Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

beru30
22. sep 2010

@traktor ja som vzdy na vazkach ci pozriet alebo nie, ale tiez sa radsej necham prekvapit. Ja si vzdy v hlave urobim scenar a potom som nastvana ze sa to nevyvija podla mna 🙂

vejula
22. sep 2010

☹ nebude dalšie babatko 😒 som dufala že si to zuzana rozmysliiii, no škoda inač čo sa tyka alici a švehlovej tak ani aleca sa nechovala najlepšie... Ja si neviem predstaviť byť alicou že byvam u nejakej kamartky sttravujem sa tam sprchujem sa no proste všetko a neprispejem ani cent, to mi pride trošku divne 😅
no a to nechapem ak volala mala lucka z budky že si pamata čislo na taxi ale čislo na rodičov si nepamata 😅 .. no jedine že by učitelka zavolala ale ona sa chvalila že si zavolala taxik tak som to pochopila tak že si ho ona zavolala
A Agata, bez komentara, no proste tí dvaja by mi tam vobec nechybali 😖

mirinka7
22. sep 2010

neviem ako vam, ale mne uz pani Janka lezie pekne na nervy....stale len spehuje a trepe somariny...zo zaciatku to bolo este trocha vtipne, ale teraz to uz prehana...A takisto by mohli nieco spravit s Agatou, oni fakt bud iba jedia alebo si to rozdavaju 😀

traktor
22. sep 2010

ja kazdeho môzem okrem agaty...tak bud nech z tych rychloveciek otehotnie, odpadne, zomrie...lebo je to nuda furt to iste pocuvat....

lydia22
22. sep 2010

Ja mam pocit ze Kraus tam tu Rakovu nasilu drzi,ved ani bohvieake dialogy nema len furt dokola ci jej Noro nasiel robotu alebo idu sexovat co je dost trapne. Aj mne uz ide na nervy pani Janka,taka doma nudiaca sa spehunka.no zacina sa dalsia cast tak pozerajme.

traktor
22. sep 2010

@lydia22 ale vsak janka..to je take ako v skutocnom zivote....aj moja svokra takto cumakuje a vsetko chce vediet 😀 😀 😀

traktor
22. sep 2010

..ten patrik to je taky mamlas..

lucia78lucia
22. sep 2010

Júj, tak to máte pravdu, tá Natala 😀 , ale uznávam hrá tu mrchu dobre 🙂

monkula
22. sep 2010

@beru30 to som písala ja... 😉
ael fakt, celý ich rozhovor, budeme papať, Noro, ty si taký debil a dáme rýchlovečku? 😝 😝

monaart
22. sep 2010

baby...
len nahodne sa pridam...tak ta Natalia stelesňuje fakt taku, co niektore z nas nemusia a chlapi po nich pistia.... 😝 inak presne aku postavu hra tak aj herecka---typ cloveka vypada.ona za to nemoze...nie kazdemu musi byt kazdy sympaticky...ale je mi fuj. sorry.nic proti herecke,ani proti takymto babam...je to len osobne. ale brrr.ako vy nemusite Angie, tak ja asi tuto tu! a nebude mat asi aj ona nejaky "problem" a snazi sa to zakryt? 😒
a Alica a Imro 😀...ozaj kde sa stratila Angelicka? a Studenkova s tym konacikom a narazkami...taka fajn panicka co sa robi...sa mi rata ako to hra. 😅
caute.

perla200
22. sep 2010

ale kde zmizol bajza dievčatá???

majina.b
22. sep 2010

v poslednom zabere bola pa Fábry, manželka dr. Fabryho. Mne ta žena nič nehovorí, kto je to???

majina.b
22. sep 2010

@perla200
bajza natáča pre ČT serial, - http://www.ceskatelevize.cz/porady/10195164142/

hraje tam aj Oxana

zuzul1310
22. sep 2010

Takže dnes zhrnutie nebude...po včerajšom a dnešnom diely uvažujem že s Panelákom seknem a venujem svoj čas niečomu rozumnejšiemu ako sa ešte aj večer stresovať a nervačiť...už naozaj nevedia ako to zamotať. Paťo a jeho mama, Egon, Angie, Milan, Natália, Ivana a Alica nie sú normálni a aj včera aj dnes som sa len rozčulovala. 😠 To rovno môžem pozerať CSI alebo Stratené duše 😖 Už by s tým mohli niečo spraviť, lebo to začína byť nepozerateľné....chápem že sa tam musí niečo diať, ale toto e už priveľa...príliš bujná fantázia tiež škodí...

