Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

majina.b
14. mar 2012

tlačova sprava:
TV Joj chystá nový sitcom o východniaroch
Zatiaľ vznikol pilotný diel s pracovným názvom Ci pana. O ďalšej výrobe sa rozhodne v najbližšom čase.
Televízia Joj chystá nový pôvodný sitcom o východniaroch s pracovným názvom Ci pana. V ateliéroch denného seriálu Panelák zatiaľ nakrútila pilotný diel. Projekt spoločne vymysleli scenárista Andy Kraus a režisér Tomáš Jančo.
Tvorcovia do Ci pana preniesli herecké páry z Paneláka v úplne iných polohách a do nového príbehu. Hlavné úlohy stvárňujú Zuzana Tlučková, Pavol Topoľský, Dagmar Duditšová, Štefan Skrúcaný spoločne so Zuzanou Kocúrikovou a Zuzanou Šebovou.

labelo
14. mar 2012

som zvedavá ako to spravia s Bajzom a Miškou kam pojdu byvat a či tam ešte bude Miška potom hrať,je to velmi pekne šikovne dievčatko 🙂

lussy23
14. mar 2012

Tak včera som opäť s otovrenými ústami čumela na Mišku. Veľmi šikovné dievčatko, úplne som jej to uverila.

labelo
14. mar 2012

Dominika sa zamiluje do niekoho ineho a povie to aj maslakovi a ožraty sprosty Bajza povie Jakubovi,že má milenku a čaká s nou dieťa 🙂 a Jurij sa ozeni a privedie si manzelku a že budeme kukať kto to bude 🙂 som zvedavá

eva7780
14. mar 2012

@labelo žeby Imriskova svokra?po nej dost pokukaval u Maslaka

mamartinka
14. mar 2012
mamartinka
14. mar 2012

@labelo pojdu byvat k Jakubovi.
@eva7780 aj mna napadla Viktoria ze sa vyda za Juriho.No uvidime.

labelo
14. mar 2012

mamartinka
ja viem,že idu byvat k Jakubovi,myslela som ako to urobia dalej, snad tam nebudu s Jakubom byvat až do smrti 😀

kacickah
14. mar 2012

ako to tu tak čítam tak to bude zaujmave.inak ten bajzík je bez chrbtovej kosti.miesto toho aby si našiel byt tak sa nasačkuje k Jakubovi . 😎 sa čudujem tomu Kubovi ale pochybujem že v reálnom živote by sa toto stat nemohlo

lubenka131
15. mar 2012

Včera ma ten liška maximálne vytáčal on je tak preafektovany až to boli,jak krúti s tú hubu no strach!bajza povie že má milenku?Šak ho betka kopla do riti to čo ho prichýli k sebe ked ho ivana odkopla?tomu neverím že by betke tak šiblo 😀

ciusinka
15. mar 2012

Tak ja som vcera uplne nechapavo pozerala, ked Angie v pohodke Milanovi hovorila, ze Danica chce ist s nimi na Kanarske a tvarila sa uplne ako keby to bolo normalne..Ved ona sa vacsinou oduvala a riesila ovela mensie blbosti a toto je zrazu uplna normalka pre nu? Este sa cudovala, ze to Milanovi vadi..Nechapem 😖

Inac mne v tom seriali uz asi vadia vsetci a niektorych by som normalne vyfackala, pani Janka - to kvoli 150 euram za opravu brany musela predat masazne kreslo, co dala Emilovi na Vianoce, to akoze nemala 150 eur?? Ako chapem, ze su dochodci, ale ved ich predsa podporuje jej syn z Australie..Uplna hanba..Nataly - teraz ju musia trepat vsade? Najprv povie Maslakovi, ze ho miluje, je sklamana, ze on ju nie a teraz sa trepe robit na kliniku, kde pracuje jeho zena? No neviem, ci je masochistka alebo co..Patova Zuzka - tu by som tak prefackala, ze by videla, tak ona este Patovi bude kecat, ze ju ma pochopit?? Akoze uz to, ze mu tajila toho byvaleho bolo silne kafe, ale zatajit mu dieta a este ze on ju ma chapat?? Sona ju vcera dobre vyhodila, to sa mi pacilo..No a Bajza, tak to je absolutna tragedia, zaraba urcite riadne prachy, aby isiel do podnajmu a on sa dotrepe k Jakubovi? A este mu vola, ze ma ist pre Misku do skoly? Tak to je vrchol..Najprv Betke hovori, ze Ivanu nemiluje a je s nou len kvoli Miske, potom Betke hovori, ze Ivanu miluje, poziada ju o ruku, ale dieta ani dom nechce, Jakubovi povie, ze nevie ci ju miluje, ale vlastne hej..Keby bol co k comu, tak ide, zaplati zalohu alebo kupi nejaky dom a s tym nabehne za Ivanou a na kolenach ju prosi! Strasna katastrofa..No a Angie, tak to je kapitola sama o sebe, to ja len nechapem, co ten Milan na takej sliepke vidi, ona si zasluzila maximalne toho Karola..Ja uz normalne ked kukam ten Panelak, tak sa mi dviha adrenalin 😠

