Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

hasleerka
15. apr 2009

ja som si to tiež myslela, že to bude Fodrasz, ale možno nás len kdejako napínajú, zavádzajú náramkom, necháme sa prekvapiť ... akosi Milanko s tatom rozumie

dada1212
15. apr 2009

že Pukajda 😀 😀 😀
Ale ani mne nie je sympatická

eva7780
16. apr 2009

čo myslíte,dá sa Bajza dokopy z Bajzovkou? 😕 vyzerá taký iný,pokojný....

mamartinka
16. apr 2009

no ja myslim ze sa daju este dokopy mozno.som zvedava ci pride na to tehotenstvo.

eva7780
16. apr 2009

ako gynekolga by ho to mohlo aspon napadnúť,hlavne ak hodí tyčku ako minule 😀ani nedobehla na wc-ko

zuzitka
16. apr 2009

nooo to bolo desne, jak tam vracala do kvetinaca ci kde 😝 😝 😀

dadulka19
16. apr 2009

čafte 🙂

takže čo bude ďalej:...
Bude mať Lukáš dvoch krstných otcov?Ivana tvrdí,že každý má nárok na lásku.Zmení sa jej vzťah s Jarmilou?
Vzdá Ivana svoj boj s riaditeľom?Sára a Júlia situáciu komplikujú.Moderátorka Dadka vymyslí pre Zuzanu malú pomstu.
Emil bol skontrolovať Milana,ako si plní funkciu krstného otca.Babička sa dozvie o Karolových problémoch.Pomôže Angie?
Zuzana sa konečne rozhodla.Chystá sa do Rakúska.Jakub kladie Jarmile nepríjemné otázky.Bude bojovať o svoju lásku?
Vyhrala Martina boj so zákernou chorobou?Imro chystá svadobné oznámenie.Milan chce obnoviť svoj vzťah s bývalou láskou.
Lucia sa zoznamuje s Imrovou mamou.Michal urobil vážne rozhodnutie týkajúce sa rodiny.Súvisí to aj s Ivanou.
Prijme Zuzana Michalovu ponuku na sobáš?Ivana je presvedčená o tom,že má proti riaditeľovi jasné dôkazy.
Jakub podniká nečakané kroky.Chce,aby mama Jarmila bola opäť šťastná.Michal sa vracia z Brna,Zuzana mu nedvíha telefón.
Starý Fodrász prichádza k Švehlovcom na návštevu.Stretne sa s Jarmilou.Kordiakova sestra Marta sa nervovo zrúti.
U Švehlovcov sa schyľuje k hádke.Jarmila si chce podať inzerát.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ukmima
16. apr 2009

dadulka-citala som to na jeden dych....tooolko info naraz.,nezdas sa 😉 ,najviac ma prekvapila ta, ze Michal poziada o ruku Zuzanu...no nedviha asi preto, ze sla na potrat do Rakuska...nie?

dadulka19
16. apr 2009

ukmima,obsah paneláku je prvé,čo čítam,keď si kúpim program 😀 😀 😀

womenne
16. apr 2009

čože????Michal a Zuzana?nejak skoro nie???to sa nemuseli ani rozviest 😖 nebude ona nakoniec tehotna s nim???
no ja som zase zabudla že je dnes panelakneskor do kelu takpozriem zajtra.

ukmima
16. apr 2009

dadulka, aj ja citam, ale mam asi konkurencny vytlacok 😀

kamilecka
16. apr 2009

No zaujimave,ale ja by som Bajzu na Zuzaninom mieste poslala kade lahsie.

