Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

majina.b
25. feb 2010

*urav *urku...pekne to preložil

v tejto serii dosť propaguju fajčenie i marišku 😝 i ked je to modne, ale až tak

honey023
25. feb 2010

Ako to bolo s tou riťou 😀 sme sa na tom šúľali a samozrejme vtipy mi hneď vypadnú z hlavy 🙂

emjee
25. feb 2010

podla mna sem nejaky scenarista chodi smirovat 😀 😀 😀 nedavno sme tu ohovarali, ze deti rano nejedia, na obed nejedia, vecer nejedia, iba placu a kocikuju a sup ho dneska spolocne ranajky lukasko angie a milanko 😀 😀 😀

inak to s tym fajcenim janky sa mi zda trapne 😅

nepoznate sa niekto so scenaristami - ze by sme si v panelakovom bare dali stretavku z mk 😀 😀 😀 mohlo by to byt aj napr. v tom vip saloniku, z ktoreho bude detsky kutik 😀 😀 😀

mamartinka
25. feb 2010

emjee aky detsky kutik?Inak ta stretanka Svehlovci,Jancovci dobre.Soni div ze prsia nevbehli pred Jakubom. 😀 Ze smetiar a modelka 😀 A Emil a fajciar fajciarovi rit neurve bomba.Imro druha bomba.1*u mna.Hajaju. 😀 Neviete co ma Angie za typ kocika?Sa mi paci.A Janka nemoze odolat fajceniu ako aj Ivanka.Pustime si telenovelu.Hm Janka nemas cigaretu Emil 😀 😀

emjee
25. feb 2010

mamartinka - no ten co tam zriadia namiesto jakubovej sauny ked si precitaju tuto temu 😀 😀 😀

mamartinka
25. feb 2010

Ach tak.Som ale zvedava komu to predal Fodrasz a co Agata nato.Ved povedal ze on uz ten priestor predal.

emjee
25. feb 2010

len by ma zaujimalo ako moze predat nieco, co nie je jeho 😀

mamartinka
25. feb 2010

Sak to.A peniaze snad uz minul.Som zvedava co tam nakoniec bude.A Kubko kdesi sklamany ze sauna nebude.Ako hovoril Soni ze ho Ivanka asi podvadza.Keby aspon coskoro zistil s kym.Bol by prekvapkany 😀

dadulka19
25. feb 2010

mne len hrozne vadí,ako všetky bláznia za Bajzom 😖 ...a pacientka,čo tam svoje prádlo vyhodila 😝 😝 😝 ...trochu to spadá do "sitkomu"v tom sanatóriu.... 😀 😀 😀

mamartinka
25. feb 2010

dadulka19 s tym pradlom pacientky tiez dobre 😀

mirela
26. feb 2010

konecne Milan poslal Martinku do teplych krajin 😀 , to fajcenie Janky je prehnane, tiez si myslim, ze je prichytene za vlasy ta fobia sestricky na gynde, ved naco ide pracovat na gyndu, ked je z toho pototo ... Jancovci boduju, zacina sa mi pacit Julka a aj ta pojasena Alica, no a fakt je od veci, ze vsetky su z Michala hotove 😖

pia22
26. feb 2010

Kocky nas fakt asi niekto z produkcie cita😀 Predvcerom som pisala, ze ako moze Milan denne strazit Davidka, ked len sedi pri PC a nahana prasule a vcera sa to uz riesilo😉

mmart
26. feb 2010

Lukáška 😀

pia22
26. feb 2010

Juj uz som tam z tych deti popletena, mmart dakujem😉

mmart
26. feb 2010

v pohode 🙂 Davidka ma Imro. Toho inak tiez moc neukazuju...

bzuco
26. feb 2010

pia...no komentovala si to predvčerom ale....oni tie diely točia podstatne skôr 😉

pia22
26. feb 2010

No tak tam este narychlo urobia nejake dokrutky, ked tu na nieco prideme😀 😉

tromboska
26. feb 2010

Caute baby,
ja nemozem z tej Niky.
Sa mi zda, ze v dnesnej dobe asi len tazko nejaky obchodny zastupca tolko zaraba ako ona a este s tymi vitaminovimi doplnkami 🙂
A uz ma aj vlastnu firmu...
Nejako rychlo zarobila a este tak vela...
Alebo asi niekde robim chybu ja? 😀 😀 😀

tromboska
26. feb 2010

A najviac mi tam ide na nervy Fodrasz, jak furt prosi Agatu o volny byt na sex...
Zda sa mi to prehnane, aby sa otec pytal dcery na taku vec...
hmmm

monky1
26. feb 2010

viete co sa zda trapne mne? ze preco im vecne davaju pit kavu z prazdnych salok - minule vrchna sestra s exprimarom - dobre ze im nekukli kamerou az na dno salky.....keby im aspon trochu naliali, nech je ta salka vnutri spinava, nech vidno, ze tam fakt nieco mali

lebo zatial len traposia, ze si usrkavaju a vlastne z nicoho 😒

monky1
26. feb 2010

jediny, kto tam slope realne je Kordiak a pan Emil ten svoj rumik 😀

pia22
26. feb 2010

Ale slope sa tam fakt jedna radost😀

dadulka19
26. feb 2010

to popíjanie kávy nekávy mi tiež vadí.Aj Bajzová tak vždy pila,že bolo vidieť,že tam vlastne nič nemá.Rozhadzovala rukou,že keby v šálke niečo mala,dávno je to vyliate 😀

lussy23
26. feb 2010

No Emilko bol dobrý. I Imro s tou angličtinou

duska1122
26. feb 2010

a mna by zaujimalo ze kedy sa nika uci ved medicina je jedno s najtazsich studii vobec , nema stáže?

pia22
26. feb 2010

Nika je hyperadioaktivna, ta zvlada v pohode vsetko😉

mamartinka
26. feb 2010

Uz som vcera dadulka19 pisala ze na 100% je tehu Sona(Zuzana Haasova).Vcera to bolo na panelak blogu ze to malo yt v ritmuse zivota ci kde pisane. 😉

zuziiicek17
26. feb 2010

Ahojte 🙂 Mozem sa k vam pridat ?
Som tiez jedna z tych co caka na novu cast 🙂
Mno ,tak to somm zvedava ake to dnes bude...podla mna sa v poslednej dobe Imrovi strasne daria hlasky 😀