Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

labelo
14. okt 2011

Ja by som tím Angie,jej mama+Kordiak uplne zbytočné postavy dej o ničom a ten Dudko sa mi páčil,ale už to s tými vtipnými rečami trocha preháňa,ale toho nechcem vyhodiť 😀 a ešte mi lezie na nervy primár Malý 😖

majina.b
14. okt 2011

@lussy23
1. Angie
2, Dominika
3.Patrik

tinika
14. okt 2011

@labelo mne maria bo jak jej pomohol michal a teraz len na neho kydala bo chcela aby jej maly bol primar a aj on je taky bleee
1. primar
2. maria
3. ak osa vola sestra dudkovej zeny?
a neviem

monline
14. okt 2011

@tinika v paneláku všetci zázračne zarábajú, nadpriemerne 😉 ..vezmi si ako dal Karol peniaze Angie za to, že predávala na vinobraní..tak to musela byť veľmi slušná suma, pretože Angie tým hneď vrátila Kordiakovi dlh, čo jej požičal na operáciu pre otca..koľko mohlo byť v tej obálke? nemohlo to byť málo, lebo inak by snáď toľko mohli mať rodičia Angie našetrené, nie? a uznajte- ona to zarobí za jedno vinobranie, za jeden víkend 😨 😨
Kordiakovi sa tiež začalo veľmi rýchlo dariť, pred pár mesiacmi kopal kablovku a zrazu drahé auto, luxusné zariadenie a kopec peňazí...Kubove pastilky aj božský dúšok sú milionársky kšeft, no sranda 🙂 ale tam to najmä Egon ťahá a ten je ukážkový žid 🙂 no a plat lekára je tu diametrálne odlišný od tých našich štrajkujúcich lekárov, Michal spomenul plat 5 tisíc, no ale fajn, súkromná klinika..až na to, že Dominika spomenula tuším 800 eur že zarába, predpokladala by som, že až také veľké rozdiely medzi lekármi nie sú....no a to, ako predtým dudko platil synovi barák na kolibe, pritom on žije v paneláčiku, je tiež dobrá blbosť, nereálna

tinika
14. okt 2011

@monline pravdu mas veru sak aj dudko ho. robi a ziju si

lussy23
15. okt 2011

@majina.b - presne som vedela, kto bude na prvom mieste 😀

adelaida33
15. okt 2011

no baby, ja by som určite vyšmarila gambaňu. ja z nej nemôžem, a to som naozaj trpezlivý typ pri takých ľuďoch, čo im to nepáli. ale ja ked ju vidím, mám dosť, no ked ju počujem, je to ešte horšie. a pri jednej z tých posledných častí, čo sa akože ráno s milanom zobudili v posteli už uňho a ona ho začala cmučkať (bozkávať), som myslela, že sa pozvraciam z tých cmučkov, z toho zvuku lepkavého, blééééé 😝 😝 😝 , fúúúj . a to že je strašne sebecká, rozmaznaná sprostaňa, to už ani nespomínam. no a potom mi je veľmi nesympatická mária, tiež taká krava to je, síce nemá gambu odutú, ale tiež má čosi také v sanke, že mi to lezie na nervy, ked rozpráva. no a do tretice paťo, je otrasný, mohli vybrať niekoho, kto nie je taký nemogavý... možno by som im potom skôr uverila, že mu dievky samy skáču takto do postele. lebo veru, ja by som oňho nezakopla, ani keby sám bol muž na svete. že "muž" hahaha 😀 😀 😀

anelehka
15. okt 2011

ahoj,inak k tym zarobkom....Dudko dal Soni 5 e a ona ze potrebuje na nakup,akoze nemaju???Ved si kupil drahe auto,trapnu cedulu s detmi si dal spravit za 200 e a ona pyta do obchodu,akoby ani nemali za co v ten den jest,ked jej neda tringel z baru 😠 a ja byt na meste Angie mamky,tak ju tak pereplieskam,kravu,moze byt rada,ze ma taku obetavu mamu...

claudica
15. okt 2011

@lussy23 Vyhodiť? Jednoznačne: Angie, potom ešte Angie a aj Angie 😀 😀 😀

adelaida33
15. okt 2011

jóóój, a ešte som zabudla napísať, že úprimne, ale že totálne úprimne mi bolo na grc vždy aj z tej angieninej sestry či dvojičky čo hrala sama naša gambaňa, presne tak ako @claudica , ani ja som na ňu nemohla kukať, čo večne ako taká krava po návrate z pastviny v stajni prežúvala. ale inak, inak mám panelák veľmi rada 😀 .

