Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mikalove
25. feb 2009

aj ja si myslím,že maslák a tiež ma napadol kordiakov otec....chudák imro,kym sa z toho manželstva vymotá
angie je doma dva dni so synom a už chce do roboty,strašné matky su v tom paneláku 😖

ukmima
25. feb 2009

otec to nebude, vsak povedala, ze jeden z jeho kamaratov...je otcom malej
Mne sa len rata Zuzana, ked dojde do baru s vysielackou 😀
A Lucia sa rozhoduje, ci prepusti Zuzanu alebo Imra...ale podla toho, co pisu v televizii, odide Zuzana...ale co do pekla bude robit Agata u Karola,ved moze spat u brata...zamotava sa to..

honey023
25. feb 2009

Mikalove: ja na druhej strane chápem Angie, že sa chce vrátiť, síce teraz dostala prachy za CD, ale polovicu hneď musí vrátiť a to čo jej zostane si nechá na splácanie úveru a už z ničoho iného nemajú žiť. Karol toho veľa nezarobí, Betka z ich podnájmu odchádza, takže jej návrat do práce úplne chápem a vlastne ona bude robiť akokeby doma 🙂

Maslák otcom, to by bolo dobré 🙂 a mohli by teraz ďalej rozvinúť ten vzťah Betky a Masláka. Mladý Fodrász je aký zdvôrilý k Bajzovej 🙂 a najlepší bol Emil, keď sa Janka s Marienkou rozprávali o alkohole a on vojde s úsmevom na perách: "že už to prerazil". 😀

A tá sponka, resp. sponisko 😀 , bola super.

claudinka
25. feb 2009

juuuj dokukam VKV na stream.cz a idem na vcerajsi paneliacik 🙂 som ho prespala.. 😝 😀

claudinka
25. feb 2009

myslite, ze Vivien je maslakova?

lucka05
25. feb 2009

claudinka: asi to bude tak že maslak bude otcom vivien 😉

vevusiatko
25. feb 2009

claudinka ty si vsade ale aj ja mylim, ze maslak je otec 😉

deborah1
25. feb 2009

Má niekto z vás rád Agátu?To je príšerná herečka,ten umelý priblblý úsmev a to ako neprirodzene rozpráva..Teda nechcem nič proti nej,ale na jej mieste by som sa hanbila tam hrať 😖 🙄

adulka55
25. feb 2009

Pridávam sa k názoru Deborah1 úplne s tebou súhlasím, tá maďarčina jej tak nechutne tiahne z úst... ja nič proti nikomu, ale v tej telke to je otras.. Podla mňa nieje dobrá herečka 😖

vevusiatko
25. feb 2009

deborah celkom sa dala v kutyilovi a aj v susedoch ale teraz je to nieco strasne... 😒

lili456
25. feb 2009

AJ JA SI MYSLIM,ZE MASLAK BUDE OTCOM VIVIEN.
A AGATA TA MI IDE PEKNE NA NERVY-MADARKA-TEN PRIZVUK NEZAPRIE.
NEMOZEM SA NA NU ANI POZERAT JE TAKA UMELA-OTRASNA ZENA-SYMETRIKA.
ALE INAK KORDIAK JE FESI.
A DANIELA INA STETKA.

lekno
25. feb 2009

Holky, no kde to vázne? 😅

lekno
25. feb 2009

Ha! Už je ruka v rukáve 😝 (Betka+Maslák) 😀

egyptanka
25. feb 2009

ja si nemyslim, ze by Maslak bol otcom Vivien - to uz by bolo dost prekombinovane. Asi pride nejaka nova postava.
Ale Maslak je zamilovany ako mlady pubertak. 🙂

eva7780
25. feb 2009

no tá Betka 🤐

lekno
25. feb 2009

Mňa zasa začína sr.ť Bajza. Tak deti pošle peši, pretože che byť s Ivanou chvíľu sám 🙄

kosska3003
25. feb 2009

no v ed uvidime kto je tato ale isto maslak ked povedala ze je jeho dobra kamarat

kosska3003
25. feb 2009

a uz je to jasne ze je to on keby s nou nespal tak by to hned povedal

mexx
25. feb 2009

Boooze, tak tato scena na letisku bola dobre patetickaaaaaaa... 😀 😀 😀 🤐

kosska3003
25. feb 2009

a ten karol je riadne hovado
ked dosiel za martinou na letisko

lekno
25. feb 2009

Ten Karol je fakt pipi 😠

kosska3003
25. feb 2009

no zajtra to bude tiez zaujmave

lekno
25. feb 2009

Najmä u Kuba a Milana 😉 🙂

kosska3003
25. feb 2009

no u nich hej som zvedava ci sa mamicka stretne s vierkou

claudinka
25. feb 2009

ja tiez agatu neznesieeem, som rada, ze ju viac stiahli a uz neni ona ta hlavna, jak mali najprv na plane fuj

ten maslak je iny kus 😵 😵 😵 ale k betke sa hodia, len keby bola este o nieco vyssia 😝

ta scena na letisku uplne trapnaaa.. jaj uz nech daju pokoj, ta zapletka s Matou je viac ako o nicom..

a chudacik Imro 😒 😒 som zvedava, ako to s Angelikou Lucia vybavi..

a Angie sa uz hrabe do roboty.. pre toto by som ten serial zakazala.. Svehlova v robote, Angie sa serie a potom furt od muzika doma pocuvam, ze preco by som nemohla aj ja pri malom robit a strazila by ho svokra 😒 😒

kosska3003
25. feb 2009

no to sa ani mne tam nepaci este jej ani riadne sestnedelie svehlovej neskoncilo a uz sa hrabe do roboty ved to je podla mna nezodpovedne voci babatku a uz sa aj angi hrabe do roboty a co mama jej nikde neroby ved este nema dochodkovy vek nie
ale do roboty hej ale aspon rok byt pri babu to je moj nazor

zuzitka
25. feb 2009

no veru, Angie naco uz do prace sa hrabe? 😕 ona vravela, ze chce byt medzi ludmi, kedze tak dlho lezala v nemocke ... takze kvoli peniazom to neni .... sak akurat sa dostala konecne k synovi a miesto toho, ze by sa onho starala a uzivala si ho, ide do baru za ludmi.... 😕

egyptanka
25. feb 2009

Ti chlapi v panelaku by potrebovali prefackat. Postavit ich radom pri barovom pulte a kazdemu pat a dvadsat po holej.
Karol nerozhodny sialenec ohrozujuci svoju rodinu.
Michal cerstvo rozvedeny muz, ktory obhana vydatu Ivanku a pritom nema jasno vo svojich citoch k byvalej manzelke.
Milan naivny paranoik.
mlady Fodrasz ... co si chce dokazat balenim Zuzany? ... mal asi nedostatok materinskej lasky a snazi si to vynahradit.
Imro by uz mohol raz konecne povedat na rovinu, co chce.

a Kubo? ... asi z tych chlapov jeden z najrozumnejsich. Stara sa o rodinu, chodi do prace ... len by si uz tiez mohol spravit poriadok vo svojich zenach.

claudinka
26. feb 2009

egyptanka super zhrnutie 😅 😅 😅

deborah1
26. feb 2009

No ozaj,až teraz som si uvedomila,aké to je tam vlastne všetko uletené 😅