Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

hasleerka
11. feb 2010

a berie ten Imro ozajstný plat ... lebo čosi sa mi marí že on tam kedysi u toho bratranca len tak vypomáhal za mininum ... a ked Lucia kupovala bar, tak aj s Imrom ... ale možno sa mi zle marí

inak mne sa Jakub dnes rátal, super hral ožratého ...

zuzitka mne sa tiež nový doktor nepáči, už ho mám zafixovaného ako aliho a vôbec mu táto vážna rola nepasuje

mamartinka
11. feb 2010

No na nove je ovela lepsia ordinacia ako na markize.Tu na markize nemusim ani ja.Ceska sa mi zda lepsia. 😉 Ale prepacte ze sem o tom pisem.Idem pozret archiv joj ked tu dnesny panelak tak chvalite.

majina.b
11. feb 2010

no z toho imra robia čim dalej tým väčšieho debilka

pod jednou strechou blbeček jakubko i imro / obaja milí/, je len realne niekde v blázinci

angelika sa už podoba alebo kopíruje ivanu,

mamartinka
11. feb 2010

No Imrisko a sestonedelie 😀 😀 Co bude chciet Martinka od Karola?Kubko bol dobry dnes.

bmmz
12. feb 2010

ja neviem ale nikdy by som si nemyslela ze ta nova seria bude taka fajn... uz ma ani ordinacia nelaka

mirela
12. feb 2010

tak sestonedelie som sa nasmiala 😀 , Angelicka je drza ako plostica 🙄 , Kubo bol perfektny ked bol opity, perfektne hraje nestastneho 😉 , no a Karol sa sprava ako z 3.B, to balenie Angie je fakt hrozne 🙄 , pôsobi ako psychopat

januarova
12. feb 2010

ja panelak pozeravam len nejak od jesene, baby a preco Lucia plati Imrovi a Angelike byt? to len tak z dobrej vole? a inak hentakeho zamestnanca mat ako je Imro, to ozaj len v seriali moze byt 😎 ale inak je zlaty. a Karol bol vzdy taky divny? normalne mi pripada ako psychopat.

pia22
12. feb 2010

Lucia je v Panelaku za taku superidealnu zamestnankynu, ktora asi ma na blbuckeho Imra a jeho protivnu Angelicku nejaku slabost, lebo im da vsetko o co ju poziadaju 😎 A Karol tam je za takeho nenapadneho a trochu nedochadzaveho tutmacika😉

majina.b
12. feb 2010

Karol oproti minulým seriam , v tejto sa riadne rozohral a má i dlhšie vety v dialogoch, mne nevadí ani nerozčuľuje. ...veď uvidime čo sa vykľuje z dvojice martinka a karol.

duska1122
12. feb 2010

no teda to bol diel. kubo bol strasny ale hral to ten herec dobre. no nic to nemeni na tom ze kuba neznasam a ivanu mam rada. asi jedina 😀 s tou agatou a karolom mam asi pravdu ze si zacnu mozno sa len opiju a po jednej noci bude agata v tom. no uvidime. ten novy doktor traaapny.ale zacina sa mi pacit sona s dusanom. sranda.

hasleerka
12. feb 2010

no duska to si urobila dobrý scenár že agáta otehotnie s karolom 😀

mamartinka ja som tiež fanúšik českej ordinácie len ju musím pozerať cez net...

mirela
12. feb 2010

duska, asi fakt mas Ivanu rada iba ty, ale ved sto ludi sto chuti 😉 ... na mna pôsobi velmi povysenecky a doma az diktatorsky, furt dava Kuba len dole, fakt nie je taky hrozny ako ho vykresluje 😝, na suverennosti jej pridava stretavanie sa s Bajzom, hlada situacie ako Kuba ponizit, napr. aj s tym tetovanim, jasne to bolo vidiet, ze ked sedela s Bajzom, tak vravela, ze je celkom pekne, len na Kubovi je hrozne 😝

mirela
12. feb 2010

tym chcem povedat, ze je cela bez seba z Bajzu a viac sa vzdialuje od Kuba, zvaluje to na neho 😝

majina.b
12. feb 2010

ja si želám aby si Bajza našiel šikovnu sestričku!!!!!!

