Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

traktor
5. okt 2010

@vejula
@heleniatko 😀 😀 😀 😀 hned som mrkla a veru..to ako si na take prisla 😀 😀 😀

jerryjanka
5. okt 2010

Patrikov kamoš nedavno spominal že má rad ryšavé - stavim sa že sa dovalí s tou ryšavkou čo s nou mlady chodil 😀 Zdenka 😀 😀 😀

suzik77
5. okt 2010

@zuzul1310 inac, ja si mysim, ze ta "buchta" bude zdenka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 lebo minule spominal patovi, ze sa mu volajaka rysava zapacila 😉

vejula
5. okt 2010

@traktor ja som taky doverčivy človek určite by ma nenapadlo že ma syn takto oklame 😕 ja by som na toto asi srdce nemala 😔 a hlavne o to ide že predtym ju strašne podporovala aby neriešila otecka a teraz ju pošle do preč nech uteka za nim... no neviem toto mi pride na tom najčudnejšie 😖

monkula
5. okt 2010

@jerryjanka myslíš ,že by bol Kraus až tak trápny a naozaj z toho urobil BH 90210?

vejula
5. okt 2010

@jerryjanka
@suzik77 😀 😀 😀 no zapletka bude ako svina 😀 😀 😀

zuzul1310
5. okt 2010

@vejula ona jej dala oporu a pomocnú ruku lebo bola tehotná a jej rodičia s tým nesúhlasili, ale teraz už tehotná nie je. Keď mne niekto ponúkne pomoc tak sa k nemu budem podľa toho aj správať a nie že sa bude v kuse sťažovať Patrikovi, ten Dušanovi a podobne, chodiť ofučaná a trieskať dvermi. Tiež by som sa snažila skamarátiť sa so synovou priateľkou, ale keby sa správala ako Zuzana tak by som sa asi zachovala podobne.

jerryjanka
5. okt 2010

@vejula no môžme sa staviť 😀 😀 😀 BH 90210 je z toho už davnejšie 😀

suzik77
5. okt 2010

@jerryjanka ja som ta fakt necitala, ked som napislala to iste 😀 😀 😀 😀 a
@traktor jasnacka, nie je dovod, aby tam zuzana dalej ostavala, ale byt na mieste soni, tak jej to poviem nejakym takym sposobom, ako povedal dusan patovi. som rada zuzka, ze chodis s patom, zial, dietatko je fuc, nehnevaj sa, ale do konca mesiaca si vyries bytovu otazku, lebo nevidim zmysel toho, ze tu budete dalej spolu byvat u nas.....
akoze fakt vzhladom k tomu, ze sona NEVIE, ze potrat bol planovany, sa zachovala sproste... 😒

jerryjanka
5. okt 2010

@suzik77 ja viem že si to nečitala napisali sme to skoro naraz 😀

zuzul1310
5. okt 2010

@traktor súhlasím s názorom na Zuzu a potrat a Sonin postoj

suzik77
5. okt 2010

@zuzul1310 ach zuzul zuzul, ty si asi fakt v zivote nemala svokru, ktora do vsetkeho pcha nos, ze? 😀 😀 😀 😀 😀 ze tak podporujes tu sonu... tak to ti teda uprimne gratulujem, lebo poviem ti: taka svokra, to je hotova stihacka, uplne ti zozerie nervy a to viem, o com hovorim 😉 🙂

suzik77
5. okt 2010

@jerryjanka hej, tiez som si spomenula, ze nejaka rysana bola spomenuta v ich rozhovoroch, som si 100% ista, ze zdena to bude. no.... bude to este zaujimave.
a sona sa podla mna zapletie s tym svojim kamosom polakom. a ak nie ona, tak urcite nejaka ina zenska, lebo ten polak vyzera ako dobre prezrety trtko 😀 😀 😀

traktor
5. okt 2010

@vejula mozno tym , ze sona sama prezila potrat..tak to inak vnima,,ta zuzka sa fakt tvari, akoby bola len na jahody a nie, ze prisla o dieta..

mihouk
5. okt 2010

Ahojte, chcem sa opytat, skoro vsetky tu uz mate nejake tie deti, dokonca aj ja mam jedno, ale sex s mm som nikdy nemala v tricku a gatkach, no uz sa ani nedivim ze nemohlo dievca dlho otehotniet... 😝 Uplne ma doriazila, ked sa po TOM zdvihla z gauca, natiahla teplak a vyhodila ho z bytu, no chudera a tie poznamky rano, detska psychologicka a z vlastneho dietata si vychova dusevneho kryla....ved asi vie co robi, ved to studovala.