traktor
23. sep 2010

@zuzul1310 ale nieee....zhrnutia si mala super...ale mas pravdu..teraz je to cele take...velmi vela skacu....vsetko je pomiesane..vela zapletiek naraz otvorenych...trosku ubrat by mohli ....naco sa ponahlat..nech je to zas take prijemne, primerane vzrusujuce pozeranie...

zuzul1310
23. sep 2010

@traktor úplne súhlesím, pozriem ešte do konca týždňa čo sa bude diať, ale ak sa to nezlepší tak na to kašlem... Ešte aj ten magor Milan musel Nalae povedať že kočky niečo chystajú....idiot 😠

traktor
23. sep 2010

@zuzul1310 tak asi si chce vrznut..tak musi bonzovat...ked z angie nema nic...teraz nema ani prachy..tak mozno mu aspon tato da...a este ta nemocnica..vsetky odidu a zavru ju?..ci tam zamestnaju ivanku, alicu...mozno aj agatu?..

beru30
23. sep 2010

@zuzul1310 ani zhrnutie a este to, ze prestanes pozerat.....fuuuuu.....takze rano 😒
Je pravda, ze to motaju tak vselijak a postupne aj mne zacina viac a viac osob vadit, ale co budem pozerat?????? Ja kriminalky nemusim a toto bolo take pobavenie a zaroven oddych na konci dna, tak verme ze sa to zlepsi 🙂

eeevvvkkkaaa
23. sep 2010

mne ide na nervy Alica, že otravuje tú manželku Fábryho, o čo jej ide?

beru30
23. sep 2010

@eeevvvkkkaaa tak ako skonštatovala Ivana, nudí sa a radšej by si mala nájsť chlapa, ja ju mám rada, ale toto je už veľa 😒

dadka212
23. sep 2010

Tiež nechápem čo s tou Fabryho ženou chce...veď Ivana ho už nechce nie?

beru30
23. sep 2010

@dadka212 Ivana to síce povedala, ale ja by som jej ešte až tak neverila 🙂 Alica rozbehla akciu tak je teraz z toho nadržaná, nemá proste čo robiť 😒

zuzul1310
23. sep 2010

@beru30 ja tiež nie som na kriminálky, pozerávam jedine panelák a Odsúdené pretože ide posledná séria a zaujíma ma ako to skončí...CSIka mám už plné zuby, to je nasáčkované všade a nonstop o tom istom, kedysi som to zvykla občas pozrieť, priateľ to mal rád, ale už to nepozeráva ani on.
Alica je fakt vadná a asi jej šibe že nemá chlapa, absenciu dieťaťa a chlapa si kompenzuje na Ivane, tým že má za ňu pocit zodpovednosti a pocit že sa o ňu musí starať.... inak si neviem vysvetliť jej návštevy u pani Fábry, o ktoré Ivana ani nestojí.
Milan je somár a mohol radšej zostať v base, som sa tešila ako malý jojo že sa vráti a on sa z neho vykľuje pako ako svet...
Jančo ide Maslákovi dohadzovať kšefty s plagiátmi.... no to sme dopracovali....ešte nech podporuje synáčika v kriminálnych aktivitách. Zuzke bude najlepšie bez neho a bez jeho mami, ešte na nej nie je ani tehu vidieť a ona už premeriava kúpeľňu....chápem že sa teší na bábo lebo vlastné nikdy nemala, ale ono existuje aj adopcia... mohla si adoptovať nejaké bábätko a vyžila by sa v mamičkovských povinnostiach.
Keby mi priateľ vyhodil kamošku z domu, ako to spravil Milan Angie tak vyrazím ja jeho, alebo sa zbalím ja a viac ma neuvidí, podľa toho koho by ten byt bol....
To že dala Angie Lukyho Karolovi na celý víkend je choré samé o sebe a robia s tým deckom ako s mačkou a nie s človekom s rozumom a citmi....otras....a tiež od nej bolo nefér vykričať Milanovi, že čo a stará do Lukáša keď aj tak nie je jeho, on ich živil, on si ju chcel zobrať a on si aj chcel adaoptovať Lukáša a ak sa ona rozhodla že už s ním nechce byť tak nech sa rozídu a nech sa nespráva ako hysterická chudera.
Vyzerá že Klárika s bývalou vrchnou pôjdu na decké a tam asi aj bude dej pokračovať...Sylvinka snáď odíde tiež a naberú tam možno novú zostavu sestričiek.
Boris asi konečne pochopil že potrebuje pomoc.
Janka bude mať zasa babský žúr, som zvedavá či sa opijú a budú spievať.
Dúfala som že Ivana ako psychologička Egona prekukne, ale evidentne ani ako psychologička za veľa nestojí. Egon sa poriadne nabalí a potom sa im vysmeje do očí....
Nechápem kam chce Noro nasáčkovať Sofinku do dvojizbáku, to bude spávať s nimi v spálni? Pri ich rozmanitých aktivitách by im to značne narušilo životný štýl. Takto aspoň Agátka nebude musieť nastúpiť do roboty,ale bude mamička na plný úväzok.
Tak uvidíme večer čo sa bude ´dalej diať a ako to dopadne s kamerou.

