Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

monkula
23. feb 2010

monika, Dávid Bičan je malý Lukáško...
hej? To som nevedela, že sa rozvádza, ja bulvár nesledujem 😝

januarova
23. feb 2010

Angelika stale otravuje, ze je unavena, nestiha, ze kedy jej Imro zozenie aupeirku. Ze potrebuje ist kadernicke, kozmeticke atd, lebo sa citi spatna. Imro jej na to povedal, ze jemu sa paci, ale ze teda si zoberie den volno a bude s malym doma a ona moze ist si vybavit. A ani to sa jej nepacilo, lebo ze tym nepriamo potvrdil, ze je spatna 😀 😠
A Nika ide za Jakubom lebo ju volal.

monikat75
23. feb 2010

monkula díky, teda to by mi ani nenapadlo 😉

mamartinka
23. feb 2010

Baby inak neviete ci Bajza vcera zasa hral neaku hru?Uz neviem kto to za nim vosiel ale on pozeral do pc a nieco mu tam kvakakalo.Neaky zvuk ako kacka.Neviete co to mohla byt za hra?

duska1122
23. feb 2010

no teda tak sa rozvadza chuderka som ich raz videla v novom byvani vyzerali spolu pekne aj s malou.
ja hravam farmville a tam to tiez tak kvaka ale ktovie 😀

mirela
23. feb 2010

ja som niekde citala, ze sa rozvadza, ale ma novy vztah, cize tehotenstvo by som nevylucovala ... no nechame sa prekvapit ktora to bude 😉

mamartinka
23. feb 2010

Na panelak blogu sa da aj hlasovat ktora ma byt tehu.Zatial tam ma najviac hlasov Betka a druha je Angie. 😉

mamartinka
23. feb 2010

Angelika je uz na druhom mieste.Ma 15 percent.

majina.b
23. feb 2010

no Zdene to teda dnes myslí 😀

eva7780
23. feb 2010

Agatin byt patri jej otcovi? 😕 ked sa tam tak tlaci,som myslel ze to je jej byt

majina.b
23. feb 2010

zuza haasová je asi tehu, nezdá sa vam??

ukmima
23. feb 2010

nejak cudne place Lukasko....nie?

majina.b
23. feb 2010

nie terezka, ako novorodeniatko 😀

mamartinka
23. feb 2010

majina.b preco sa ti to zda?Zatial ta Betka ma na blogu najviac ohlasov. 😉 Ale aj mne sa inak Ta Sona zda tehu.

majina.b
23. feb 2010

no minule jančovci nevyliezli z postele 😀 vždy na kope 😀 a následok to bude si tehu

mamartinka
23. feb 2010

Ale sa mi zda ako keby pribrala.Si pozrem ochvilu archiv.Pozeram na nove ordinaciu.Budem mudrejsia. 😅

jajka78
23. feb 2010

mne sa teraz zdalo brusko u karnasovej (lesbicky), vypadlo mi meno

mamartinka
23. feb 2010

Myslis Denisu ci Luciu jajka78?

majina.b
23. feb 2010

jančo kupi byt pre patrika, a di bude pre bábo, moja teoria

mamartinka
23. feb 2010

Aj ja si myslim.Co to tolko natahuju a uz to neprezradia.No idem kuk archiv. 🙂

jajka78
23. feb 2010

denisu, to je tusim andrea karnasova

petruska77
23. feb 2010

nemyslim, ze to bude Denisa, ta je velmi stihla, vobec nevyzera ao tehotna, jedine zeby to boli fakt len prve tyzdne... ale Jancova mala dnes taky volny top na sebe, tak mozno to bude naozaj ona... nevsimla som si, co nosila predchadzajuce dni...

petruska77
23. feb 2010

inak, to naozaj byva Lukasko cele poobedia az do vecera s Milanom kym je Angie v bare? To je fakt dost tazko uveritelne 😀

egyptanka
23. feb 2010

Len aby nas neprekvapili a nebude to Alica ... hmmm. 😉

lyongirl
23. feb 2010

ahojte, ešte som veru do tejto diskusie neprispela...
zaujímalo by ma, čo povedal Dušan Sone o Zdenke? Asi to nepriznal, že? Lebo neviem si to ani dovtípiť...

majina.b
23. feb 2010

alica/ Z. Vačková má 41. a doma 5ročnu dceru, asi nie

a daniela/ k. haydu ???

mamartinka
23. feb 2010

lyongyrl Dusan sa Soni priznal este vcera o Zdenke.A ten Emil Blichar je dobry s tymi pikoskami. 😀 Imro to poznam.A boli to piskvorky.Denisa Borisa pobozkala.A ten Lukasko mal velmi divny plac.Fakt ako keby tam mali Kordiak Angie neake teprvka babo narodene.Taky detsky plac.A svokra prisla za Imrom.Aj jej akurat hrali sladke mameni.Inak David uz ma mesiac?Sa mi to nezda.Ved panelak tusim len 2 zacal ci nie?A Angelika co sa nestara o krs a len Imro?Ona nechce Davidka okrstit?A Karol a Fodrasz ako sa vam pozdavaju?Som zvedava co s toho vide.Inak ta Sona neviem.Aj sa mi tusim zda aj nie na tehu.No snad uz nas dlho natahovat nebudu a vide sa s pravdou von kto to tehu nakoniec bude.

majina.b
23. feb 2010

martinka. a možno žiadná, ale dobrý medialný ťah 😀