Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

suzik77
29. sep 2010

@jankamamka patova mama umrela na akusi chorobu, ked bol este malinky. vtedy sa vsak uz sona s dusanom poznali, no a potom sa vzali a ona si ho akoby "adoptovala". pato o tom uz vie, ale napriek tomu jej hovori mama

mishuu
29. sep 2010

čavte baby, pripájam sa aj ja som "panláková" 🙂

včerajšia časť mi ušla, sa mi to nejakým "zázrakom" nenahralo, rýchlo si to idem mrknúť na webe, lebo zrejme bola dobrá časť...

Oxanka je zlatá a osobne mi lezie na nervy najviac Angie a Agáta s tým jej frajerom... 😖

sasuliatko2011
29. sep 2010

no ale spät do reality 😀 😀 😀 podla mna je Oxanka jedno milučké žiena, to ako ju obliekaju scenaristi je jedna vec, to ako keby som Bajzu žiadala pred domom o gynekologické vyšetrenie, to je tiež tak trochu mimo realu, nie?? 😝 😝 A Kubo si takuto ženu zaslúži 😀

traktor
29. sep 2010

..ale sak sa bavime o serialovych postavach nie o realite 😉 ..kazdy je v súkromí urcite iny , ako v panelaku...aj ked u ivanky si nie som az tak ista 😀 😀 😀

suzik77
29. sep 2010

ved prave, ja tiez hovorim o postave a nie o herecke.. i ked aj v reali sa najde par takych radodajok 😀 😀
najprv kubovi da s radostou a potom robi drahoty, to co to??? asi chce peniazky iba, ked ho chce zbalit do chomuta 😀

mamartinka
29. sep 2010

Nove postavy,obyvatelia v panelaku http://panelak.blogspot.com/2010/09/zoznamte-sa...

suzik77
29. sep 2010

@mamartinka ten chlap vyzera tak, ze sa da dokopy s ivanou 😀

weronyca
29. sep 2010

ahojte, aj ja sak vam ,,panelakovym" pripajam..ja som taky manik,ze si to pozriem vecer a este aj rano pri ranajkach-vzdy mi totiz nieco ujde(odbehnem k malemu atd) 😉

mamartinka
29. sep 2010

@suzik77 myslis.Uvidime 😉

suzik77
29. sep 2010

@mamartinka keby si videla moje modriny na nohach 😝 😝 mne tiez staci sa len tuknut, ani neviem, ze som sa niekde tukla a mam modrinu ako svet! to je volajaka chybicka - ze praskaju zilky. mne sa to robi na nohach. no pohlad taky, ze by si si myslela, ze ma doma mlatia ako zito 😀 😀

suzik77
29. sep 2010

@mamartinka co ja viem? vyzera taky samec 😀 😀 aspon na pohlad by som to tak tipovala, ale mozno sa absolutne mylim 😵

atinka22
29. sep 2010

Čo sa týka Oxany - mne sa celkom páči, jedna z prijateľných postáv. Čo mi vadí je to, že aj keď sa vyspala s Kubom, stále si vykajú a to jej - pán Jakub 😝 akoby nestačilo Jakub. Vadí mi to jej "ch", vôbec nemá ruský (ukrajinský) prízvuk, normálne rozpráva spisovnou slovenčinou a zrazu nevie povedať "h". Trochu od veci. 😒

majina.b
29. sep 2010

@atinka22
ukrajinci a rusi nepoznaju H

atinka22
29. sep 2010

Ja viem, že ho nepoznajú. Práve to mi vadí, že ako super rozpráva po slovensky a nevie H, to mi nesedí. Keď už z nej nasilu chceli mať rusku (ukrajnku), tak mala mať aj regulérny prízvuk.

yennn
29. sep 2010

@mamartinka no tak dufam ze zuzka norisova nebude v panelaku hrat nejaku klasicku hlupucku naivku, tuto jej podobu nemam moc rada... to si ma nepotesila 😎

lucia78lucia
29. sep 2010

Teším sa na nový párik, vyzerajú dobre 😉

majina.b
29. sep 2010

Zuza Norisova hraje iba tupane.

lucadra
29. sep 2010

Ahojte baby. Milujem panelak najviac na svete, aj profesionalov, aj odsudene. Chcem sa opýtat, vie mi niekto povedať, aaká bola úplne prvá časť paneláku? co myslíte, kolko natočia ešte serii? odsudene mi rušia, tie sa mi velmi páčia, no a ani panelak, ani mafstory, ani profesionali tu asi nebudú s nami večne. si ani nechcem predstaviť. Namotám sa na tisí časti paneláku a potom skončia. Strašná predstava. mne tam prekáža agáta s tým jej sexošom, no a tá natália. to je teda iná beštia. podla mna bola asi aj ona lesba. bude na klinike aj nadalej robit bajza, alebo nie? už o chvílu nam to ide. teším sa. malá mi už spí, dúfam, že sa nezobudí. čítam každún stranu diskusie od začiatku, lebo tam sa dozviem aspon co sa dialo v iných častiach a seriach. no a norisova je dobra herečka

lussy23
29. sep 2010

Ahojte. Včera som nepozerala, ale Zuzka opäť napísali výstižnú reprodukciu. Ivana ma štve. Robí sa že zjedla všetku múdrosť sveta, pričom ONa začala Kuba podvadzať a správať sa k nemu ako k bábke.
Inak mám obsah na dva týždne. nestíham však, tka napíšem to čo so msi zapamätala. Takže Paťo povie Dušanovi pravdu, Dominika sa dá asi dohromady s Maslákom a Angie sa dožvie, že Milan ju podvádza.

lussy23
29. sep 2010

A ešte s atam píše o nejakej Erike, že Lucia dá operke Erike druhú šancu.

januarova
29. sep 2010

no baby, co hopvorite na dnesnu cast? Ta Lucia je dobra trapka. Doteraz som ju mala rada, ale teda dnes ako sa zachovala k tej Denise 😠 Este bude riesit nacierno kameru 😠

lencici
29. sep 2010

Angie je taká krava že to až bolí...

eeevvvkkkaaa
29. sep 2010

Mne dnes išla na nervy Alica. Už je fakt trápna. Akoby okrem sexu neexistovalo iné na svete. Volá Ivanu na diskotéku, a to ako kde mala nechať Terezku, ani ju nespomenuli, akoby ani decko nemala. Aj Lucia ma sklamala, že porozmýšla nad prepustením Denisy...

murinka
29. sep 2010

mne sa pacila pani janka ako pri slove ,,the,, oplula jeanette 😀 😀 😀

suzik77
29. sep 2010

trapny bol fabry, ako prisiel s meninovym darcekom. zase "fukar" na alkohol 😖 😎

eeevvvkkkaaa
29. sep 2010

A to ako chytala Alica Ivanu za cicky, no fuj, chová sa jak pubertiačka. Ja osobne mám Angie rada, chcela by som aby bola z Maslákom,

traktor
29. sep 2010

@eeevvvkkkaaa ale asi nebude..teda myslim si podla tych pohladov, co hadzal na dominiku...zrodila sa laska 🙂

eeevvvkkkaaa
29. sep 2010

@traktor hej, viem, bude z Dominikou.