duska1122
12. feb 2010

no to je pravda ze ho dava do late, ale vela raz aj opravnene ved to tetovanie bolo na nom hruuuza.aj tie baby na plavarni sa na nom smiali. no ale som zaujata to priznavam ,lebo ja nemam rada taky tip chlapa ako je kubo 😝

pia22
12. feb 2010

Mozno sa da Bajza dohromady s Mariou, ved je z neho cela mimo a ako sa o neho stara🙂 Ale asi nie.

hasleerka
12. feb 2010

no mne sa mária celkom páči a drží na jeho strane ... a som zvedavá čo bude mať z toho ten jej otecstrýko ked povedal tomu tatovi že dieťa nie je jeho???

flamenga
12. feb 2010

tak Jakub konečne začína mať grády 😀

honey023
12. feb 2010

Tak včera to nemalo chybu 😀 duska: a aj mne sa už páčia Jančovci, Jančovi oveľa viac pasuje taká zábavnejšia postava, nie taká diktátorská 🙂 a aj Soňa je pri ňom uvoľnenejšia.

honey023
12. feb 2010

Mária je zlatá, ale pre Bajzu mladunká, viac by sa mi hodila k Bajzovi Betka, to je taká sekera 🙂 no a otecstrýko 🙂 to pekne posral...

vladkaz1
12. feb 2010

podla mna bajza Betka bude aferka ,inak Ivana je taka krava ide mi na nervy ... Kubo musi prist na to ze ma milenca ved to je tak do oci tukajuce az no ...
A chudak Kubo je mi ho naozaj luto ...je to taky trtko a Nika mi zacina vadit je vychcana ...
NO ten novy doktor mi tam nesedi ... nepaci sa mi v tej ulohe
A ta Denisa je riadna puca ,Lucia iba nevie co chce a podla man jej zacne liezt na nervy ze je taka vstahovacna ta Denisa ..
Martinka nemam slov ,Milan taky mafian ,minulost teda riadna a on sa boji nejakej puciny martinky ,len musi lubit Angie to je jasne inak by ju poslal kade lahsie Martinku myslim ,,mne sa tato cast vobec nepacila 😀

duska1122
12. feb 2010

mne tam chyba nejaka nova muzska rola je tam moc mladych bab a chlapi ziadny iba mlady janco. nemam koho s kym davat do kopy

mamartinka
12. feb 2010

Dnesna cast(Ranajky)Karol sa necakane zoznami s Martinkou,ktora ma svoj tajny plan.Sona sa stretava s Ivanou,pozyva ju a Jakuba na susedsku navstevu.

zuzkalenka
12. feb 2010

ja nemám slov Ivana je riadna brzda
Kordiak suchár že mafián a nevie si poradiť s jednou Martinkou
Jančo ten si asi myslí že sexom všetko vyrieši som zvedavá ako sa to jeho žena dozvie je ju podvádzal so Zdenkou
Jakub to ani neviem čo k nemu napísať je mi ho ľúto
Lucia to bola pecka že vraj lezba vôbec sa jej to nehodí

labelo
12. feb 2010

konecne sa Kubko predviedol,bol super ozraty 😀, ze ukaz aspon kozy 😀

lussy23
12. feb 2010

Ahojte. No Imro bo ldobrý s tým šestnedelím. Soom zvedavá, čo chce Martinka od karola.

eva7780
12. feb 2010

niežeby bola Angelika rada,že majú bývanie zadarmo 😝

ukmima
12. feb 2010

asi to prestanem pozerat..lebo som vecer po panelaku vzdy nasrata...