nájsť viac na úrovni. Natália "Vyspala by som sa s tebou, ale na vážny vzťah som ešte mladá" 😖 Si fandí nádhera jedna Ale Milan mal úplnú pravdu, že Angie sa správa ako keby čakala či bude mať zasa veľa peňazí a bude dobrá partia a až potom sa rozhodne či s ním ďalej má význam byť... "Už si dostala tri zásnubné prstene, ale môžme ísť zajtra kúpiť štvrtý ak chceš..." Je pravda že Marcelko by ju vedel lepšie zabezpečiť, už aspoň vidno podľa akého kritéria si partnerov vyberá.
Ivana nekompletná zakomplexovaná ťava, ublíži Jakubovi a nie raz, potom sa tvári ako Panenka Mária a ešte ublíži aj Alici, tým že ju vyhodí z bytu, hoci ju tam sama nasáčkovala a prosila ju aby jej robila spoločnosť. V rámci ospravedlnenia sa zmôže na "Veď sem môžeš prísť kedy chceš, aj tak budem potrebovať postrážiť Terezku." 😠
Som zvedavá nad čím špekuluje Egon, nakoniec nikto okrem neho z obchodov prachy mať nebude a bude sa im rehotať. Tak im treba keď sú blbí a chamtiví.
Nádejná stará mama Sonička sa do svojej úlohy príliš vžila a robí tým viac zlého ako dobrého...už vyzeralo že si Zuzka bábo nechá a pre pokoj v rodine si to dá asi radšej zobrať. ☹ Podľa mňa najhoršie možné rozhodnutie. ☹
som zvedavá čo chce Alica zistiť o Fábrym, po tom ako sa k nej Ivana zachovala by som sa s ňou ani nebavila, nie to jej ešte pomáhala.
Kam asi zaveje vietor bývalú vrchnú..., to je otázka na dnešný deň??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 keďže nám odchádza...ktovie kam...
Klárika bola dobrá...Fábryho poslala super do kelu...potom to ale pokašlala s údržbárom....
Jakub mal asi okno, Oxana mu dá podmienku, že spolu môžu spávať ak spolu budú oficiálne chodiť a on povie Egonovi, že oňho nemá záujem....priveľa alkoholu škodí...
S tou kamerou sme mali nakoniec pravdu...som zvedavá ako to dopadne... 😕
Boris ma tiež naštval...je to magor a Lucia mala úplnú pravdu....už len kedy sa rozídu...chúďa Lucka, ešte že bola natoľko rozumná a zavolala si taxík...
Konečne svitá na nové časy .... Agáta a Noro budú mať dieťa...hoci nie vlastné, ale možno s nimi bude bývať Norova dcérka...končí mu podmienka...
Pekné sny "kočeny" a zajtra pokračujeme.

egyptanka
21. sep 2010

vcera som nevidela, ale preco si Lucka musela zavolat taxik?

salonka77
21. sep 2010

@egyptanka lebo ju zabudol Boris vyzdvihnut zo skoly, cakala pred skolou asi hodinu aj pol, mal straaasne vela prace. Tak si mala Lucka zavolala taxik. Potom sa Boris s Luciou pohadali, ze na nu zabudli. Len zaujimave bolo, ze Lucka si nechala mobil doma, ze vraj v skole nesmu mat mobily. Tak odkade si zavolala taxik? No sranda... 🙂
Imro s Alicou su cim dalej lepsi a lepsi... 😀 😀 😀

beru30
22. sep 2010

@zuzul1310 nie si sama 😒 vsetci boli akisi cudni......Hlavne Angie, tak to je prototyp totalnej kravy...Milan sa vraj podla nej sprava zvlastne, a ona co?????? Mal ju vtedy rano prefackat, akoze snubenica a povie mu ze...mam ta rada.....a hlavne ma jasno v tom co k Milanovi citi, tak tym som si nie az tak ista. Prisiel Marcel a hned zmakla....das si kavicku????
Agatka je dalsia a mohla by si s Angie podat ruku, chce podnikat, byt sama sebe panom ale v com??????? Tak to je otazka!!!!
Ja by som tiez potrebovala kod gazdinky a hlavne zapnuty, ako Alica 😀 😀 a to ze ju vyhodila Ivana, nic ine sa od Svehlovky nedalo ani cakat, vyplakat sa na ramene a postrazit dieta to hej 😠 😠
Ty kokos a ako vystartovala Natala na Angie, boooooze co sa tam deje 😝 😝