andrea.m
15. okt 2011

@lussy23 angie a ivetu

claudica
15. okt 2011

@adelaida33 😀 😀 Dobre si to napísala 😀 😀 Aj ja mám panelák rada, frflem, ale už zase čakám, kedy pôjde ďalšia časť 😀

adelaida33
16. okt 2011

dievčatá, asi ste si aj vy všimli už dávnejšie, že jurij aj vašo (ten sused - norov, agátin a mirkin z rodinného domu) sú v reklame na kozla 11tku 😉 😉 😉

majina.b
16. okt 2011

@adelaida33 všimli
aj kordiakovi parťaci od káblovky robia reklamu na coop jednota

tinika
16. okt 2011

@anelehka a navyse ona sama zaraba nie?
a mne este lezie na nervy aj angina mama, furt sa jej stara do milana a dohadzuje karola, sak je dospela, sama sa musi rozhodnut

ma77
16. okt 2011

@adelaida33 Vaša som si všimla už davno 😲 😲 ale Jurija ešte nie musim kuk poriadne 😀 a mne sa zase zda ale nie som si ista že ten čo hraje toho masera čo chodi masirovat Ivanku 😀 😀 😀 že hral niekedy Agatinho brata či? alebo sa len podobaju 😲 😲 😲

eva7780
16. okt 2011

@ma77 aj mne je nejaky povedomý,ale Agatin brat ma veru nenapadol,teraz ked tak rozmyslam,tak podoba je tam,tak ktovie

adelaida33
16. okt 2011

@ma77 cí 😲 , ja si nepamätám ani to, že agáta v paneláku mala brata, ja som sklerotik 😔 😔 😔

eva7780
16. okt 2011

http://www.adusa.estranky.sk/clanky/herci/peter... ,tento je Agatin brat,maser je pevnejsej postavy 😀

trdielko149
16. okt 2011

@lussy23 ja sa tiez pripojim do anketky aj ked sem malinko pisem ale poctivo vycitujem niekedy nestiham kuk panelak 😉 na prvom mieste ako ste ju tu v teme nazvali 1. gambaňa Angie ... uz mi ide na nervy ako sa ku vsetkym sprava brrr 2.Paťooo !! 3. pomaly ale isto to uz prehana aj Michal Bajza špajza ... aj Klarika ma naštvala ze nevyuzila taku prilezitost ist do Ameriky ... ;)
a chcela by som nejake zmeny tam napriklad nech uz Domča a Maslak "su tehotni" aj Soni nech sa uz narodi babatko nech to tam deturence nejake trochu ozivia ... Bajzovi by som "dopriala" aby sa ten Aleš nasral a nech Ivane dotrepe domov aj dvojicky lebo ti chalani mi tam celkom chybaju ... chcela by som obcas aspon nejaku "dramu akciu" z porodnice ako zachranuju ale aj ukazu potom "koniec pripadu" ... a nech nerobi casnika Dudko ale niekto iny kto to tam mozno opat ozivi ... 🙂

adelaida33
16. okt 2011

@eva7780 ďakujem 😔 , spomenula som si 😀
@ma77 on to síce nie je, ale podobajú sa teda poriadne 😉

lussy23
16. okt 2011

Presne som vedela koho neznášate, je to Angie =DDDD

ma77
17. okt 2011

@adelaida33 Tak dobre sa mi zdalo že sa podobaju alebo je to on 😀 😀 😀

adelaida33
17. okt 2011

jéééééééééééj, to dnes je pondelok a ide paneláááááááááák.
hurá, dievčatá, po návšteve svokrovcov to dnes bude moja jediná útecha... 😒

tibinka22
17. okt 2011

Teším sa aj ja.... dnes sa mu budem venovať naplno, čiže žiadny notebook popritom 😅 😅 😝

adelaida33
17. okt 2011

@tibinka22 😀

moonlightka
17. okt 2011

koceny dnes pozeram s vami...tak prajem pekny umelecky zazitok 😀 😀 😀 😀

majina.b
17. okt 2011

booooože, zrušte Angie, to sa neda počuvať ani pozerať!!!!!!!!

adelaida33
17. okt 2011

@majina.b to nie je možné, ona je zasa zdutááá 🙄 🙄 🙄

majina.b
17. okt 2011

to angie vratila byt??? to jej mama cez deň nemôže byť tam???