Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
29. máj 2009

v nedelu o 13.00 v crepinach plus bude Diana Morova rozpravat o svojom zivote.ci bude mat dalsie dieta.na Jojke. ochvilku zaciname.

anarida
29. máj 2009

Prišli sme polievať kvety 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikahel
29. máj 2009

a tych par vlaskov, co ma vpredu na hlave?? preco si to neda ostrihat?? karolov otec...
to co bolo, ten kamen v kordiakovom okne?? 😕

anarida
29. máj 2009

Karolov otec? 😕 Karolovi zomrel otec nie? 😅

veronikahel
29. máj 2009

jaaaaaj 🙂 oprava!!!! otec angie 😅

anarida
29. máj 2009

😀 😀 nevšimla som si 🙂 ty no to čo bolo v tom okne kdo to mohol byť 😕

mamartinka
29. máj 2009

umna dnes jednoznacne bodovali Blicharovci.a Dunco.Kubko aku kabelku Ivanke vybral.a mamicka spionka 😀 som zvedava naco zasa pride.

hasleerka
29. máj 2009

baby nedali by ste v skratke čo sa udialo ... nebolo kedy kukať, ak by som ani zajtra nemala kedy

majina.b
29. máj 2009

čo bolo na začiatku, ked zaklopala sestrička vondračkova, aka reakcia ......stači jednou vetou

mirela
29. máj 2009

majina.b - reakcia bola taka, ze Zuzana a aj Michal boli prekvapeni, tak sa spytala Petra ci moze ist dnu, pozvali ju ... ked odisla, tak sa Zuzana spytala, ci s nou nieco Michal mal a on ze nie, ze raz sa so sestrickou zaplietol a vedia ako to dopadlo 😝 , cize ako skoro vzdy tak klamal, resp. povedal len polopravdu, hoci teraz by sa urcite nepatrilo vraviet ze to medzi nimi iskrilo

majina.b
29. máj 2009

mirela / dakujem

teodorka
30. máj 2009

dobre som pochopila ze Ivana bude mat v panelaku dalsie dieta?

mamartinka
30. máj 2009

a kto pisal ze bude mat Ivana dalsie dieta?to nie v panelaku ale vo svojom zivote.z Mokrym.ved zajta to bude o 13.00 rozhovor na joj.

mikalove
30. máj 2009

čože?? oni čakaju dieťa?som nevedela,čo sa od vás nedozviem,mamartinka ty pracuješ pre nejakú tajnú službu? lebo ty vieš všetko 😀 😀 😵

eva7780
30. máj 2009

a nebude to tak,že raz chcu mať este dalsie dieta? 😀

mikalove
30. máj 2009

mamartinka nam povie 😉

mamartinka
30. máj 2009

baby zasa tak vsetko neovladam.niesom tajny agent 😀 ved si to zajtra pozrite vydela som vcera len uputavku.ma to ist tusim hned prve.

mikalove
30. máj 2009

ja som teraz videla uputavku na panelák a milan si myslí že okno mu rozbil mlady fodrás a ivana si zase s michalom dohodne stretnutie

mamartinka
30. máj 2009

no mikalove tiez vies toho dost.niesom sama agent.ale to zo srandy 😉

mikalove
30. máj 2009

😀 😀 nech už je pondelok,nech vidíme ako je to dalej

veronikahel
30. máj 2009

a prečo by mal mlady fodrazs rozbit okno kordiakovi?? 😕

eva7780
31. máj 2009

podla mna to nebude fodrazs 🤐

majina.b
31. máj 2009

ja tipujem na Masľaka - kameň v okne

eva7780
31. máj 2009

že by pomsta 😕 aby dal palce prečo od vivien 😕 má to milan ťažké,zrazu zistiť že dieta nie je jeho 😔

teodorka
31. máj 2009

podla mna to bol tiez Fodrasz

mamartinka
31. máj 2009

Panelak stvrtok-4.6.2009 (Sklamanie).Kordiak fyzicky napadne Lengyela, lekárnik krváca. Ivana trvá na tom, aby škatule zmizli z bytu. V opačnom prípade bude u nich poriadne dusno. Baby nebude to ten Lengyel co hodil Kordiakovi kamen do okna.v tejto casti by to aj sedelo.ked ho Kordiak napadne.to je ten Lekarnik co u Agaty v obchode predava.

eva7780
31. máj 2009

baby kukali ste tu relaciu na jojke?ja som ju prešvihla 😠 je Diana tehu,alebo nie?