sari24
15. mar 2012

Čo sa týka opravy brány, no podľa mňa by sa mali zložiť všetci nájomnici a podnájomnici bytov, nie? Veď to nie len brána Blichárovcov, ale celého paneláka. Aspoň u nás to tak funguje, že ak treba niečo opraviť, tak sa peniaze zbierajú. Na tej bráne nerozbil nikto z paneláka sklo, takže mali by to urobiť tak, ako to je naozaj v realite, ale to je asi nemožné, lebo potom by to vyriešili z fleku, Janka s Emilom by nemali čo hrať, tak to musia nejak pritiahnuť za vlasy 😝

Paťova Zuzka je jedna trúba, lezie do vzťahu a potom po častiach Paťovi dávkuje tajomstvá jak na podnose. Ak bola v takom probléme, tak radšej nemala si s Paťom nič začať, lebo ho chudaka len trápi. Hold vnímanie žien je o čosi inšie než vnímanie mužov, viď Dudko, ten bráni Zuzku zubami nechtami 😀

A Michal, to je aj škoda slov si myslím 😀 Úplny zúfalec to je. Ľutujem v tomto prípade len Mišku, že ma takého otca a prišla o Ivanu a malu Terezku len na základe otcovej debility 😖

ciusinka
15. mar 2012

@sari24 No s tou branou to bolo tak, ze Jana ako dovernicka ma nejake peniaze na cely rok, z coho sa maju platit taketo vydavky - a ona ich niekde, ja vazne netusim kde, minula uz vo februari peniaze na cely rok - ked niekto vie, zaco ich minula, nech napise, lebo ja netusim 😒 jedine zeby to cele dala na zaplatenie nedoplatku na elektrike kvoli mrazaku Dusiho a Katky, co nasli v pivnici..No a kedze nechcela, aby jej na to prisli, ze uz nema peniaze, tak ich musela dat zo svojho..Ale kvoli 150 euram aby predavala kreslo v hodnote 1500 eur ci kolko 😒

Dudko uz sa nebude Zuzky zastavat, uz vcera Patovi povedal, ze sa jej ma zbavit..

A presne, najviac mi je luto Misky, chudatko male, mama jej zomrela, otca ma debila a ked uz aj Ivane zacala hovorit mama, tak sa toto stane, ale Ivane sa necudujem, ved s takym idiotom kto by zil..a to este nevie o Betkinom dietati pravdu..

jasminet
15. mar 2012

@ciusinka
@sari24 oni tusim museli zaplatit aj tu elektriku aj mrazak zniceny polakovcom, nie? tak asi tam sa podeli vsetky tie prachy...

mamartinka
15. mar 2012
nadhera
15. mar 2012

@kacickah stahovanie bajzika /precitala som najprv hajzlika/ mi tiez pripada nerealne, ale zasa poznam kocku, ktorej exmanzel a sucasny manzel chodia spolu na pivo 😀

nadhera
15. mar 2012

V sobotu pride k nam do OC /oslavuje 4rok/ Maslak,gambana aj s Milanom 😉

trdielko149
15. mar 2012

pani Janka preto musela predat to kreslo lebo minula peniaze z fondu ktorymi mala disponovat na cely rok vo februari na ten mrazak ale aj na tie kamery co s nimi šaškovala sice to nebolo povedane v Panelaku ale ja si to takto myslim ...
to co spravila Ivana sa mi paci ze konecne toho magora vyhodila z bytu a to este nevie ze ju podviedol a caka dieta s inou ... dufam ze sa to vsak dozvie ...dievcatko co hra Misku bolo vynikajuce skvelo to zahrala normalne som jej to uverila verim ze z malinkej bude velmi dobra herecka v buducnosti!!
Imro mi ide na nervy cim dalej tym viac z humoru co tam bol sa vacsinou vykluje trapnost nad trapnost ...
ten Jurij podla mna bude s viktoriou ved sa jej zaliečal ..
Pata a Zuzku netreba ani komentovat cakam kedy obe postavy vyhodia ... to ze ma dieta Zuzana vieme od zaciatku to s tou zapletkou s tym frajerom ma zarazilo lebo uplne nerealna situacia v zivote ..kopla by ju do riti Sonicka jej dobre povedala to sa mi veeelmi pacilo ako ju vyhodila