mihouk
5. okt 2010

Sorry hovorila som o Ivane.

zuzul1310
5. okt 2010

@suzik77 Zuza sa od začiatku správala ako by jej ten byt patril a ako by ju Soňa totálne otravovala a liezla jej v kuse na nervy, žiadne ďakujem, že mi pomáhate, vážim si to, teším sa na dieťa, áno pozriem si výbavičku po Paťovi, nie načo, milostivá sa správa ako princezná, tak nech ide do vlastného kráľovstva.
Áno tá buchta asi bude Zdenka 🙂

suzik77
5. okt 2010

@traktor ty hej, to mas pravdu, ale v podstate, ked sa tak nad tym zamyslis, tak to dobre hraju, ze? aj ta "bambulka" , aj ta zuzana, fakt su ako herecky dobre...

traktor
5. okt 2010

@mihouk tak mozno ma take sexi gatky co maju dieru v strede...a odkial to viem?...minule na bazariku take boli v aukcii 😀 😀 😀 😀 ...a tricko mala lebo ma male cici...vsak sa o tom bavili z alicou/ tak aby jej nezdrhol za tou chhh, bo ta ich ma väcsie......jaj ja si vsetko odôvodnim.. 😀

traktor
5. okt 2010

@suzik77 jasneee..ja to milujem..a myslim,ze kazda postava je super..aj ked tu obcas napisem , ze mi idu na nervy..ale dobre to hraju..a kazdemu to pasuje tak ako to je..

suzik77
5. okt 2010

@zuzul1310 ale ved ona nie raz poznamenala, ze je rada, ze jej umoznili u nich byvat, ze si to vazi, ale ze nech..... bla bla bla, ale sona si z toho hlavu nerobila a zase a zase ju usmernovala.... ach jaj... ja som uprimne vtedy lutovala zuzanu, nie sonu. keby ich nechala tak, nech si ziju ako chcu a nepchala do vsetkeho nos, aj ta zuzana by bola ina...
napokon, ako stare mudre hlavy hovoria. ten, kto je starsi, by mal byt aj mudrejsi. v tomto pripade to neplatilo. sonicka moc pchala nos do veci, do ktorych ju nic nebolo...... 😉

suzik77
5. okt 2010

@traktor kokooooooooooos, ze gatky s dierkou!!!!! pockaj, ja si taku dierku tiez vystrihnem a potom nabehnem za drahym!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
5. okt 2010

a som zvedava ci to bude zdenka..to zas bude..hadzem ockom sem a tam..koho ze si pot..r..tkam.. 😀 ...skarede slovo ale mi tam pasovalo 😅

suzik77
5. okt 2010

@traktor a tricko v pohode, ved pod tricko sa nepicha......... ci? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
5. okt 2010

@suzik77 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vejula
5. okt 2010

@traktor 😀 😀 😀 ty maš na všetko vysvetlenie

A s tymi dvoma, no proste zuza - 0 bodov už len preto že si dala vziať dieťa a patrikovi povedala až po funuse akoby do toho ani nemal čo povedať (byť patrikom tak sa s nou rozidem v momente) ale mne sa ani sonička nezda - proste holt každa mame ine parametre 😅 😀 Ale vaš nazor vam neberiem 😉
A tí herci su super fakt to dobre hraju akože bez kojo si viem ten serial predstaviť to je jednoznačne kočankova (nuda) aaa to je asi tak všetko ostatní su fajn

monkula
5. okt 2010

že gaťky s dierkou... 😀 😀 😀 😀 😀
@traktor ja sa z Teba raz pototo... 😀

suzik77
5. okt 2010

@vejula ved prave, kazda z nas ma iny nazor, lebo kazda z nas ma za sebou iny svoj zivotny pribeh 😉 preto niektora chape postavu tak, ina uplne inak... je to normalne a zavidim vam tu poniektorym, ze tie "negativne" postavy nechapete, lebo to znaci, ze ste nemali k...rvy svokry 😉 😉 🙂 🙂

suzik77
5. okt 2010

koceny, kde ste????????

traktor
5. okt 2010

@suzik77 strihaju gatky? 😕 😀 😀 😀 😀