Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

weja
5. nov 2009

prosím vás a čo vlastne chcele Zdena u Patrika? a načo volal k nim Milana? to si s ňou nevie dať rady sám? som na to včera pozerala ako puk, vôbec tomu nerozumiem, o čo tam ide... 😕 😖

lussy23
5. nov 2009

Sa mi tiež páčilo, ako Lucia vysvetľovala Luke o tom svete. 😉

duska1122
5. nov 2009

tak zdena si asi chcela vrznut a patrik sa jej asi boji, tak si zavolal pomoc 😀

mamartinka
5. nov 2009

Panelak 13.11.(Kolaps).Martinka chce cez noc ostat u Milana.Bude s tym Milan suhlasit?Patrik sa zamiloval.Jakub tvrdo protestuje proti Ivaninmu planu. 16.11.(Macher).Jana chce pozerat australsku televiznu stanicu.Emil ma problem...Zdenka sa odhodla na riesenie vztahu s Patrikom. 17.11(Spoved).Milana navstivi otec,chce vediet kde sa ukriva Maslak.Nika musi u Jakuba podpisovat denny vykaz prace. 18.11.(Burciak).Dvojicky Bajzovcov sa stratili.Kto je za to zodpovedny?Jakub ziarli na Ivaninho noveho sefa.Imro si kupil beziaci pas. 19.11.(Kurenar).Kordiak chce postavit dom.Zmeni Angie svoje rozhodnutie? Zuzana obvini Michala z narusenia sukromia. 20.11.(Smrad).Nika potrebuje volny byt.Patrik ma nadej,ze sa mu splni tuzba...Imro sa sprchuje u Blicharovcov.Co na to Janka?

zuzitka
5. nov 2009

ale karol sa mal na vianoce vrátiť, nie? to mohla angie naňho počkať ... či? 😕

blicharovci nemajú dlžobu, ale tuším im volal syn z austrálie, že majú nejaké problémy, že už im nemôžu posielať tolko financií ako predtým. tak janka začala šetriť 😀

patrikov otec je na operácii, mama išla s ním, tak je patrik sám doma. ale foter poprosil kordiaka, aby na patrika trochu dohliadol 😉
a zdena sa furt vtiera a chce patrika pretiahnuť, ale on nemá záujem, tak zavolal kordiaka, nech ju vyhodí ...

lucia78lucia
5. nov 2009

Inak Milanko si s Patrikom môžu podať ruky - Milan vs. Martinka a Patrik vs. Zdena, obidve chcú chlapov, no oni ich odmietajú 🙂 .

bzzmajka: lebo syn Blichárovcov má problémy v práci, lebo kríza 🙂... ale možno Blichárovci vyhrali v Lote 😀 , dnes uvidíme.

mamartinka
5. nov 2009

Dnes uz tri 3.333 diel a Imrisko meniny.Zasa sa moze opit. 😀

ukmima
5. nov 2009

Voda netecie...si prvorodicka:..juj, dobry je Imrisko 😀

ukmima
5. nov 2009

mamartinka= este aj 3333€

ukmima
5. nov 2009

sorry, myslela si tri trojky...333diel 😀 , a ja ze 3 seria 333diel...som prepracovana...a este aj vyhrali nie 3333€ ale 3300€..oprava

honey023
5. nov 2009

Malá Lucka pekne vysvetlila fázy mesiaca a vyzeralo to tak, že aj Imro bude konečne za múdreho a traskne takú kravinu, opäť sme sa doma rehotali 😀 😀 😀 ... a Emilko s tým splynutím bol tiež 100-bodový 😀

Inak Zuzana naberá nový dych, prišlo mi ľúto Michala asi mi šibe 😀 a Aleš je Luciin bývalý či ako to je, teraz ma napadlo, že ona raz nejakého Aleša spomínala nie?

bzzmajka
5. nov 2009

dakujeeeem

lussy23
6. nov 2009

Imrich bol včera dobrý! 🙂

zuzitka
6. nov 2009

nina je psychopatka!! 😠 😠 co je sibe?

a zdena je krava vsetkych krav ....

imrisko ... my sme obaja prvorodici 😀 😀 😀

labelo
6. nov 2009

IMRO 😀

ze ci nam tecie voda?voda nam netecie,ale manzelka ma kontrapunkcie,na dverach lopuch,ale nie ten z lesa,ale ako menovka,obaja sme prvorodicia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzitka
6. nov 2009

... a byvame na tretom ale vo vytahu na stvrtom. ked pojdete naspet, tak nestlacajte P, lebo to su pivnice 😀 😀

tak nejak to bolo, nie? 😀 😀 😅

salonka77
6. nov 2009

Vcerajsi Panelak bolo ine kafe, Imro bol fantasticky... pukala som sa od smiechu 😀 a pytal sa Angelicky, ze ci je prvorodicka a aj ostatne hlasky nemali chybu!!!! Brano Bystriansky vie Imra zahrat na vybornu!!!! Super 😀

labelo
6. nov 2009

mate civavu? aj moj dedko mal a chodil s nou aj na latrinu a ona mu aj papier nosila 😀

salonka77
6. nov 2009

😀 😀 😀

lussy23
6. nov 2009

Čo ten Andy nevymyslí 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lucia78lucia
6. nov 2009

Včera to fakt nemalo chybu... skoro v každej scénke nejaký vtip 😉, fakt super 😀

abetka
6. nov 2009

no vcera som skoro smiechom umrela

mamartinka
6. nov 2009

Vcerajsia cast nemala chybu.Len ta Angie uz mi tam nepasuje.Chova sa ako pubertiak v poslednej dobe.Ku Kordiakovi sa trepe,rozvedena nieje a rodicia jej vychovavaju syna.Zachvilku namiesto babka,dedo bude hovorit mama,tato nie?Karol mal meniny ani si manzelka nanho nespomenie.Ubohe.

flamenga
6. nov 2009

Panelák som mala rada, ale už ma pomaly, ale isto prestáva baviť... začínam mať pocit, že si p. Kraus rieši nejaké komplexy 😅 🤐 však to je jedna veľká kurv....eň.... nič viac, nič menej.... 😒 🙄

mamartinka
6. nov 2009

flamenga 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadulka19
6. nov 2009

Imro bol včera fakt svetový 😀 😀 😀 ....no Zuza a Angie....mi riadne lezú na nervy 😠 😠 😠

miska002
6. nov 2009

uz som zvedava co prvorodic imro dnes vymyslíííííííííí............... 😀

eva7780
6. nov 2009

konečne si Ivana spomenula,že existuje aj Terezka 🤐

zuzitka
6. nov 2009

ako sa pozná lucia s alešom? som nedávala pozor.... 😅 😅

eva7780
6. nov 2009

aleš bol ženatý s luciinou kamoškou,ktorá tuším zomrela pri autonehode,to som zase nedávala pozor ja 😀