anelehka
15. mar 2012

ahoj,pani Janka tusim platila aj tu kameru,svetlo,atd....okolo,ale nikto jej nedal suhlas,neviem,ako si to mohla len tak dovolit financovat zo splocnych penazi...inak Spajza totalny zufalec,este bude toho priblbleho Kuba vyuzivat ako pestunku pre Misku 😝 ja by som tiez Zuzku poslala do kelu,ked uz decko,tak nech si znova nabali Miu,ta aspon caka baby od neho,tak o svoje sa nestara a bude sa o cudzie? 😖 A Danica jaka akcna,ze pojdeme s vami,tam tusim nikto nemusi riesit financie,ked sa len tak rozhodne moze ist kazdy na Kanare 😠 a mne je velmi nesympaticka ta exkluzivna milenka Nataly,taka trubka... 😔

kacickah
15. mar 2012

@nadhera aj hajzlík môže byt celkom by mu to pasovalo.to si musia bohovo rozumiet.ale zas nemusia sa bát že im dôjde téma... 😀

lubenka131
15. mar 2012

@anelehka presne toto napadlo vcera mna tak idu sa s panelak velice rovnat realite a nech mi ukazu kto si moze v dnesnej dobe ist 1000x za rok na dovolenku....oni maju furt dovod na dovolenku,....vianoce,silvester,narodeniny,sibacka,a len tak sak ide vikend podme na bahamy ci kanare ci do kerej riti idu 😀

@nadhera pofot ich a potom hod sem ci sa gambana gambila alebo tvarila normalne 😀 😀

ja kukavam teraz farmu a hotel ma to viac zaujma takze panelak doobeda len utrzkovo 😀

mamartinka
15. mar 2012

Pondelok 19.03(Navrat Domov) Maslákovi sa pomaly končí idyla s milenkou nataly, pretože už onedlho sa vráti jeho manželka Dominika z Číny. Jakub si hľadá zámienky, aby mohol navštevovať Ivanu. prepadne panike, pretože malá Miška sa niekam stratila... Úbohý Fedor sa zasekne vo výťahu s plným močovým mechúrom. Kto ho zachráni? Nataly prichádza na kliniku ako manažérka a Liška nájde nového primára. Zlatko je sklamaný, že Mirka má nápadníka. Paťo je z rozchodu so Zuzkou úplne na dne a lepšie na tom nie je ani jeho otec Dušan, ktorý si práve naplno uvedomil, že dieťa sestry jeho manželky je takmer isto jeho. Utorok 20.03(Kto bude Primarom) Doktor Fábry je späť! Prerušil stáž v Spojených štátoch a priletel domov, aby zistil, že klinika je bez primára a Betka je tehotná s Michalom, ktorý sa rozišiel s Ivanou. Liška láme Fábryho, aby hneď nastúpil do práce ako nový primár. Stratená Miška sa nájde a Egon s Jakubom vysvetľujú, prečo nedokázali ustrážiť sedemročné dievčatko. Egon radí, ako vychovávať deti. Maslák smúti, že po návrate Dominiky sa skončí jeho idyla s milenkou Nataly. Bartelt zdedil zrub, kam v mladosti chodili s Emilom naháňať ženské a chce ho zrenovovať do pôvodnej podoby. Ale pustí pani Janka manžela z domu trikrát do týždňa, aby pomáhal pri renovácii? Soňa sa nečakane stretne s Arturom a Dušan má prúser. Hrozí mu odhalenie, že je otcom Ivetinho dieťaťa.
Streda 21.03(Zdedený zrub) Pani Janka odmieta pustiť Emila, aby pomáhal Barteltovi renovovať zdedený zrub na oázu pokoja v lone prírody. Vie si predstaviť, čo sa za tým skrýva. Emil chystá tajný plán na útek z domu a sprisahá sa s Imrom. Milan s Angie chcú stráviť drahú veľkonočnú dovolenku na Kanárskych ostrovoch, Danica s Karolom chcú ísť na vidiek, aby Luky zažil pravú oblievačku a vyšibal si vajíčka. Dušan prerába projekt, chýbajú luxusné garáže. Paťo sa dožaduje sľúbeného bytu. Naďalej sa tajne stretáva so Zuzkou a tá mu vyzná lásku! Emil potrebuje od Imra zariadiť alibi, lebo Janka ho nechce pustiť na zrub s Barteltom. Ale Imro všetko totálne popletie a pani Janka kamufláž odhalí. Fedorovi sa „medzi kozami“ zapáčilo a chce hrať ďalej. Dušan sa pokúsi ošklbať Egona. Ako odmenu za projekt už nechce byt pre Patrika, ale 30.000 eur na ruku. Stvrtok 22.03(Čistý debil) Pani Janka odhalí Emilovu kamufláž a zistí, že bol tajne s Barteltom na zrube. Tvrdí, že v tom nie je žiadne bosoráctvo, len ženská intuícia a slabý Imrov herecký výkon, keď sa mu pokúšal robiť alibi pre útek z domu. Rozčúlený Emil vynadá zahanbenému Imrovi za nevydarené krytie, keď všetko poplietol... Paťo sa tajne stretáva so Zuzkou a tá mu vyzná lásku. Jančovci vyberajú krstných rodičov pre Sebastiána. Šokovaný kňaz René však rodinu Jančovcov vníma skôr ako Sodomu - Gomoru... Maslák zabezpečuje, aby o jeho milenke chalani Dominike nič nepovedali. Alica je zvedavá, či si ju Egon vezme. Danica prezradí Fábrymu, že Klárika má vzťah s Matúšom. Vrchná sestra odhalí, kto jej kupoval kvety. Angie chce ísť na čunder. Iveta sa musí vrátiť do Holandska. Cinege s vrchnou sa zmieria. Liška láme Matúša, aby robil primára. Inak hrozí, že novým primárom bude čistý debil – profesor Jakubička. Michal chce, aby sa Matúš obetoval a zobral funkciu, kým je ešte čas.