beru30
23. sep 2010

@zuzul1310 Ten vztah Angie a Milan vobec nechapem.....tak chce ho alebo nie???? Stale sa hadaju, navzajom si nieco vytykaju a kazda ich hadka skonci tak, ze jeden z nich odide do baru, ale vacsinou je to Milan. Rano sa snazia normalne konverzovat a skonci to tak isto. Ked s nim nechce byt tak nech sa odstahuje, ved ma svoj byt a nie ho predat a dat prachy Milankovi ked aj tak nevie ci k nemu vobec nieco citi....ale raz mu povedala ze ho ma rada.....fakt chore 😒
Ked sa tam nastahovali Jancovci, tak som nezachytila preco Sona nie je mama Patrika? Ale este to tam bude vesele....Zuzka verzus Pato, Pato verzus Kamos, Kamos verzus Dudko a obrazy....uz nevedia co vymysliet. Akosi sa tam straca ten povestny HUMOR 😠
Ale aj tak budem pozerat 🙂

eeevvvkkkaaa
23. sep 2010

@zuzul1310 A to nie je Sonin syn? Päťo?

suzik77
23. sep 2010

@zuzul1310 a ja si myslim, ze ivana este egona pre"serie" 😀 a co sa tyka sonicky, poriadne mi lezie na nervy. mat taku "svokru", tak tiez balim a padam prec... 😉

majina.b
23. sep 2010

Paťo nie je Sonin syn, je len Dudkov, Soňa ho len vychovala

Mňa tak nerozčulije zapletka v panelaku, a vzťahy medzi najomnikmi, ale keď vidim pracovisko na klinike, tak mam dosť.......... 😝 , a pritom to je sukromne, uplne od reality dnešnej doby

eeevvvkkkaaa
23. sep 2010

ja nechápem ako môže byť Alica psychologička, ked je taká popletená, uletená... nevie byť vážna...

anelehka
23. sep 2010

ahoj,mne sa pacilo,ako Angie hovorila Milankovi,ze im prospeje,ked si od seba oddychnu,sak bol doteraz v base,nie 😀 a sila,ze Milan praskol,svoju skoro zenu tej krave Natale,ze nanu nieco chystaju...a ta trafena Alica,by ma trafilo,keby mala taka osoba pomahat mojmu decku s problemami,sak ona ich ma sama dost 😅

zuzul1310
23. sep 2010

@anelehka Plne súhlasím.
@beru30 Mne tam tiež ten humor chýba a strašne veľa stresov, celé to tam pomotali, predtým býval jeden taký kľúčový príbeh a ostatné taká pohodička sranda a teraz preskakujú z jedného problému na iný....
@eeevvvkkkaaa Dušanova žena od neho odišla keď bol Paťo bábätko, ak dobre viem tak so Soňou spával ešte keď s ním žena bola a keď odišla tak sa dali dokopy kvôli Paťovi, aby mu pomáhala starať sa oňho.

eeevvvkkkaaa
23. sep 2010

Ja by som rada videla Angie z Maslákom. Tá Alica je fakt trapná z tou Fábryho ženou, krava...