A vie niekto kolko ma ta mala MIska v skutocnosti rokov?

ukmima
16. apr 2009

nevieme....ale taku malu by som nechcela, neviem co je to za dieta...nerozprava, neplace, nevyvadza....a je vkuse na rukach...
najtrapnejsie bolo, ked ju obliali chlapci...a ona cusala, ktorekolvek dieta by revalo...alebo aspon uslo...

kamilecka
16. apr 2009

Ukmima no asi take dietatko tam chceli,aby nemali velke problemy s revajucim dietatom,ved co by robili keby sa tam balo,alebo revalo o dusu..... mne sa celkom paci,taka milucka

ukmima
16. apr 2009

....ale aspon by sa mohli nieco vymysliet, aby aspon raz prehovorila..je mila, ale az prilis ticha...vsak je to dieta, a nechapem, ako ju "donutili"takto hrat tiche , mile dieta, ktore namna posobi ako-"kde ma polozis, tam som"

mamartinka
16. apr 2009

inak dadulka uz som to tu pisala aj ja co bude dalej.ale nevadi.babyyyyyyyyyy tak a je to jasna paka.je to Fodrasz.Kubko bol paf co?a pani Janka aku fesnu koselu nahodila Emilkovi.a Miska asi nema nohy ked ju Zuzana stale vlaci.

eva7780
17. apr 2009

mne lezie na nervy ten riaditel,taký "somrák",sám by potreboval psychologa a nie len im šéfoval 😠 a Julka by mohla byt na Ivaninej strane
mamartinka myslíš?či nás len nenatahujú a nebola to náhoda

erikas
17. apr 2009

ahojte čo hovoríte na Lehotského v úlohe Imrovho otca? Mňa teda nenadchol,bol trápny ako sa snažil rozprávať tvrdo...no dosť natvrdlý 😀

womenne
17. apr 2009

prave to pozeram ani mna moc nenadchol 😖 hmmm o čo ide Karolovi??to sa tam stretnu obaja???som zvedava ako to dopadne 😀

hasleerka
17. apr 2009

Miška bude mať v lete tri roky ... erikas ani mne sa Lehohtský vôbec nepáči, úplne hrozný, to už Marta je celkom OK ... a director, hrôza, to môže existovať taký chlap, žeby to v skutočnosti zamestnanci trpeli ... a prosím vás čo bolo po reklame, ja som zaspala a nechce sa mi kukať

erikas
17. apr 2009

hasleerka Agáta sa hádala so svojím bratom a vyhrážala sa stále že zavolá otcovi 😀 asi3x mu chcela volať a nič... no a Jakub špehoval v aute pred mamičkiným domom a prišiel na aute starý Fodrász zazvonil mamičke,pocmukal jej do dodmového vrátnika a dvera sa otvorili 😀,Jakubko len zhrozene oprel hlavu o volant 😉 ende

mikalove
17. apr 2009

lehotsky O bodov...Fordas ako cmučkal na ten zvonček pri dverách 😀 no stretnu asi dvaja pri tom krste 😀 a ako sa vyvinu bajzovci? nech mu zuza povie že spala s mladym a že je tehotná-nech je sranda 😀

mirela
17. apr 2009

mne sa nahodou Lehotsky pacil. Karol je tiez trochu brzda, popletie aj elementarne veci 😠. Podla mna je stary Fodrasz ten mamickin amant, to by bolo velmi vela nahod, nie?

asitka
17. apr 2009

a ja že to fodraz plul na tie zvonce...akože pre štastie,,,či tak nejak 😀 mi tu deti pištali...tak som nepočula aký zvuk to vlastne vydal 😀

eva7780
17. apr 2009

😀 😀 😀 😀 😀

veronikahel
17. apr 2009

ved sa mu mamicka ozvala, ked tam zvonil a cmukal, takze je to on...

maruschka
17. apr 2009

asitka- ten zvuk bol: cmuk,cmuk,cmuk.. 😀 😀 😀

angelik
17. apr 2009

lehotsky...nechybal mi

aj ja cakam, kedy zuzana vytasi s tehotenstvom 😀

eva7780
17. apr 2009

Agáta,keby chcela už by dávno volala otcovi 🤐

eva7780
17. apr 2009

aby ten dobrodružný sex neskončil tehu 😉 mamička aká naruživá