mamartinka
15. mar 2012

Pondelok 26.03(Milenky a Zeny) Dominika sa prizná manželovi, že sa na služobnej ceste zamilovala do niekoho iného. Podnapitý Michal prezradí Jakubovi, že mal milenku a že s ňou čaká dieťa. Alica chce pre Egona konvertovať na židovskú vieru. Michal s Matúšom podnikajú kroky, aby sa primárom nestal známy profesor - čistý debil. Zoberie Matúš funkciu, kým je ešte čas? Matúš primárom byť nechce a Michal nemôže. Po paneláku sa pohybujú kórejskí boží poslovia. Pani Janka si ich pomýli s podomovými predajcami. Utorok 27.03(Falosna Betka) Zvesť o tom, že Betka porodila cisárskym rezom, sa šíri ako blesk a mnohým spôsobí doslova nervový kolaps. Michal netuší, že ide o nedorozumenie - nejedná sa o tehotnú manažérku sanatória, ale inú Betku, kamarátku majiteľa kliniky Lišku. Aj Dušan sa nerovo rúti, ale z iného dôvodu, malého Sebastiána totiž začali trápiť zúbky. Masláka šokuje, prečo sa mu manželka priznala s neverou. Čo tým sleduje? Jurij sa vracia z Thajska a vyvalenému Maslákovi oznamuje, že sa oženil. Streda 28.03(Meniny)Sociálna pracovníčka, pani Sedláčková nečakane vpadne k Jančovcom a zhrozene sleduje, ako Imro opíja bezbranné bábätko tvrdým chľastom. Dušan jej vysvetľuje, že Sebastiánovi rastú zúbky a prestáva plakať, až keď mu aplikujú starý domáci recept so slivovicou, ktorá sa nanesie na jeho ubolené ďasná. Zdá sa, že Dušan s Patrikom zabudli na Sonine meniny. Soňa je poriadne naštvaná, no čoskoro sa ukáže, že všetko je inak. Šokuje ju darček od Zuzky.

erni
15. mar 2012

@lubenka131 to tak mozno na zaciatku malo byt ,ze serial z reality ale je uplne mimo,iba v tom sexe to odzrkadluje dobu, keby tam riesili problemy ako mame my ,tak by to nikto nepozeral 😀
ja sa nahodou vecer na neho tesim,ze deti spia a konecne reset v hlave po celom dni 😉
@nadhera Jéj ,Maslaka aj Milanka by som rada videla nazivo, mi ten Barta pripada ako dobry chlap 🙂

nadhera
15. mar 2012

@lubenka131 neznasam tie hromadne akcie 😒 cize ziadne foto nebude 😀 😀 😀

lubenka131
15. mar 2012

@erni úplne si mi to vytrhla z úst ja sa tiež teším že decká spia a že môžem vegetiť aj ked na neho nadavam 😀😀😀 ale teraz žerem aj farmu a hotel 😀

Inak na fb som čítala že kraus vysvetľoval prečo neni panelák v piatok a prečo sú v ňom reklamy čítali ste to?čo povedal?nejde mi to otvoriť ☹